Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vízöntők fórum

Vízöntők (beszélgetős fórum)


2013. jún. 7. 15:50

Köszi a hozzászólásokat Mindenkinek! :)

Akkor eddig összefoglalva: Könyvelő,Kereskedelem,Ápoló,Szociálpedagógus:)

Én Szociális asszisztens tanfolyamot néztem de nagyon drága,úgyhogy arra még gyűjteni kell:)

16. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 11. - Vízöntő003)
2013. jún. 5. 17:07

:D


Én a kapcsolataimat nem váltogatom csak úgy, elég monogám típus vagyok. A munkahelyeket hááát mihez képest gyakran? :)


A fórum kérdésre válaszolva: Vendéglátásban jelenleg, de a fő célom a szociálpedagógusi diploma. Hogy ennek mennyi köze van a vízöntőséghez nem tudom, de tizenéves korom óta tudom, hogy a humán területek érdekelnek. Mindenképpen szociális területen szeretnék hosszútávon elhelyezkedni. Eléggé extrovertáltnak tartom magam, és bár időnként kiborítanak, szeretek még így is, ebben a formában emberekkel foglalkozni. Ennyit tudok mondani. :D

15. Kukacc
2013. máj. 28. 12:34

Vízöntő vagyok, ápolónőként dolgozom, bár most babázom.

Több kh-ban is dolgoztam, de a jelenlegi munkahelyemen éreztem azt, hogy kiteljesedtem.

2013. máj. 28. 12:21

A természetem nekem is olyan,hogy engem ne írányítson senki,mert tudom és az úgy jó.

Nem hagyom szótlanul amit igaszságtalannak gondolok.

Egyszer a fönőköm tesoját kiosztottam úgy,hogy nem mert bejönni egy légtérbe hozzám és a fönők se szóllt róla nekem semmit utána.

Persze van amikor megalkuvó kell lenni,de az alaptermészet ilyen.

13. Vízöntő003 (válaszként erre: 5. - E28c748947)
2013. máj. 28. 09:15
Pont ez a baj nálam hogy nem tudom elviselni ha megmondják ,hogy mit csináljak.Vagy mondják el de utána hagyják,hogy csináljam a dolgom.:)
12. Vízöntő003 (válaszként erre: 4. - Zsoka1984)
2013. máj. 28. 09:11
Sajnos én sem tudok sokáig egy helyen megmaradni azért is kérdeztem itt hogy Ki mivel foglalkozik mert nem tudom,hogy mivel kellene foglalkoznom ahhoz hogy végre egy helyen maradjak...:( nekem se túl jó ez de megnyugtató ,hogy nem csak én vagyok így ezzel:)
11. Vízöntő003 (válaszként erre: 2. - B74f6e5cdd)
2013. máj. 28. 09:08
Igen! Úgy tudom,hogy amelyik vízöntő a párját nem váltogatja az a munkát igen és fordítva :)
10. eva7171 (válaszként erre: 1. - Vízöntő003)
2013. máj. 27. 22:54

Szia!

Vízöntő vagyok én is.A kereskedelemben dolgozom,de szeretem a munkámat.8 év után nehezen váltottam munkahelyet,két éve kezdtem a mostanit,hát nyugdíjba mennék innen, mert közel is van.Sokszor tanítottam be új kollégákat,szeretnek hála,írányítás benne van az ilyen emberek génjében.Már gyerekként boltos akartam lenni,ki érti ezt.Pedig sokszor mondom lettem volna matektanár(szertem a matematikát)

A végzettségünk is eldönti mit dolgozhatunk,hát én már itt ragadtam

2013. máj. 27. 22:38
Én ötévente váltottam eddig munkahelyet persze nem mindig magamtól jöttem el.. nem tűröm a kötöttségeket, az igazságtalanságot, lázadok... Sok minden érdekel, belefogok és hamar megunom, keresem a nekem valót :-( kollégákkal jól kijövök.
8. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - Vízöntő003)
2013. máj. 27. 15:01
Egyébként ez nem hiszem, hogy horoszkóp függő lenne ... hiszen akkor elég lenne ha csak 12 típusú munka létezne, oszt még világbéke is lenne ...
2013. máj. 27. 11:45
Vízöntő vagyok, irodában dolgoztam (most GYES-en vagyok). Szeretem a munkámat, de a folyamatosan változó instrukciókat nehezen tolerálom. A kollégáimmal jól kijövök. De nem mondanám azt, hogy ez életem állása és azt sem, hogy tudnám pontosan mi is az. :D
2013. máj. 27. 11:16
Mindig jól kijöttem a vízöntőkkel. Mind a 2 haverom az.:D azt hiszem:D
2013. máj. 27. 09:44

Sziasztok

Én is vízöntő vagyok, állítólad nehéz eset.....

15 éve ugyanaz a munkám és általában szívesen is csinálom(könyvelőiroda)

Soha életemben nem volt főnököm, így nem tudom milyen ha megmondják, mikor mit és meddig....

A férjemmel 10. éve leszünk házasok a napokban, ebben szeretem az állandóságot:)

2013. máj. 27. 09:35

Az vagyok és megtaláltam azt amit szeretek csinálni. Viszont nekem nincs munkahelyem konkrétan. Nem tudom elviselni azt, hogy valaki variáljon velem, igazából nem tudom elfogadni a kötöttséget, kivéve a házasságom.

Egyébként a férjem is vizöntő, és ő 9 éve van ugyan ott, de ott is csak azért, mert nem kötött helyen van. Mivel kőmüves így változó a hely, amúgy nem tudna gyárban, irodában dolgozni.

Szerintem a vizöntők elég szabad szellemüek.

3. 9c57fd10dc (válaszként erre: 2. - B74f6e5cdd)
2013. máj. 27. 09:11
Hát, én is viziszörny vagyok és már hetedik éve vagyok ugyanazon a helyen ... 26 évesen.
2. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1. - Vízöntő003)
2013. máj. 27. 08:46

Szia! Nem vagyok az, de Párom az igen viszont itt nem felhasználó és dolgozik.:-)

Igen más is van így, ő is későn érő típus és nehezen találja meg néha a számítását. Kialakul mind a munkában mind a szerelemben, ne siess, jön majd minden magától. Szóval ő is váltogatja még a munkáit, legalább a nőit nem:-DDD

2013. máj. 27. 08:42

Sziasztok!Elsősorban Vízöntők válaszára lennék kíváncsi...Mit dolgoztok? Szeretitek-e a munkátokat?Hogyan viselkedtek a kollégákkal?

Azért kérdezem mert lassan 30 éves leszek és még nem találtam meg a nekem megfelelő munkát és fogalmam sincs hogy miért de mindig váltogatom a munkahelyemet. Ez veletek is így van? vagy csak Én nem tudok egy helyen megmaradni?Úgy szeretnék már egy helyen dolgozni és örömmel járni dolgozni.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook