Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook chat-nél aki mellett nincs zöld pötty, az is be van olyankor jelentkezve? fórum

Facebook chat-nél aki mellett nincs zöld pötty, az is be van olyankor jelentkezve? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 5. 21:58
Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy jobb oldalon ahol bejön a chates ablak, fel vannak sorolva az ismerősök. Előszőr van pár ember és utána van a "több ismerős". Miért válassza külön6mi alapján azt a pár embert? Ha valaki tudja írjon! Köszike :)
2013. máj. 29. 07:40
Most nézem a facet és nekem is ott maradtak oldalt a chat ablakba olyanok akik nem világítanak zöldenek de beszélgetek néha velük:))
17. siss27
2013. máj. 28. 16:26
Végülis a lényeg annyi,hogy aki mellett van zöld pötty,az be van jelentkezve chatre.Aki mellett nincs,az pedig nincs.Aki pedig,bár fent van adott pillanatban a facen,de ki van kapcsolva nála a chat,annak a képe sem jelenik meg az chatablakban.
2013. máj. 28. 11:38
De ha valaki tud jobbat, megírhatja! :)
15. fmagdi78 (válaszként erre: 13. - Moonlit)
2013. máj. 28. 11:37

Igazad lehet, végülis nálam is inkább olyanokat rak a zöld pöttyesek fölé, vagy közé, akikkel már chat-eltem egyszer, vagy többször.

Így könnyebben írhatnék mégegy üzenetet, ha akarnék, és nem kell előkeresnem először, mint ismerőst.

Köszi a válaszokat! Ez lesz a logikus magyarázat. :)

14. 171925f409 (válaszként erre: 13. - Moonlit)
2013. máj. 28. 10:15
Hát nemtudom nekem általábna 20 embert jelez és ebből a fele külföldi és sosem beszéltem velük mégis kirakja.)
13. moonlit (válaszként erre: 12. - 171925f409)
2013. máj. 28. 09:55

Nem azt mondtam, hogy annyian vannak a gépnél. :) De akikkel a leggyakrabban csevegsz és/vagy váltasz privát üzenetet, azok között is van egy rangsor a kommunikáció intenzitását figyelembe véve. 400 ismerős el sem férne a monitorodon. ;)


Engem is érdekelt, hogy mi alapján szerepelnek az emberkék a jobb alsó sarokban, ezért figyelni kezdtem a logikáját, és amit leszűrtem, nálam működni látszik. :)

2013. máj. 28. 07:43
Van benne valami:)De az a fura 400 ismerős közül csak 20 van mindig a gépéné?Nem hiszem.Szerintem az összeset nem is tudná kirakni.Nem tudom mi lapaján rakja ki akik gépnél vannak.
2013. máj. 27. 23:02

Csak egy tipp. :) Az éppen chaten lévőkön kívül azokat rakja még ki, akikkel a leggyakrabban szoktál csevegni vagy privát üzenetet váltani.

Legalábbis én ezt figyeltem meg, aztán lehet, hogy téves következtetést vontam le. :)

2013. máj. 27. 22:52
Nem tudom milyen faced van de nekem akik oldalt megjelennek azok mellett mind zöld pötty van azok elérhetők.Nekem nincs olyan,hogy ott a neve és nem zöld.
2013. máj. 27. 22:38
Én nem:(((
2013. máj. 27. 22:09
Akkor feltenném mégegyszer az eredeti kérdésemet: Ha felnyitom a chat fület több ismerőst rak ki a gép, mint aki be is kapcsolta a chat-et. Aki mellett nincs zöld pötty az is be van ilyenkor jelentkezve, csak kikapcsolta a chat-et, vagy ha nem akkor miért teszi oda a gép? Tudja valaki?
2013. máj. 27. 11:51
Bocs!Sok ismerősnél ez biztosan így működik:)))Nekem csak egy oldalnyi van,..ők mind ott vannak.
2013. máj. 27. 11:27
Hát nálam nem teszi oda az összes 200 ismerőst, csak pár emberrel többet, mint akinél zöld pötty van.
2013. máj. 27. 11:26
Nem teszi ki az összes ismerőst csak akik gépnél vanak 400 ismerős esetén elég érdekes lenne.)És ők zölden vannak azokat jelöli csak oldalt a sávban jobbról
2013. máj. 27. 11:24

Így igaz.A lista az összes ismerőst mutatja.

Azt persze nem tudhatod,hogy ott vannak-e,és csak kikapcsoltát a csetet,olyankor,amikor nincs mellettük a zöld pötty.

2013. máj. 27. 11:14
Szerintem,minden ismerős ott van az ablakba,de aki zöld az fent van!
2013. máj. 27. 11:11

Sziasztok!

Ha felnyitom a chat fület több ismerőst rak ki a gép, mint aki be is kapcsolta a chat-et. Aki mellett nincs zöld pötty az is be van ilyenkor jelentkezve, csak kikapcsolta a chat-et, vagy ha nem akkor miért teszi oda a gép? Tudja valaki?

2013. máj. 27. 11:11
Facebook chat-tel kapcsolatban kérdeznék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook