Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A legjobbat akartam, mindenki céltáblája lettem fórum

A legjobbat akartam, mindenki céltáblája lettem (beszélgetős fórum)


1 2
38. grizus
2013. máj. 30. 03:41
Sajnos tudomásul kell venned, hogy ennek, amit tettél, ez az ára. Ne is csodálkozz ezene, egyszerűen vedd tudomásul. Örülj, ha a barátai nem fordultak el Tőled. Ennél többet nem várhatsz, nem ment Téged az, hogy miért is tetted, ha valaki ilyen filmben szerepel, az erre számíthat.
37. Evin86
2013. máj. 29. 13:33
Sajnos nincs, de már jelentette egy másik ismerősöm, h az üzenőfalon kéretlen tartalom van, remélem ez is elég nekik, hogy levegyék
36. bowie (válaszként erre: 35. - Evin86)
2013. máj. 29. 13:09
Van sztem nekik magyar felügyelet is. írhatsz magyarul, vagy írja, hogy nem?
35. Evin86 (válaszként erre: 34. - Bowie)
2013. máj. 29. 13:03
Igen, köszi, meg is találtam, már csak egy jó angolost kell keresnem :)
34. bowie
2013. máj. 29. 13:01
A facebooknak tudsz írni, van ilyen központ, ahol be lehet jelenteni a sértő tartalmat. Ők majd leszedik. NEm hiányzik nekik sem a botrány.
33. Evin86
2013. máj. 29. 12:54
Nem, egy teljes árat nem, viszont több mint a felét igen.
2013. máj. 29. 12:50

"minden áron segíteni akartam, hogy ki tudjuk fizetni az egyébként elég drágán dolgozó sebészt."


Erre kérdeztem rá, mert nem hiszem, hogy egy teljes, komoly műtét árát kaptad.

A témára kérdeztem, Evin, nem fogok prvizni.

31. bd55e3f068 (válaszként erre: 27. - Evin86)
2013. máj. 29. 11:57
Nyilvános tartalmat megosztani nem bűncselekmény.
30. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. máj. 29. 11:56

A hálapénzért álltál be erre a "munkára"?


Amúgy majd az idő megoldja, majd megunják.

29. kristo_f (válaszként erre: 27. - Evin86)
2013. máj. 29. 11:50

Rendőség csak kiskorú esetén lép

Én fészbukozok? Nem!

[link]

28. 8c40921157 (válaszként erre: 27. - Evin86)
2013. máj. 29. 08:51

Szerintem a rendőrséghez fordulhatsz ezzel.

Mivel ők pontosan tudják, hogy kiről van szó, így a személységi jogaidat sértették meg, ráadásul nagyon durva témában.

Azonnal lépj!

27. Evin86
2013. máj. 29. 07:58
Egy-két kedves ismerősöm kiposztolta a linket fb-ra, azért ez már durva, tehetek vmit szerintetek? Sértik a személyiségi jogokat, vagy a rendőrséghez hiába fordulnék ezzel?
26. kristo_f (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. máj. 27. 21:18

hogy a barátaim mellettem állnak,"


Na ez a lényeg, a többivel ne törődjél, ugasd le mindenki más fejét

A cél a lényeg amiért tetted

Teszem hozzá, ha nem apádért tetted volna, hanem csak a pénzért, akkor sem számitana semmit

25. f1ed0b587a (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. máj. 27. 21:12

Hét szabály az élethez:


1. Békélj meg a múltaddal, így nem fogja elcseszni a jelenedet, és a jövődet.

2. Amit mások gondolnak rólad, az nem a te problémád.

3. Az idő minden sebet begyógyít, csak várnod kell.

4. Ne ítélj el senkit, nem tudhatod, hogy ők mit éltek át.

5. Ne agyalj túl sokat. Mindent megtudsz a maga idejében.

6. Senki nem felelős a boldogságodért, csak is te.

7. Mosolyogj. Nem a tiéd a világon az összes probléma.

24. 5c98b496b3 (válaszként erre: 15. - Evin86)
2013. máj. 27. 16:52

Ne foglalkozz veluk


Tudom, mondani konnyu, de TE tudod miert volt ez, szegyellnivaloja pedig annak lenne aki alazni probal.

23. f1ed0b587a (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. máj. 27. 16:48

Semmi jelentősége nincs.

Egy csomó nőnek volt ennél erősebb fiatalkori "botlása" azok közül is, akik azóta már nagy, ünnepelt sztárok.

22. ittmost (válaszként erre: 15. - Evin86)
2013. máj. 27. 14:25
A többiek jókat írtak,én csak kiegészíteném:ha elfogyott a türelmem,valószínű visszakérdeznék:te megtennéd ezt a szüleidért,vagy a gyerekedért?és ne várd,és ne halld meg a választ,csak mondd,hogy maradjon magának,és gondoljon bele! Hogy neki a látszat fontosabb-e,vagy a szerettei.
2013. máj. 27. 13:00
Sajnos nekem is visszaéltek privát fotómmal,ma sem tudom ki volt a ludas,h fehérneműs képem felkerült,nekem mindenféle szexuâlis szolgáltatást kínálnak vele és én megételek,mert rengeteg ember van,aki nem kérdez meg,nem tudod mindenkinek elmondani miről van szò,mi törtênt.Egy dolgot tehetsz,megpròbálhatnál utánamenni,h le legyen szedve vagy perelsz,bár néha szêlmalomharc,mert nekem férjem sokszor leszedette a képemet,de valahol mindig fenn van,időről-időre felkerül és ez 7éve megy.Az a rossz,h aki ismert és meglát ott,gondolhat bármit,aztán továbbadja másnak is és senki nem fogja tudni mi történt valòjában.
20. acuko (válaszként erre: 15. - Evin86)
2013. máj. 27. 11:36

Én erre csak azt tudom mondani, hogy mindenki ott és úgy boldogul, ahol és ahogy tud. És ehhez senkinek semmi köze. Az vesse rád az első követ, aki akkor, amikor bajban voltál nem segített, pedig megtehette volna.

Ne szégyenkezz, nincs miért. Akkor az volt a "munka" , amivel pénzhez jutottál. Senkinek semmi köze hozzá. ne törődj az idiótákkal, irigyek és féltékenyek, mert könnyen szereztél sok pénzt.

19. bowie (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. máj. 27. 11:29
Szerintem aki ezen sztorizgat az pusztán irigy valamiért (lehet kíváncsi vagy mozgatja a fantáziáját a dolog:D), vagy azért, mert ő gyáva ehhez, vagy azért, mert nem ő volt, aki élvezte a helyzetet..:D Nekem eszembe se jutna ilyen..mégis hogy? " te képzeld már, a Bözsi meg szexfilme szerepelt"..vagy mi..micsoda hülyék az emberek..de egyet azért tudj..aki most nálad sepri a szemetet, annak mind lenne a saját háza körül is seperni valója..:))) Ez mindig így van.:)))
18. honeywald (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. máj. 27. 11:09

nem értem miért illetnek téged csunya szavakkal... megtetted mindazt,amit lehet h elkeseredésében bárki megtenne hogy a másik életét és egészségét megmentse.

mellesleg ez nem olyan nagy szám mintha gruppen lett volna, szóval pláne nincs miért verni a nyálukat a többieknek

2013. máj. 27. 11:02

Kedves Evin!


Nem szép dolog, amit tettél, de...! Minden tiszteletem a Tiéd, hogy megtetted, mert ezzel jót tettél!

Gondolj bele: hogy éreznéd most magad, ha látnád apukádat betegen...

A-más-baján-csámcsogó-ráérőkkel ne törődjél, majd megunják...! (Írták már előttem: minden csoda három napig tart. Addig hadd csámcsogjanak, ha nincs más dolguk!)

Nagyon át tudom érezni egyébként a lelkiállapotodat, én is ilyen rágódós vagyok. Most éppen egyik "legjobb barátnőm" hátam mögött tett (és hozzám visszajutott) Nagyigazságán rágódom, tudom, ok nélkül. Mégis bánt... Mert csalódtam a barátságunkban. Te melletted viszont ott állnak a barátaid. Az idegenekkel ne törődjél! Tudod: van az a mondás: amit én gondolok másokról, az az én dolgom, amit mások gondolnak rólam, az az ő dolguk.

A világ már csak ilyen.

16. 569a7df0cf (válaszként erre: 15. - Evin86)
2013. máj. 27. 10:42
Nem neked kell szegyenkezned, hanem a fizetokepes keresletnek...
15. Evin86
2013. máj. 27. 10:10
Köszönöm mindenkinek a segítő szavakat. Kedves Puszedli, igazad van, de nekem egy hetem volt, hogy több tízezret összeszedjek, és semmi olyan munkaviszonyom, hogy hitelt kaphassak, egyetemista voltam még. Kölcsön akartam kérni, de nem tudtak ennyi pénzzel segíteni. Sajnos nem tudom meg nem történté tenni.
2013. máj. 27. 09:42

Ha sürgősen és életbevágóan szükségem lenne pénzre, vennék fel hitelt, nyögném a részleteit, elmennék éjszaka bankot takarítani, de kézimunkát nem vállalnék, még matyóhímzést se, bár az nem olyan kifizetődő, mint a szexrabszolgaság.

Mindegy, megtörtént, felejtsd el a múltat, mert ha azon rágódsz, az nem építi a jövőt.

13. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. máj. 27. 08:12
A cél szentesíti az eszközt...Amúgy pedig járj emelt fővel, és ne foglalkozz senkivel..Sokkal tisztességesebb akár ilyesmit is megtenni egy adott helyzetben,mint tétlenül várni a csodára.:)
12. 569a7df0cf (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. máj. 26. 23:20
Rohogd pofan oket! Erre verik a farkukat (vagy a pasijaik) es beszolnak?
11. Bambina22 (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. máj. 26. 22:19
Minden tiszteletem, hogy ezt így megtetted. Ne vedd fel, amiket mondanak, ha látják, hogy nem érnek el ezzel semmit, hogy nem foglalkozol velük, hamar abbahagyják!!!!
2013. máj. 26. 22:05

Ezek az emberek azért csámcsognak ezen,mert színtelen,unalmas életet élnek. Őket ez élteti,az ilyen bármibe megtalálná a negatívat és azt hogy bántson másokat.Mindegy mit teszel.

Ne foglalkozz evvel. Te tudod miért tetted, te tudod hogy azért bármit beáldoztál volna.Apudnak meg egy klassz lánya van:)

9. air (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. máj. 26. 21:16
Pff,hogy mik vannak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook