Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalataitok szerint, ha láz nélkül van egyszerre mandulagyulladása, fülgyulladása és arcüreggyulladása egy 4 éves gyermeknek, akkor...? fórum

Tapasztalataitok szerint, ha láz nélkül van egyszerre mandulagyulladása, fülgyulladása és arcüreggyulladása egy 4 éves gyermeknek, akkor...? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 26. 21:09

Jó hogy kapott. Tényleg nagy baj lehet, ha továbbmegy a fertőzés.

Én sem vagyok gyógyszerpárti, de sajnos van amikor muszáj!


JObbulást Nektek!

6. bocaka (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2013. máj. 26. 16:49
Koszi a valaszt
2013. máj. 26. 16:25
a füle miatt jobb, ha adsz neki gyógyszert, nagyon mocsok dolgokat tud csinálni a felgyűlt váladék a fülben középfülgyulladás esetén
4. bocaka (válaszként erre: 3. - Gabi0630)
2013. máj. 26. 16:11
Igen,nalunk is a korzeti nem adott volna,a fuleszeten adtak. Az en gyerkocom sem lazasodo tipus,viszont egyszeruen nagggyon rosszul nez ki. Raadasul valahogy nem is faj neki,pedig a mandulai osszeernek es a hangjan is hallatszik,hogy be van dagadva a torka. A fulere panaszkodott egyedul.
2013. máj. 26. 15:55

Ha beteg, akkor igen.

Az én fiam nem tudott lázas lenni kicsinek. Jól volt egyszer, játszott, nem folyt az orra sem, csak épp nem evett semmit szó szerint, és alig ivott. Tüszős mandulagyulladása volt, doki nem hitte el hogy ilyen torokkal nem lázas. És mivel nem antibiotikum párti, gyógyszert se kaptunk. 2 nap múlva máshoz vittem, már inni se akart. Kelletz a gyógyszer,mert úgy fájt a torka, hogy inni sem tudott már, magától nem gyógyul meg.

Nem a láz a betegség mércéje.

2013. máj. 26. 15:32
szukseges az antibiotikum?
2013. máj. 26. 15:31
Tapasztalaitok szerint, ha laz nelkul van mandulagyulladasa, fulgyulladasa es arcureggyulladasa egyszerre 4 eves gyermeknek, akkor ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook