Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Humánorientáció Oktatási és Szolgáltató Kft-ről milyen tapasztalatok vannak? fórum

Humánorientáció Oktatási és Szolgáltató Kft-ről milyen tapasztalatok vannak? (tudásbázis kérdés)

18. Babi4
2013. aug. 29. 22:52

Kedves Jázmin!

a 14/1998. NM rendelet szabályozza a bölcsődevezető képesítéseit, keres rá. A képzőről nem tudok semmit, de a szakmáról igen, így ha van kérdésed szívesen válaszolok. Gondolom te már a képzőről is tudsz nyilatkozni.

17. Jázmyn (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 30. 20:38
Igazad van,köszi a tippet!
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - Jázmyn)
2013. máj. 30. 10:53
Én azt tanácsolnám Neked, hogy a helyi önkormányzat oktatási osztályán érdeklődd meg, hogy ezzel az OKJ-s képzéssel lehetsz-e vezető beosztású. Mert amit belinkeltem ott egyértelműen leírják igen lehetsz, de az általad megjelöltnél nem látok erre semmi konkrét leírást. Esetleg kérj egy olyan nyomtatványt amin feltüntetik feketén fehéren, hogy ezen és ezen a számú oktatás ezt a végzettséget adja. Nem kevés pénz ez, ahhoz, hogy végül ne érd el a célod.
15. Jázmyn (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 29. 15:27

Remélem,nem értettél félre,mert nem szeretnélek megbántani.De segítettél abban,hogy a gyanúm erősebb lett.De nem baj,mert épp ezért tettem ide a kérdést,hogy megerősítsenek,akár pozitív,akár negatív tapasztalattal,véleménnyel.

Érdeklődésemre a Képző azt válaszolta,hogy mivel diplomás pedagógus vagyok,ezért lehetek vezetője a bölcsinek,ahova majd pályázni fogok.Hiába kutakodtam,erre nem találtam semmiféle törvényt,ezért remélem,hogy jelentkezik valaki,aki hasonló cipőben jár mint én,és van a Képzővel kapcsolatban konkrét tapasztalata.

Mégegyszer köszönöm a hsz-od!

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Jázmyn)
2013. máj. 28. 20:59

Bocsánat, csak segíteni szerettem volna. Rákattintottam az oldalukra és bennem már az kételyeket okoz, ahogy a rólunk írták rovarban N.Katalin T. Noémi csupa szépeket áradozik róluk, és én sehol sem láttam hogy több adna egy középfokú végzettségnél.

Azért sok sikert kívánok, és nem zavarom a fórumot.

13. Jázmyn (válaszként erre: 12. - Jázmyn)
2013. máj. 28. 18:15
?????Hihetetlen,hogy itt a Fórumon senki nem járt ide?De lehet,én vagyok naív.
2013. máj. 28. 15:46
Humánorientáció Oktatási és Szolgáltató Kft!!
11. Jázmyn (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 28. 15:44

Kedves Enissa!

Köszönöm szépen a tájékoztatódat! De!!Én már jelentkeztem az alább említett képzésre,és konkrétan arról szertetnék tájékozódni.

A kérdésem is erre fókuszál :)

2013. máj. 28. 14:38

Egy hallgató képzési költsége egy szemeszterre (egy félév) 135.000 Ft. (Tanévenként a hivatalos

infláció mértékével emeljük.) A beiratkozással egyidejűleg, de legkésőbb a tanulmányok megkezdéséig a költségtérítést be kell fizetni!

A költségtérítés fedezi: az oktatás, a vizsgák, a záróvizsgák, az adminisztrációs (index, oklevél,

posta-, stb.), a tananyagcsomag és a bentlakásos tréning költségeit.

V. Jelentkezési tudnivalók

1. A jelentkezés helye: BME Műszaki Pedagógia Tanszék,

(1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 2. Q-I. ép. A. szárny I. em.)

Telefon: 463-2071; 463-1699; 463-4358; 463-3325 fax: 463-3326

iIlletve a meghirdetett konzultációs helyszínek.

2. A jelentkezés határideje: 2013. június 15. (pótjelentkezés augusztus 26.)

3. A jelentkezéshez szükséges:

 egyetemi vagy főiskolai végzettséget tanúsító pedagógus oklevél, legalább 3 éves pedagógus

munkakörben szerzett gyakorlat,

 kitöltött „Jelentkezési Lap” "Közoktatási vezető és pedagógus-szakvizsga szakirányú továbbképzési szakra.

 kitöltött „Számlakérő Nyilatkozat” (letölthető: [link] honlapról), amely

a költségtérítés megfizetésére szóló kötelezettségvállalást tartalmazza.

AKI A FENTIEKBEN FELSOROLT FELTÉTELEKNEK MEGFELEL, KÜLÖN

ÉRTESÍTÉS NÉLKÜL BEIRATKOZHAT.

(csak olyan jelentkezőt értesítünk külön, aki a feltételeknek nem felel meg)

2013. máj. 28. 14:32
Bocsánat, az eszembe sem jutott, hogy lehet már az egyetemi végzettséged meg van, csak a vezető képzésed hiányzik.
8. Jázmyn (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 28. 14:31

Ezt írod:Ami valamire való OKJ-s végzettséget ad, azt az egyetemek alá sorolták be. "

Ezt hogy érted?Közte van a főiskolai végzettség.

Nem értem félre,én is diplomás vagyok,ezért várom a véleményeket .

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Jázmyn)
2013. máj. 28. 14:00

Nincs, csak OKJ-s képzésről van tapasztalatom, egy nagyon neves iskola által működtetettről.

Hogy biztos legyek abban, hogy vezető legyek, én ilyenre jelentkeznék.

[link]

Ami valamire való OKJ-s végzettséget ad, azt az egyetemek alá sorolták be.

Persze félreértés ne essék, nem egy bolti eladó, vagy esztergályos képzésre gondoltam.

6. Jázmyn (válaszként erre: 4. - Sookye)
2013. máj. 28. 13:02

Nem családi napközit csinálok,bölcsöde vezető állásra pályázok.

Feltünt,hogy a 2 éves (szept-től 3)OKJ-s végzettség száma eltér az intenzív formában végzett képzés számától.Bár ígérik,hogy államilag és unió által elismert képzés,oklevelet nyújtanak.

5. Jázmyn (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 28. 12:56
Miért?Van tapasztalatod a képzővel?
4. sookye (válaszként erre: 2. - Jázmyn)
2013. máj. 27. 22:07

Ha OKJ-s képzés, és a képzési leírásban benne van,vhogy ezzel a végzettséggel pl. családi napközit csinálhatsz (gondolom azt szeretnél) akkor igen.

Alaposan olvass utána, az Okj jegyzékben minden le van általában írva.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Jázmyn)
2013. máj. 27. 21:20
Vezetővé, kizártnak tartom.
2013. máj. 27. 21:12
Többek közt az érdekelne,hogy az ott megszerzett Kisgyermek gondozó-nevelő OKJ-s képzés alkalmassá tesz-e bölcsöde vezetővé?
2013. máj. 27. 21:09
Humánorientáció Oktatási és Szolgáltató Kft-ről milyen tapasztalatok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook