Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fejjel lefelé?! fórum

Fejjel lefelé?! (beszélgetős fórum)


7. szilascity (válaszként erre: 1. - Borsóleves)
2008. nov. 7. 07:51

Szia Borsóleves!:)

Jó a felhasználó neved!Én óvodapedagógus vagyok,úgy gondolom semmi probléma a tündéri csmstéddel.Ez semmit nem jelent még ebben a korban,lényeg az ,hogy egyáltalán a kezébe veszi a mesekönyvet.Talán az is okozhatja ha sokszor megfordítjátok a kezében egy idő után esetleg azért is úgy fogja meg mert ezzel is felhívja magára a figyelmet.Nekem 3 gyermekem van de ők is olvasták így a mesekönyvet.A legviccesebb az volt amikor már valamelyiket kivűlről tudta és a fordított könyvből elmondta az egészet nagy büszkén vigyorogva!!:)Ne aggódj és próbáld meg nem figyelni olyan sokat hogy mindig mindent jól csinál-e!!!Biztos vagyok benne,hogy okos,értelmes kis lurkó!!!üdv

2008. nov. 7. 04:40
Szerintem ebben a korban egyáltalán nem gond ez
5. Borsóleves (válaszként erre: 4. - Ibike22)
2008. máj. 6. 21:08
Igen rendszeresen olvasok neki....erre már én is gondoltam, bár már nem aggódok....mostanában nem fordult elő...
2008. máj. 2. 18:04
Szia! szoktál neki könyvből olvasni? vhol hallottam, hogy az a gy., aki a vele szemben ülő szülőtől fordítva látja a képeket, maga is szereti megfordítani, aztán nem tudom...
3. Borsóleves (válaszként erre: 2. - Bb52f751dd)
2008. márc. 3. 15:01
végülis rá-rá jön, de először mindig úgy próbálja, a mesekönyvet meg ha nem szól meg sem fordítja...
2008. márc. 3. 14:59
Szerintem kicsi még,én nem aggódnék még.Volt a kisfiamnál is ilyen a kirakósnál,de előbb-utóbb rájött magától.
2008. márc. 3. 14:25

Szerintetek van jelentősége annak, hogy a két éves gyermekem (tisztán, mondatokban beszél) 10-ből 9-szer fejjel lefelé veszi a kezébe a mesekönyveket, és az összerakos játékot, amint egy maci három részből áll, is a darabokat fordítva próbálja meg elhelyezni, majd amikor szólok, hogy fordítva ügyesen fordít rajta egyet és beleteszi jól!

Jelent ez valamit, vagy csak én aggódom túl?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook