Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyomortükrözés bódításban fórum

Gyomortükrözés bódításban (beszélgetős fórum)


2016. febr. 16. 13:22

Sziasztok!

Altatásban zajlott gyomortükrözésem volt.

Teljesen elmúlt minden félelmem. Én is csak is ajánlani tudom őket. Profi orvos, profi személyzettel, nagyon segítőkészek! Magánklinika Székesfehérváron, rövid vállalási határidővel.

endoszkópia: [link]

kapszula endoszkópia: [link] kapszula-endoszkopia/kapszula-arlista/

kapszulás endoszkópia: [link] kapszula-endoszkopia/kapszula-arlista/

kapszula endoszkópia: [link] elerhetosegeink/


itt tudtok tájékozódni! Remélem valaki hasznát veszi:)

2013. máj. 28. 12:18
Előző este már nem ehettem,reggel6-tól nem ihattamés kb délben kerültem sorra.Nem mondom az a néhány perc...Már a cső amikor a számhoz ért én már akkor öklendezni kezdtem.Én ha másodszor mennék/remélem nem fogok/akkor sem kérnék bódítást,mert kb 5 percet tartózkodtam a rendelőben és nevetve jöttem ki az ajtón.Úton hazafelé ittam és egy óra elteltével ettem.Nagyon rossz,de mint mindent ezt is ki lehet bírni.
9. youlcsi (válaszként erre: 1. - Tifanika)
2013. máj. 28. 09:15

nekem először bódításban csinálták. van egy élményem, amikor látom az arcom előtt a doki kezét a csővel. azt nem tudom már, hogy kifelé vagy befelé haladt vele :) a következő, hogy közlöm vele: egyedül is le tudok szállni az asztalról... na, nem ment :D


második simán volt bódítás nélkül... életem legrosszabb élménye :/

2013. máj. 26. 22:11

Éjfél után már nem lehet enni.. a böfögés, és öklendezés attól van, hogy fújják be a levegőt, hogy kitáguljon a belső hengeres szerv, és lássák.. de az nem fáj!


Attól félnek sokan, amikor a torokhoz ér a tükör, és nyelni kell, de mivel az érzéstelenítő teljesen kiiktatja, nem is lehet érezni, hogy nyeled le, mert úgy csinálsz, hogy nyelsz egy nagyot, de nem érzed, és már lent is van a tükör, és 20 másodperc az egész beavatkozás..

7. Tifanika (válaszként erre: 6. - 36a26f5226)
2013. máj. 26. 20:59
nekem azt mondták végig öklendezték!!meg böfögtek!!és berezeltem!!na mindegy csak túlélem!!te mikor ettél utoljára akkor??
2013. máj. 26. 20:50
Nekem elhiheted, az elsőnél totál be voltam gyulladva, annyira féltem, mindenkit azzal zaklattam, hogy ugye nem fáj, ugye ki lehet bírni, de meg is értették, hogy hogy félek tőle... aztán az érzéstelenítő kiiktatja teljesen a torok reflexet annyira, hogy amikor mondják, hogy most nyeljél, mert már ott a tükör, nem érzed, nem öklendezel..
2013. máj. 26. 20:37
meddig lehet enni inni?,én délben ettem utoljára nagyon éhes vagyok!!
4. Tifanika (válaszként erre: 2. - 36a26f5226)
2013. máj. 26. 20:29
Szia!!Neked hol csinálták??
2013. máj. 26. 20:28
köszönöm a választ!!már megbeszéltem a dokival hogy lidokain aztán vénás bódítás!!csak attol félek hogy nehogy öklendezzek!!mert azt nem bírom ki!!nagyon félek!!!!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 26. 20:24

Nem kell félni.. én soha nem kértem bódítást, viszont kérjél érzéstelenítőt a torkodba, és semmit sem fogsz belőle érezni.. azt sem érzed, amikor oda ér a tükör, és nyeled le, és már lent is van.. 20 másodperc az egész..


Csak együtt kell működni..

2013. máj. 26. 20:23
Sziasztok!!valaki tudna mesélni róla?hogy mennyire lehet érezni bódításban a gyomortükrözést!!iszonyatossan félek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook