Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te szeretnéd tudni, ha a férjed szeretőt tart? fórum

Te szeretnéd tudni, ha a férjed szeretőt tart? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. máj. 30. 18:20

Tudnia kéne róla.

Aki tisztességes , az megérdemel egy tisztességes társat!

2013. máj. 30. 16:48

Ebből az ember mindenképpen rosszul jön ki. Ha tudtad és nem szóltál, azért. Ha szólsz, mert tudod, azért.

Én anno így jártam egy barátnőmmel, utólag megtudta, hogy mindenki tudta, sőt, az egész város.

Az a baj,hogy nem a megcsalás ténye volt a legrosszabb neki szerintem, hanem az, hogy tudott róla mindenki. Tehetetlen egy érzés. Rá is ment a barátságunk.

2013. máj. 30. 16:40

Ha a pasi elmondta Neked, az milyen már, ha tudta, hogy barátnők vagytok a lánnyal?

Szerintem undorító!

Ő megkönnyebbült, mert elmondta neked, de a te lelkiismereteddel nem törődik, hogy rád rakta a terheit?

Miért nem a párjának mondta el, miért neked?

Én meg sem hallgattam volna, hanem amint elkezdi mondani, akkor megkérdeztem volna, hogy ezt a lány is tudja? Mert ha nem, akkor gerinctelenség, hogy elmondod nekem és elvárod, hogy tartsam titokban!!!Nem bírnék ilyen lenni a barátnőmmel szemben és jobb ha elmondod neki, hogy tisztán láthasson, vagy megteszem én.

És azt is megkérdeztem volna tőle, hogy ahogy nekem úgy másnak is elmeséli, és majd mindenki tudni fogja csak a gyermeked anyja nem?

Szóval szerintem ez ultragáz :(

67. ittmost (válaszként erre: 65. - 6b006fc769)
2013. máj. 30. 16:26

Nem egyenlő,de engem nem sokkal kevésbé zavarna az,ha a párom hülyének nézne és a hátam mögött kiröhög-kibeszél,mint az,hogy megcsal.

Persze ha vkinek(főleg a topiknyitó barátnőjéről van szó,akit csalnak) csak az probléma,ha megcsalják,az pedig nem,ha röhög rajta a férje rajta a háta mögött,és megalázza,akkor az egy másfajta ember,mint én,és akkor ez esetben a tanácsom nem érvényes.

66. f758a7200f (válaszként erre: 65. - 6b006fc769)
2013. máj. 30. 12:04
A megcsalas maga nem kirohoges, de ha szet is kurtoli az igen
65. 6b006fc769 (válaszként erre: 62. - Ittmost)
2013. máj. 30. 09:09
Nem értem, a megcsalás miért egyenlő a kiröhögéssel?
64. ittmost (válaszként erre: 61. - Gyöngyszemü)
2013. máj. 30. 06:24
De egy ilyen vak,buta csajjal minek barátkozni?én nem sajnálnám,ha egy ilyet veszítenék el,mint barátnőt.Csak idő kérdése volt,hogy ez a barátság kihaljon,ha iylen a másik csaj.
63. ittmost (válaszként erre: 62. - Ittmost)
2013. máj. 30. 06:22
ja,és nem bánnám,ha vége lenne a barátságomnak a nővel,ha ez az ára annak,hogy ő tisztán lásson,és egy remélhetőleg boldogabb életet kezdhessen el.
62. ittmost (válaszként erre: 51. - Pocokdiszno)
2013. máj. 30. 06:20

Bennem erősebb a női szolidaritás,mint az,h a ffi a barátom.Ha ilyen gerinctelenül viselkedik,nem egyszer,hanem tulképp rendszeresen,és kiröhögi a nőt a háta mögött.Akkor megmondanám a nőnek,hogy ebben az emberben nem bízhat meg,sőt azt is,ha férje mások előtt rendszeresen megalázó helyzetbe hozza.Én(vagyis te) tudom,mert a férfi maga mesélte el nekem.

Ebben nincs benne az konkrétan,hogy megcsalják,mert itt nemcsak egyszerűen erről van szó,hanem arról is,h ez rendszeres volt,és h a barátai előtt alázza a feleségét a pletykálásával.

A többit beszéljék meg ők.

61. gyöngyszemü (válaszként erre: 1. - Pocokdiszno)
2013. máj. 29. 22:41

A hugom azt tette a barátnőjével amit te is szeretnél, elmondta amit a pasijáról tudott. A barátnő felháborodott nem hitt neki sőt még megvádolta őt is hogy neki kellene a pasija...... annyira vak volt a csaj hogy képes volt 20 év barátságot megszakítani a hugommal!

Nincs értelme beleavatkozni az ilyenbe... A barátnőd férje valószínűleg tudja mit csinál addig csinálja amíg megteheti..

60. 9b68993820 (válaszként erre: 59. - 32fab46f2a)
2013. máj. 29. 21:38
Tehát ha a párodnak pl. 1 éve lenne egy másik nő is az életében, nem akarnád, hogy a barátnőd elmondja, ha megtudja? Tudod, az egy dolog, hogy két ember megegyezik, hogy ha valami probléma van, elmondják egymásnak, és mi nők hajlamosak is vagyunk rázúdítani a párunkra mindent, de a férfiak ritkán állnak elő azzal, hogy valami gond van. :) Sztem azok közül, akiket megcsaltak, legalább a fele azt mondaná, soha nem gondolta volna és nem vett észre semmit.
2013. máj. 29. 20:53

Szerintem nem kell beleszólni mások életébe, családjába....

Ha a barátnőd is harcol a kapcsolatáért, ahogy azt írtad, akkor valószínűleg tudja, hogy valami nem stimmel...

Ha két embernek gondja van egymással, oldják meg...

Lehet tanácsot adni, ha kérik...különben meg mindenkinek van épp elég nyavajája, ha az emberek a saját dolgukkal törődnének, nem lenne ennyi félreértés és veszekedés.

Azért ha az egyik fél félrelép, és itt tök mindegy melyikük, ott a másik is hibás...nekem ne mondja senki, hogy ha minden oké egy kapcsolatban, akkor valaki félrekacsintgat...

Én a megbeszélés híve vagyok, a mostani kapcsolatom 6 éves, és itt is voltak hullámvölgyek...de én az elején kikötöttem, h ha valami nem ok, akkor beszéljük meg, és ha nem sikerül változtatni akkor mindenki menjen a maga útján...

Imádom a barátnőmet, de utálnám ha beleszólna kéretlenül az életembe...

2013. máj. 29. 20:38
én elmondanám, mert elég nagy az igazságérzetem. ez nem istent játszás, abszulút nem. és fordítva is szeretném tudni.
57. tücsimücsi (válaszként erre: 56. - F758a7200f)
2013. máj. 29. 20:33
lehet nála is bepróbálkozott:)
56. f758a7200f (válaszként erre: 51. - Pocokdiszno)
2013. máj. 29. 20:14

Ja, hogy te ilyenekkel baratkozol?

Szerintem mar dontottel, azzal, hogy a ferjet meg mindig baratnak nevezed, vagyis ugy mondanam, hogy ha az, amit a baratnoddel tesz, nem tudta megutaltatni veled ot, akkor szorosabb vele a baratsag mint a csajjal.


Ezzel tul sokaig vartal azt hiszem.


Bar nem voltam meg ilyen szituacioban, nem tudom mit tennek, ez mar komplikalja a dolgokat

55. 325d3a7c83 (válaszként erre: 1. - Pocokdiszno)
2013. máj. 29. 19:54
Én szeretném tudni,ha megcsal, de arra én úgyis rájönnék.Nem kell hozzá se barátnő, se más.
54. szomatikus marker (válaszként erre: 1. - Pocokdiszno)
2013. máj. 29. 19:51
Fogalmam sincs ,függ a személyektől,ha képes rá, hogy továbbmenjen talán:))Mi a mese vége?
53. 9b68993820 (válaszként erre: 51. - Pocokdiszno)
2013. máj. 29. 19:40
Elég nagy bunkó lehet, ha belerángatott téged is ebbe. :(
52. tücsimücsi (válaszként erre: 51. - Pocokdiszno)
2013. máj. 29. 19:25
szóval még el is dicsekedik vele...becarás
51. pocokdiszno (válaszként erre: 36. - Tücsimücsi)
2013. máj. 29. 18:37
A férjtől tudom személyesen. Ő is jó barátom, ezért is nagyon nehéz.
50. júliusi (válaszként erre: 47. - F758a7200f)
2013. máj. 29. 18:23
Emlékszem arra a fórumra,nem is tűnt fel, hogy törölték.Kapott hideget-meleget amúgy ,biztos azért...
49. júliusi (válaszként erre: 38. - Tücsimücsi)
2013. máj. 29. 18:22
Azért ez már tényleg nagyfokú butaság volt...
2013. máj. 29. 18:16
nem
47. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Pocokdiszno)
2013. máj. 29. 17:53

Szerintem egyrészt rosszul esne neki, ha utólag megtudná, hogy te tudtad, de nem szóltál semmit, nem fog rád barátnőként tekinteni, másrészt, ha azt mondod, sok az sms és évek óta megy a dolog, valószínű, hogy tudja, csak szemet húny, ciki lenne a nyilvánosság előtt feltárnia.


Lehet, hogy ha szólnál neki, akkor megtudnád ezt is, esetleg elmondaná neked, hogy már tudja, de nem akarja elveszíteni a férjét mégis megköszönné, hogy elmondtad neki, hogy mellette vagy:) Lehet, hogy arra is megkérne, a dolog maradjon köztetek


Ez nem istent játszás szerintem, sokkal inkább az volt egy már törölt fórumban az az eset, amikor egy csaj, akit sorozatosan megcsalt a párja, évekig, miután megtudta az összeset, hogy kikkel, ő így utólag el akart menni a férjekhez kitálalni, mindenkihez. Mellesleg azok nem a barátai voltak, hanem tök idegen családok, idegen emberek. Lehet, hogy azóta meg is tette.


Szerintem nem teszed tönkre a barátnőd házasságát, mert 1. tud róla, csak nem akarja mondani, vagy nem akarja látni, 2. már tönkre van egy picit, lehet, hogy megjavul, lehet, hogy nem.


Ha idegenről lenne szó, azt mondanám, ne menj. Ha a barátnőd, akkor még utólag mérges is lehet rád, amiért nem szóltál neki

46. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Pocokdiszno)
2013. máj. 29. 17:50
Jobb a tisztánlátás.. Már a férj tönkretette a családi idillt...csak idő kérdése, mert úgyis kiderül..
2013. máj. 29. 17:45

Nem tudom, mi lehet a jó megoldás. Lehet, hogy elsőre én is azt mondanám, hogy én sem akarom tudni, de hosszú távon biztosan bánnám, ha nem tudnék róla, hogy valamin változtatnom kellett volna, akár a párommal szemben, hogy megmenthessem a kapcsolatot, akár a szakítás mellett döntve, hogy esélyt kapjak új életet kezdeni egy jobb, megbízhatóbb társ oldalán.

És ezzel egy másik szempont is felmerült bennem:

ha nem tud róla a feleség, és a férj hónapokig tart szeretőt, akivel kialakul érzelmi kötődés, akár szerelem is, akkor a feleségnek már esélye sem lesz küzdeni, és meggyőzni a férjét, hogy maradjon, együtt változtassanak, stb.

Hiszen gyakran előfordul, hogy a pasi odaáll a nő elé, és közli, hogy mást szeret már x ideje, és ő kiszáll a házasságból / kapcsolatból.

Ezért veszélyes nem-tudni, mert nem tudsz védekezni.

Holott ha időben kiderül, hogy van valaki 3., aki gondot jelenthet, esetleg a pasi beparázik, hogy elveszti a biztosat (= feleséget, gyereket), és nem fogja ezt kockáztatni a bizonytalanért...


Az pedig, hogy ki mit gondol / hogyan nézi hülyének / pletykál róla, stb., teljesen mindegy, mert a kívülállók úgyis mindig inkább a rosszindulatú gondolatokkal vannak elfoglalva, minthogy azt mondják, nem rájuk tartozik, és drukkoljunk nekik, hogy megoldják. Így is- úgy is pletykálnak, ha van alapja, ha nincs. Ha mindig ezzel foglalkoznánk, diliházba is kerülnénk. Aki olyan, az úgyis talál negatívumot bárkiben.


A férfi szolidaritás és nem-beleszólás mások életébe teljesen máshogy működik, mint nálunk, Nőknél, mert maguk a férfiak teljesen máshogy működnek érzelmi és gondolkodási szinten, úgyhogy a párod reakciója is érthető (miszerint ne szólj a barátnődnek), egyszerűen csak FÉRFI, de ez így van rendjén. :)

2013. máj. 29. 17:38

Szia!

Biztos elmondanám a barátnőmnek és utána rábíznám mit csinál.

Vagyis ha elmondod neki, akkor vagy meggyőződik olvasva a bizonyítékokat pl. a telefonban, vagy lehet úgy dönt, számára jobb a boldog tudatlanság.

De a tiszta lelkiismeretem miatt én biztos elmondanám!

És te honnan tudod, hogy tele van a híváslistája, az üzenetei leleplező dolgokkal?

43. 9b68993820 (válaszként erre: 42. - Tücsimücsi)
2013. máj. 29. 17:36
Hihetetlen. :) De sokan nem akarják elhinni azt sem, amit látnak. Ezért szemétség a megcsalás, annyi hazugsággal jár, és ha szeretünk valakit, nem akarjuk elhinni, hogy így be tud csapni. :( De sokszor ez csak az első sokk hatása, és később kinyílik a szemünk. :)
42. tücsimücsi (válaszként erre: 41. - 9b68993820)
2013. máj. 29. 17:30
Végül amit leírtam abban az volt a lényeg, hogy jobban hitt a srácnak mint a saját fülének!! Döbbenet!
41. 9b68993820 (válaszként erre: 38. - Tücsimücsi)
2013. máj. 29. 17:24
Ez így van, mindig a harmadik a hibás. :) De azt hiszem, más az, amikor igazi, közeli barátnőről van szó, sztem az ő szavának hisz az ember, legalábbis én nem kérdőjelezném meg. De az is nagyon számít, a barátnő hogyan mondja el, mert az ilyen történetekben a legtöbbször együtt marad férj és feleség, nem könnyű eldobni egy házasságot, főleg ha gyerek is van. Főleg akkor, ha megoldhatók a problémák. Én nem tudnék a barátnőm szemébe nézni és hallgatni a családi sztorikat, ha tudnám, hogy közben a férje végig csalja. :( Inkább haragudjon rám.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook