Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha a párotok megbetegedne? fórum

Mit tennétek, ha a párotok megbetegedne? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. dec. 26. 19:18
Mikor a párom beteg volt,mindennapjaimat a kórházban töltöttem,még az intenzíven is bent voltam estig.Amikor a kemót kapta mindíg mellette voltam,és amikor elment akkor is ott voltam (csak pont kihívott a nővér).Elképzelni sem tudtam volna másképp.
2013. dec. 25. 15:42
Ápolnám, aggódnék érte.
2013. nov. 7. 18:59
Ápolnám.
31. ina87 (válaszként erre: 1. - Andyka93)
2013. szept. 17. 21:39
Mindég számithatrám a párom ha beteg mert mellette vagyok ápolom,de ez vissza felé is igyvan mindég mindenben mellettem van és ez igyvan a helyén föleg ha valakit igazán szeretsz annak még az életedet is oda adnád...
2013. szept. 17. 20:48
Ápolnám. Ez természetes annál, akit szeretsz valamennyire is.
2013. szept. 4. 07:15
apolnam,ne feledd nemcsak o,de te is lehetsz beteg a ha ezert elhagynad nagyon rosszul esne neki.
28. Anthico (válaszként erre: 1. - Andyka93)
2013. júl. 2. 08:19

Ha nem is akar az ágya mellett állni, akkor is milyen már, hogy meg se látogatja? :O

Vinni valami kis apróságot, valami olyat, ami jól esne neki, amit esetleg kíván, vagy csak elmenni megkérdezni, hogy van, beszélgetni, bármi. Szerintem oltári nagy bunkóság ilyenkor azt csinálni, amit ez a pasi csinál :O


Én Párom amikor tudott, jött, mikor komolyabb beteg voltam. Mindig hozott valami apróságot, akár egy kis gyümölcslevet, akár egy kis csokit, vagy ha nem volt étvágyam, akkor csak magát.

2013. júl. 2. 08:02
Mellette állnék és támogatnám.Segítenék és ugyan úgy szeretném vagy még jobban.
26. Dodi44
2013. júl. 2. 04:35

Hogy lehet ilyent kerdezni?

Termeszetesen, mindent megtennek, hogy egeszseget visszatudja nyerni!!!

Meg idegennek is tolem telhetoleg segitenek...

2013. júl. 1. 23:46
Természetesen mellette lennék,még ha csak egy meghülésről is lenne szó. Abban is biztos vagyok,hogy fordítva is így lenne,mert eddig is így működött.
2013. júl. 1. 23:18
ápolnám, így a korrekt. sajnos válunk és még így is ápolnám!!! minden nap mondom neki,hogy vigyázzon magára.
2013. máj. 27. 21:11
Szükség esetén ápolnám,mindenben segítségére lennék.
2013. máj. 25. 13:48
Egy szeretettel nyújtott bögre forró tea már fél gyógyulás:)
2013. máj. 25. 13:38

a hazassagi eskumben benne van, hogy joban rosszban.

Mellette voltam, barmikor volt beteg.

Mellette lennek, ha lenne, lehet egy natha vagy komolyabb.


Nem azert a parom, hogy cserben hagyjam a betegseg alatt

2013. máj. 25. 13:28

A attól is függ milyen beteg,és mennyire szoros a kapcsolat.

Betegnek lehet lenni egy náthától és lehet daganatosként is betegnek lenni.

2013. máj. 25. 11:20
Nekem a jóban rosszban mindenre kiterjed!
18. bárányka (válaszként erre: 17. - 6b006fc769)
2013. máj. 25. 10:13
Egyetértek!:)
2013. máj. 25. 10:01
Segíteném, de nem ülnék az ágya szélén naphosszat.
2013. máj. 25. 09:03
Mellette állnék, hiszen szeretem, és mindent megtennék, amit tudok.
2013. máj. 25. 08:05

Természetesen mellette kell álljon,Fizikailag és lelkileg támogatnia kell mindenképp.

De sok minden függ a körülémnyektől. A pár együtt lakik-e,milyen típusú betegségről van szó, milyen igényei vannak a betegnek,mennyi ideje marad a munka mellett? Ha már az egyikük kiesett a másiknak pótolni kell az anyagi hiányt. Túlóra,másod állás ..) szereti-e ha babusgatják ... stb.

14. globus
2013. máj. 25. 07:46
Természetesen ápolnám, ahogyan megtettem már néhányszor. Mint ahogyan anyukámat, így teljesült a vágya, otthonában, saját ágyában szenderülhetett örök álomra.
2013. máj. 25. 07:13
Ápolnám:)
2013. máj. 25. 07:08
Nem mindegy, milyen betegségről van szó. De konkrét példából merítve: én nem tűröm a pátyolgatást semmilyen betegségnél sem, olyan vagyok, mint a terminátor, amíg bírom, önállóan intézem a dolgaimat, és én sem szeretek másokat pesztrálni magamból kiindulva. Persze bizonyos szintű gesztusokat megteszek, többet is, mint amit én segítségképpen elfogadok.
2013. máj. 24. 23:52

Januárban csúnyán influenzás lett a fiam meg a párom. Szakadó hóban mentem el az 5 kilométerre lévő gyógyszertárba, hogy vigyek nekik valami vackot.

Szerintem nem mindig bunkóság, ha valaki kerüli a beteg embereket, legyen az bárkije. Vannak olyanok, akik szinte félnek a beteg emberek közelébe menni, még akkor is, ha betegségük nem fertőző. Nagyon sokáig én is ilyen voltam, és még most is valamennyire.

Amikor a Papám daganatos beteg lett, nem is mentem a közelébe se. Borzasztóan szégyellem magam miatta, és bánom is... De nem akartam szembesülni azzal, hogy a Papám halálos beteg. Úgy voltam vele, hogy amit nem látok, az nincs is. :(

2013. máj. 24. 23:49
Mindent ami könyebé tenné az életét,elviselhetöbé a betegségét.
9. derintini (válaszként erre: 8. - Bd55e3f068)
2013. máj. 24. 23:36

Egy véleményen vagyunk, bár kapcsolata válogatja.

Van , akit kényeztetni kell, mint a csecsemőt és van, aki szereti erősnek hinni magát :)

8. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - Derintini)
2013. máj. 24. 23:30
Látod, ezeket megcsinálni segítség, de azzal nem vagyok előbbre, ha mered rám, mint borjú az új kapura.
7. kszb (válaszként erre: 1. - Andyka93)
2013. máj. 24. 23:25

egyik bnőmmel uezt tette apárja... Először hasmenéssel indult nála, de hetekig, szinte inkább 1-2 hónpig tartott. Semmi enm maradt meg benne. A kétségbeesés ott kezdődött, amikor kicsuklottak alóla a lábai. Nme tartották meg. nme bírt járni, még felállni se. Mint egy lebénult, úgy csuklottak össze térdből a lábai. Akkor hazament a szüleihez a szülővárosába, mert ott van jó orvos ismerősük. Fertőző osztály. Diagnózis? Bizonytalan (mai napig nem tudni, h mi okozta. Igaz, ez a bnőm lustaságán is múlott jócskán). Kb 1 hónapot feküdt bent (tolókocsival közlekedett), de a párja még csak meg sem látogatta... Én bizony úgy kivágtam volna, mint azt a bizonyos macskát! Telenyomták szteroiddal, annak hatására újra lábra állt (vmi autoimmun betegség áll a háttérben, az tuti, de nem tudom rávenni bnőmet, h elmenjen kivizsgáltatni. Most jól van, így nincs is baj... a tavalyi meg már felejthető...)

Nem fertőző betegsége volt, ez tuti. Csak az ismeretlen eredetű hasmenés miatt került a fertőzőre, illetve mert annak a főorvosa az orvos ismerős....

6. forgatos (válaszként erre: 1. - Andyka93)
2013. máj. 24. 23:11
Attól függ, milyen betegségről van szó. Egy fertőző betegség esetén még ki is zavarnám a szobámból. pl. AIDS ;))
2013. máj. 24. 23:07

Bajban ismerszik meg az ember!! :(


Bizony, hogy ott kell lenni, mert ha most nem

áll a barátnője mellett, mi lesz az esetleges komolyabb ügyeknél??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook