Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utazás külföldre kisbabával fórum

Utazás külföldre kisbabával (beszélgetős fórum)


5. mandarin87 (válaszként erre: 4. - Ági0809)
2013. máj. 31. 15:41

Jó nektek! Én is szívesen bevállalnám a 8 órás utat ilyen uticéllal! :)

Amikor gyerek voltam rengeteget utaztunk és költöztünk. A szüleim mindíg felkészítettek minket, hogy kb mennyi ideig kell kibírnunk a kocsiban így elviselhető volt mert tudtuk mire számítsunk. 3 tesóm van úgyhogy nem lehetett egyszerű, de sosem volt semmi gáz azt leszámítva, hogy kicsit többször álltunk meg pisiszünetre az átlagnál :). Jó utat nektek és érezzétek nagyon jól magatokat!!!

2013. máj. 31. 08:17

Szia

Mi konkréten 1 hét múlva megyünk Horvátba 8 órás autóútra 3 gyerkőccel 11 év, 7 év és 8 hónapos...izgalmas lesz. Mi úgy tervezzük, hogy este indulunk neki, hogy a gyerekek a nyugisabb fázisban legyenek. Kíváncsi vagyok azért, mert még ennyire hosszú útra sosem mentünk, max a Balaton ami 2 óra, de azt is nehezen bírták....én is várom a tapasztalatokat, ötleteket, hogy egyszerűbb és élvezetesebb legyen az utazás....

3. 2hounds (válaszként erre: 1. - Kitya26)
2013. máj. 30. 15:19

Szia, mi külföldröl jarunk haza (repülövel) evente 3x, gyerek most 5 eves, elöször 7 hetesen utazott.

Ha van konkret kerdes, irjal!

Nyaralni mentek, vagy vendegsegbe, nagyszülökhöz, rokonokhoz? Mi van a celallomason? (Ugy ertem, babaagy, kiskad, ha meg abban fürdik, stb.)

2013. máj. 30. 15:16

Szia! Mi már megtettük 1x az Anglia-Magyarország közti 22 órás autóutat az akkor 8,5 hós babánkkal. Visszafelé repcsivel jöttünk úgyhogy abban is van már némi tapasztalat. :) Ami fontos szerintem, hogy ha autóval mentek legyen kényelmes autósülés és étel, ital bőven! Mi vittünk neki pár játékot is és ami még hasznos volt az utazó üvegmelegítő, hogy esetleg tudj neki ételt vagy teát melegíteni. Nem tudom szopizik-e a kisfiad mert akkor valamivel könnyebb a dolgod! :)

Kérdezz bátran, ha gondolod és amiben tudok segítek!

2013. máj. 28. 18:30
Ti voltatok már a csöppséggel külföldön? Mi most készülünk Erdélybe a 7 és fél hónapos kisfiammal és jól jönne pár okos ötlet, hogy mire érdemes figyelni. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook