Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit ajándékozzanak a 8.-osok az osztályfőnöküknek? fórum

Mit ajándékozzanak a 8.-osok az osztályfőnöküknek? (tudásbázis kérdés)

2009. márc. 26. 12:11
Én most fogok ballagni Júniusban nyolcadikból....mi még nem tudjuk,hogy mit adunk az osztályfőnöknek,de remélem,hogy nem visszük túlzásba,mert senki nem szereti...
2008. okt. 27. 10:28

Lehetne tényleg személyes ajándék is, mint például olyat láttam, hogy egy fali óra hátterében az osztálykép van, vagy például egy napló-szerűt, emlékkönyvet, amibe mindenki tesz magáról egy képet, és ír valamit búcsúzóul:)

De ha nem személyeset szeretnétek, vannak nagyon szép bortartó kosarak, (persze nem az amibe sok fér, hanem az egy "férőhelyes"-re gondolok:D )és abba egy üveg bort.

2008. okt. 27. 10:04
Ha szeretik a gyerekek az ofőt akkor valami személyes ajándék legyenPl. jó ötlet a naplóírás(bár lehet hogy a gyerekeknek nem lesz kedvük elkészíteni) ha nem csípik mert egy bunkó akkor elég valami jellegtelen...vesztek valamit amibe lehet glavíroztatni......
16. rózsa45 (válaszként erre: 8. - Zupo)
2008. ápr. 13. 14:58
Veled értek egyett, teljes mértékben.
2008. márc. 5. 09:34

Készítsetek egy könyvet, amibe a fényképeitek alá van írva, hogy miért szerettetek abba az osztályba járni, vagy miért szerettétek/nem szerettétek az adott osztályfőnököt, esetleg kiegészítve kis történetekkel ami veletek történt a négy év alatt.

Mivel férfiról van szó, lehet csináltatnék neki egy arany hegedű formájú nyakkendőtűt.

Nem vennék semmiféle "használati" tárgyat, mert nem ismerem az ízlését, a lakását, annak berendezését. Felesleges kiadni a pénzt olyan dologra, ami azután csak a szekrény mélyén elsüllyesztve áll.

2008. márc. 3. 13:12
Hát,mi anno vettünk egy kristályvázát,és belegravíroztattuk az osztálynévsort!Persze szétszórva,nem egymás alá! :)
2008. márc. 3. 13:05
Mondjuk egy párnára rá lehetne nyomtatni az osztályképet! Mi ezt adtuk névnapjára most a 12.-es osztályfőnökünknek!
2008. márc. 3. 12:51
Faliképet vett az osztály közösen. Arra emlékszem.
2008. márc. 3. 12:07

Itt nem a pénzről szól a dolog,hanem a tényleges szeretetről,és az őszinte tiszteletről.

Nem drága ajándék kell,hanem valami olyan,ami egyedi,amit csak tőlük kaphat,hogy ha bármikor ránéz,ezek a gyerekek jussanak eszébe.

10. 87955845cd (válaszként erre: 6. - 21b0c29a12)
2008. márc. 3. 12:06
Teljesen egyet értek!!!
2008. márc. 3. 12:01
Amikor az én fiam volt 8.-os, un. elit osztályba járt és festményt vettek a szülők. De hallottam, olyat is, hogy a tanár kijelentette, hogy neki arany nyaklánc kell. Párhuzamos osztály pedig megkérdezte a tanárnőt, aki akkor költözött új lakásba és egy mikrot kért. A szakközepes osztályfönök, mivel tesi tanár volt, egy márkás melegítőt vett magának /megjegyzem, soha nem tudtuk, meg, hogy megvette-e vagy sem.
8. zupo
2008. márc. 3. 11:58
Színházjegy vacsorameghívással, wellness hétvége, belépőjegy valamilyen különleges programra. Szerintem, ha élményt ajándékozol, az sokkal maradandóbb, mint, ha valami tárgyat.
7. berta.magdolna (válaszként erre: 5. - Gyerekeim)
2008. márc. 3. 11:53

Szia!

Ők is csináltak szülinapi partit,még torta is volt meg minden.Ez a tanár olyan mint a második apjuk,bár fiatal.

Én is valami gravírozott ékszer...vagy valamire gondoltam.

2008. márc. 3. 11:49

szerintem 1csokor virág+1db.bonbon bőven megteszi!!

Már 3 nyolcadikos ballagást végig csináltam!Úgyhogy elég volt,a szülők hibája a túlzásokba esés!Odajutottunk,hogy már a tanároknak semmi sem elég!Volt rá példa ,hogy a tanárnő jelezte,hogy arany nyakláncra vágyik.Nem engedném ezt a nagy ajándékozásokat!Neki az a dolga ezt választotta!Gondolhatnának a sok munkanélkülire,minimálbérből élőkre,ők a szájuktol veszik el ezt a pénzt.nem az irígység beszél belőlem,nem is vagyok munka nélküli.Arról már nem is beszélek,hogy általában a pénzesseb családból származó gyereket előtérbe helyezik,egyébként is.Egyébként is minden évzárókor kapnak!Én már az utolsónál úgy csináltam/mert már a szülők úgy el voltak szállva/beadtam 1000Ft-ot,és futott amit futott nem érdekelt.Még így is 20- gyerekre,számoljunk csak!!Melyik területen kapnak ennyi borravalót a dolgozók,még az egészségügy is lapíthat mellette.A hozzájáulásokról már nem is beszélve!

2008. márc. 3. 11:45
Hát az én fiam most 8.-os.Azt,hogy év végén e mit adunk még nem tudjuk,de ők a születésnapjára is meglepit szerveztek.Csak egy nagyon egyszerűt és szívből jövőt.Össze gyűltek az iskola könyvtárában egy másik tanár segítségével oda csalták és elénekelték neki a BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT.Ez olyan jól eset az osztályfönöknek,hogy majdnem sírva fakadt.A másikról pedig nem íratok ami évvégén lesz mert nem tudhatom,hogy nem-e jár fel ide HOXÁ-ra és akkor lelőném a meglepit.De szerintem a gyerekek valami saját szívből jövőt a többit meg osztály pénzből.
2008. márc. 3. 11:45
Mi Gravírozott órát,valamint az olytály csinál egy kis előadást amit felveszünk dvd-re és ez lesz odaadva emlékül! De nekünk kifejezetten kérte az osztályfőnök hogy "Nem kell több köcsög, mert nem fér a vitrinbe!!" :-)))
2008. márc. 3. 11:40

Sziasztok!

Lányomék osztályfőnöke férfi,akit a gyerekek nagyon szeretnek.Ez volt az első osztály amit megkapott mint osztályfőnök.Többek között ezért is szeretnének a gyerekek ballagásra valami olyan ajándékot adni,ami maradandó és különleges.

A tanár nagyon szeret,(és tud is) hegedülni,történelmet,éneket tanít.

Van ötletetek?

2008. márc. 3. 11:36

Férfi, vagy nő az illető? :)

Nekünk nő volt, a sárga rózsa volt a kedvenc virága, mi pedig egy gyönyörű, sárga rózsás étkészletet + vázát adtunk ajándékba. Nagyon örült neki!

2008. márc. 3. 11:32
Mit ajándékozzanak a 8.-osok az osztályfőnöküknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook