Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik homeopátiás szer allergiára? fórum

Létezik homeopátiás szer allergiára? (tudásbázis kérdés)


14. mese habbal (válaszként erre: 11. - Charlusz)
2013. máj. 30. 21:40
én pont most voltam szakembernél, alkati szer mellé nekem a histaminumból 15-öst írt fel, de az most hiánycikk, ezért direkt megkérdeztem, és ez speciel helyettesíthető a 30-assal!!!
13. Anda39
2013. máj. 30. 08:57

Persze, hogy van rá bogyó. Viszont ehhez el kell menni a dokihoz, aki először is megállapítja, melyik alkati szer kell, és ettől is függ, miket és hogyan kell szedni.

Az én egyik gyerekem már annyiféle szteroidos cuccot kapott, hogy nem is tudom, mit gondoltak az orvosok. Ráadásul "elfelejtették" megemlíteni, hogy ez mennyire ártalmas lehet a szervezetére. Aztán besokalltam, és elvittem homeopátiás dokihoz, aki évek alatt ugyan, de szépen, fokozatosan enyhítette a tüneteket. Most már nincs fulladozás, sosem használunk szteroidokat.

12. Charlusz (válaszként erre: 7. - Charlusz)
2013. máj. 27. 11:38

Bocs, azt nem tettem hozzá, hogy pollenallergiára adta.


S mielőt még valaki félreértené, amit írtam: én is azt mondom, menj homeopátiás orvoshoz, hisz a komplex kezelést ő tudja meghatározni. De ezt a szert szokták pollenallergiára általános szerként javasolni.

11. Charlusz (válaszként erre: 9. - Caravell)
2013. máj. 27. 11:20
Nekem a doki a 30CH hígítást javasolta. Neten, homeós oldalon, illetve ezzel foglalkozó szakkönyvben 15 vagy 30 CH hígítást írnak.
2013. máj. 27. 10:21
A fiamnak hidegallergiája volt, azon segített, nekem napallergiám volt, azon is, már csak elvétve és alig van 1-2 tünetem... 2-3 féle bogyó volt egyébként, tehát kombinált kezelés. Szándékosan nem írok neveket, mert ahogy látom az emberek összesznek mindent, próba szerencse alapon.
9. caravell (válaszként erre: 7. - Charlusz)
2013. máj. 27. 10:18
miért pont a 30-as, miért nem a 15-ös? Azért ez nem így megy szerintem....
2013. máj. 27. 09:41
Ha ismered a homeopata orvoslást, akkor tudod, hogy nem mindenkinek egyformán reagál a szervezete, ezért kellenek az alkati szerek ilyenkor, ezt pedig csak megfelelő orvos tudja Neked kiválasztani.
7. Charlusz (válaszként erre: 1. - 17f9a9b1c4)
2013. máj. 27. 09:19
Histaminum 30CH - ez általánosan jó allergiára, bár a legjobb az lenne, ha tudnál egyeztetni homeopata orvossal. A Coryzalia is jó, viszont az csak a szénanátha tüneteit szünteti meg, míg a Histaminum magát az allergiás reakciót. Nekem ezt homeopata mondta. Nekem segít, bár én szedem mellé az alkati szeremet is. De egy próbát szerintem megér a Histaminum. (6 napig kell szedni, majd utána 1-2 nap szünet.)
2013. máj. 27. 09:17

Én 15 éve vagyok allergiás, de eddig semmi nem használt... :(

Sem gyógyszer, sem homeopátia...

2013. máj. 27. 09:13

Nálunk több allergiás van a családban-én is-de amit a doki felírt semmit nem használt!!!

Többféle homeo-s szer van allergiára,én is most kutakodok,érdekelnének mások tapasztalatai.Bár biztosan mindenkinek más alkati szer vált be.

Ismerek egy kislányt,aki nagyon allergiás volt már évek óta,Őt egy homeopátiás doktornő gyógyította ki!Sztem a valódi megoldás egy homeopátiával foglalkozó orvos lenne,aki tényleg ki tudná választani a megfelelő szert.

4. mese habbal (válaszként erre: 1. - 17f9a9b1c4)
2013. máj. 27. 08:03
igen... menj el egy szakemberhez, akivel kitaláljátok, hogy mi az alkati szered.. az is kell, de vannak tüneti szerek is.. én éppen ezt csinálom most, meg mellette diétázom, stb, hogy elmúljanak az allergiáim... :)
2013. máj. 27. 07:19
Coryzalia, nekem anno segített.
2013. máj. 27. 07:15
Nem.:D
2013. máj. 27. 06:36
Létezik Homeopátiás szer allergiára? (ami használ is)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook