Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapest és környékén hol készítenek olcsó tortát? fórum

Budapest és környékén hol készítenek olcsó tortát? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 24. 09:27
egy ilyen "úristen elfelejtettük a tortát" alkalommal jobb híján az Auchanban vettünk egyet,pedig nagyon finnyás a társaság!! Komolyan mondom mindenki megette és kifejezetten finom volt,és nagyon friss!
2013. máj. 24. 08:03

Miért nem sütsz magad tortát? Az sokkal finomabb, olcsóbb és személyesebb is, mint a bolti. A piskótasütés nem ördöngősség-de ezt is meg lehet úszni.


Én a kisfiam első szülinapi tortáját semmi pénzért nem süttettem volna mással :)


Ha félsz hogy nem sikerül, vagy nincs rá időd, akkor vehetsz az Alidban-Lidl-ben gyümölcstortaalapot kend meg vaníliás pudinggal, rá eper (úgyis szezonja van) zselatin, hozzá tejszínhab-mindenki imádni fogja. Persze ezt a felnőtteknek készítsd, a picinek még ne adj epret :)


Szoktak árulni kész piskótakarikát is-igazán könnyű megtölteni őket (a megfőzött, kihűlt pudingot habosra kereved a vajjal-kész :) Kidekorálod kedved szerint (én marcipándíszt szoktam venni vagy élő virágot-szép borostyánlevelet teszek a tetejére) meg persze gyertyát :))


Amennyit utazgatnál a város másik felébe a tortáért, az utiköltségből bőven kijössz ha magad kreatívkodsz :)

2013. máj. 24. 08:01
Itt nálunk a kiscukiban 130 Ft/ szelet áron rendeltem csokitortat. Rairt felirattal volt 1040ft a 8 szeletes. XI. Kerület.
2013. máj. 24. 00:31

Bp. XX. kerület, Jahn Ferenc kórház mellett tancukrászda.

Nagyon finom, nagyon olcsó és malomkerék méretű, csak dobozt Neked kell vinni.

Legalábbis 10 éve az esküvőnk előtt így volt.

Olyan finomak voltak a torták, hogy még mindig együtt vagyunk. :DDD


Érdemes megnézni! :)

2013. máj. 23. 23:50
Én is madaras boltosat kedvelem. Friss, nem tömény, és megfizethető.
2013. máj. 23. 23:18
A madarasban is lehet kapni fincsi tortát, rendelni is lehet előre. Jó áron vannak.
2013. máj. 23. 23:10
a 13 ker Lőportár utcában ( nem tudom hány szám alatt) készítenek megrendelésre ott állítólag olcsóbb, de csak délelőtt lehet rendelni. Ha érdekel holnap utána érdeklődök.
2013. máj. 23. 23:09
Mi, őszintén megmondom, a tecsóban szoktunk tortát venni, mert sokféle van, és nekünk ízlik mindig, és az ára is baráti. Pedig nem szoktunk ott vásárolni nagyon.
2013. máj. 23. 22:57

Házassági évforduló, kislányom névnapja, és első szülinapja, és keresztelője!

Ezeket ünnepeljük egyszerre, mert 2 héten belül vannak :)

Délelőtt a család, délután a barátok jönnek, így két db tortára lenne szükségem!

Sajnos ahogy elnéztem az árakat, 4-5 ezer ft egy 24 szeletes torta, én olyan 3 ezer ft körülire gondoltam!

2013. máj. 23. 22:54
Budapest és környékén cukrászdát keresek ahol olcsó tortát készítenek!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook