Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha jön az a bizonyos harmadik fórum

Ha jön az a bizonyos harmadik (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. aug. 11. 22:27
Találkoztunk meg minden, bejövünk egymásnak. Viszont en csak úgy nem tudok lefeküdni valakivel, lehet velem van baj. Ezt tudja ő is, monta nem erőlteti, bár alapból nem erőltette . Simán azt akarja, legyek a barátnője és dobja helyettem a barátnőjét....de akkor elgondolkodom.....velem is ezt teszi majd?!bar ahogy elmesélte alapproblémáik vannak, amire en is rájöttem, hisz beszéltem a csajjal. A csaj iszonyat féltékeny, folyamatosan ellenőrizgeti, stb..nem mehet sehova úgy egyedül, hogy ne legyen hiszti.....bar megértem a csajt is....
86. 55416fb8e2 (válaszként erre: 85. - Hanna3x)
2013. aug. 11. 20:34
megteheted azt, hogy megszakitod vele a kapcsolatot, vagy belemesz egy kalandba. ugyanugy, ahogy te is a baratod mellett flortolsz, de nem akarod elhagyni, ugyanugy o is ezt csinalja :) persze lehet almodozni arrol, hogy nagy szerelem lesz majd belole, de a valosagban altalaban szexualis kaland marad, amig hat az ujdonsag varazsa, aztan ellaposodik es elmulik. ha meg nem talalkoztatok, akkor csak magadban gerjeszted a dolgot, lehet hogy szemelyesen nem is tetszene :)
2013. aug. 11. 16:40
Szóval tudja, hogy van barátom. Neki is van barátnője .....bar ő direkt elfelejtette mondani ...folyamatosan azon van, hogy jöjjek össze vele....bevallom valamiért iszonyatosan vonz, de talán csak eza másság, beszámíthatalanság vagy hogy simán új....persze nemet mondtam neki eddig mindig mindenben.
2013. aug. 11. 16:37
Akkor elmondom hogy is van ez. Én nem kerestem ezt a másik pasit. Csak elkezdtünk beszélgetni valamiről es aztan egyre többet beszélgettünk. Szó sincs arról, hogy kerestem bárkit is. Egyre többet beszélgettünk, mint 2 ember, mert nagyon talált a szó mindenben. Azt éreztem , hogy vele is nagyon jó lenne. Teljesen ellentéte a barátomnak , es epp ez fogott meg benne. Nem tudta , hogy barátom van, mivel erről nem beszéltünk....aztan elkezdte hogy jöjjünk össze stb..akkor mar nem tudtam mit kellene tennem, mert sem a barátom nem akartam otthagyni, sem a pasival nem akartam megszakítani a kapcsolatot. Aztan észrevettem, hogy egyre többet akar látni stb, ejjel nappal beszéltünk es volt miről ...szóval ez a helyzet most....
83. 55416fb8e2 (válaszként erre: 82. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 11. 13:42
en is ugy gondolom, ha az ember egy jo kapcsolatban el, nem keresi direkt a harmadikat, vagy nem csabul el egy harmadikra :) de persze aki ezt csinalja, az valtig allitja, milyen jo a kapcsolata, es mennyire szereti a parjat. hat nekem ilyen ember biztosan nem kellene, mert akkor ez azt jelenti, hogy barmelyik jovobeni kapcsolataban is benne van, hogy felrelep, ha jon egy kis izgalom mastol
2013. aug. 11. 13:22
Csak abba gondoltam bele: ha minden olyan frankó lett volna és rendben lett volna, az életben nem randiztam volna mással...ha a harmadik bejön a képbe, az szerintem mindig arra utal, hogy valami nem stimmel.
81. 55416fb8e2 (válaszként erre: 80. - Hanna3x)
2013. aug. 11. 12:40
en sosem voltam ilyen biztonsagi jatekos, hogy addig nem szakitok, mig nem jon tutira egy masik, mert egyedul is nagyon jo volt idonkent :) ha o sem szorgalmazza, hogy szakits a baratoddal es legyetek egyutt, akkor nem erdemes egy szavat se hinni, mert egy kis kalandert sok ferfi kepes eljatszani a hos szerelmest :) tudjak, hogy mit kell mondani, tenni egy nonek, hogy az elcsabuljon, foleg ha erzik rajta a hajlandosagot :) ilyenkor csak az a baj, ha veletlenul kiderul valami, es a parod ejt. de ha annyira mar nem jo ez a kapcsolat, akkor nem kar erte, legalabb megkonnyi a tovabblepest. de az is sokszor elofordul, hogy csak akkor ertekeli valaki azt, amije van, ha elvesziti...
2013. aug. 10. 22:26
Épp ezaz, alig ismerem. Hazudhat, mondhat bármit....vonz a dolog, de olyan bizonytalan, kockázatos.
79. 55416fb8e2 (válaszként erre: 78. - Hanna3x)
2013. aug. 10. 20:11
annak biztosan oka van, ha ugy erzed, szerelmes vagy bele, o is beled, de megis a baratoddal maradsz :) az uj pasi nem eppen tarsnak valo? a ferfiak nagyon be tudnak lelkesedni egy ismerkedes elejen, ha vannak fenntartasaid, nem kell minden szavat elhinni :) a kolcsonos nagy szerelmek altalaban a regi kapcsolat(ok) boritasaval szoktak jarni es valami szep uj elindulasaval :)
2013. aug. 10. 20:04
Aza baj, hogy nem egyoldalú, es epp ez miatt nem tudom elfelejteni mert ejjel nappal írogat nekem...így eleg nehéz :)
77. 55416fb8e2 (válaszként erre: 76. - Hanna3x)
2013. aug. 10. 19:48
akkor ez nem szerelem, vagy csak egyoldalu a reszedrol, el fog mulni idovel :)
2013. aug. 10. 10:44
Szeretem az elsőt, es a másodikat is. A barátom nem hagynám ott miatta, több ok miatt se. Elég nehéz ....
75. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 74. - Hanna3x)
2013. aug. 10. 08:49

Ha beleszerettél a másikba, ezt írod, akkor egyértelmű a helyzet nem? Ha szeretted volna az elsőt, nem jött volna a második... (olvastam egy ilyesmi idézetet) hogy válaszd a másodikat, mert ha az elsőt szeretted volna, nem lett volna a második.


Meg nehogy az legyen, hogy az elsővel maradsz, közben a másodikat szereted és ezen fogsz rágódni állandóan, hogy rossz döntés volt. Mi szól az első és mi a második mellett?


Bár ha leírtad, hogy "beleszerettél", akkor itt a pont. Szerintem egyértelmű a helyzet, kivéve ha van valami necces kizáró ok, mondjuk hogy a második nős.

74. hanna3x (válaszként erre: 62. - Hedike85)
2013. aug. 10. 02:58
Írtam is róla egy cikket, csak még nem hagyták jóvá . Eleg erdekes ez a szitu is. Teljesen " véletlen " ismerkedtünk meg, aztán Facebook, SMS, Skype...aztan ejjel nappal Skype ...aztan találkoztunk , aztan valahogy" beleszerettem"... És itt a barátom...nem egyszerű ez....
2013. aug. 10. 01:21

Érdekes azért ez. Itt van az a pasi, akivel most elkezdtem találkozgatni, és már mondta, hogy a hosszú hétvégén szeretne elvinni kerti party - ra a rokonaihoz. Annyira más ez, és olyan jó... úgy szeretnék bízni tudni valakiben, benne.


Az exem meg másfél év után sem... nem is tudom, hogy lehettem ennyire hülye, hogy ezt eltűrtem.

72. 40f1eafcfc (válaszként erre: 70. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 9. 21:19
Szerintem is sok az az idő.Én már kíváncsi vagyok a tesóm barátjára:),de rájuk bízom a bemutatást.
71. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 68. - Csinoska2012)
2013. aug. 9. 18:27
Durva, de jobb az ilyentől megszabadulni... mielőtt eltelik az ember fiatalsága, és X év után döbben rá, méltatlanra pazarolta a legszebb éveit.Engem is ez vígasztalt. Amúgy nagyon megviselt.
70. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 69. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 9. 18:25

Nálam a maximum fél év. Úgy gondolom, egy felnőtt embernek fél év alatt el kell tudni dönteni, mit szeretne a másiktól, komoly kapcsolatot vagy nem. Az egy év nálam nonszensz, betelt a pohár, amikor benyögte, hogy még senki nem tud rólam, semmit, pláne nem, hogy ki vagyok. Mondtam is neki irónikusan, hogy ideje lenne legalább a családi ebédnél egy fotót körbeadni rólam...


tutti, hogy azért nem vállalt fel, mert volt mellettem valakije. Hülye vagyok, hogy ezt hagytam majdnem másfél évig.

69. 40f1eafcfc (válaszként erre: 63. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 9. 17:46
Ez tényleg érdekes történet.Szerinted vagy szerintetek mennyi az az idő,amikor már közös barátokat be lehet mutatni, közös hétvégi hosszabb programok nem csak pár óra vagy esti randik.A tesómnak most van 1 hónapja valakije, igaz voltak már több napot el együtt a nyáron,de azonkivűl esténként vannak együtt heti 3- 4 napot kb.Nem sűrgeti a fickót,de nem tudom mi az az idő mikor lehet már közelebb kerülni.Szerintem az 1 év esetedben valóban sok,de mi az ami még belefér?
2013. aug. 9. 17:30
Az exem mikor minden kiderült próbálta vissza könyörögni magát, de már sosem tudnék neki hinni.Annyit tudok most azzal a növel él ,akivel a terheségem alatt megcsalt,úgy látszik a többi nö elpártolt töle.Ma már örülök, hogy igy alakult tudod abból a bizonyos kutyából nem lesz szalonna.Most nyugodt, az életem :)
67. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 66. - Csinoska2012)
2013. aug. 9. 17:23

Persze, bizalom nélkül nem is lehet. Nem is értem én ezt... hogyan tudja egy ember 100 % osan megjátszani magát, hosszú hónapokon keresztül... iszonyú lehetett Neked.


Nálam azért voltak jelek rendesen, volt egy csomó minden ami arra utal, vannak mások is a képben, vagy legalábbis valami nagyon nem stimmel. Amikor meg mondtam neki, baj van, akkor nagyon összekapta magát. Utána újra jött a hanyagolás.

66. csinoska2012 (válaszként erre: 65. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 9. 17:14
Nem!!!és vakon megbiztam benne.
65. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 64. - Csinoska2012)
2013. aug. 9. 17:11
Az esküvő előtt nem voltak furcsa dolgok, nem voltak arra utaló jelek, hogy vannak még nők?
2013. aug. 9. 17:02
Az én történetemben már a házasság elején ott volt a harmadik csak nem vettem észre.Megismerkedtem a férjemmel nagyon egymásba bolondultunk, amikor csak lehetett együtt voltunk.1 évi ismerkedés után össze házasodtunk,közben kiderült jön a baba.Az esküvö másnapjától elkezdödött a pokol,nem akarom részletezni a lényeg 9 hónapi házasság után beadtam a válást.Sokáig nem értetem ,hogy mi történt ,hogy fajult el minden.Aztán a válásunk után derült ki ,hogy volt néhány harmadik.Már a terhességem alatt több növel volt viszonya.Eleinte nagyon fájt és iszonyú haragot éreztem,iránta.De most már közömbös számomra.
2013. aug. 9. 15:50

Nálam is jött a harmadik... és ennek meg van az oka. Tanulságos a történet szerintem nagyon.


Másfél évig voltam együtt a párommal, akiről azt gondolom, a "párom", a szó hétköznapi, általánosan elfogadott értelmében véve, de kiderült, a lila köd annyira beborította az elmémet, hogy a vágyaimmal definiáltam a kapcsolatunkat. Sajnos, nem is voltunk igazán párkapcsolatban.


Találkozgattunk hetente többször, és már az elején megbeszéltük, a szülőknek egyelőre nem mutatjuk be egymást, ahhoz egy időnek el kell telnie. Eltelt másfél év....

de nem szaladok ennyire előre.

Eleinte heti 3 szor találkoztunk, valamelyikünk lakásában (albérlet, nem közös, neki saját lakása van)a kapcsolatunk 75% - ban a szexről szólt. Közben mentünk néha erre - arra, de erőteljesen kezdett zavarni, hogy a hétvégét mindig úgy intézi, alakítja, hogy legalább egy éjszakát és egy napot ne töltsünk együtt. Mindig volt valami kifogás, általában az, hogy az anyjánál van nagy családi ebéd (a pasi 42 éves)vagy valamelyik testvérével meg a testvér kedvesével mennek erre - arra, és nem tud eljönni, mert iszik, és nem ül kocsiba. Persze, nem mondta egyszer sem, hogy menjek én is velük (holott a párját mindegyikük vitte)és azt sem mondta, menjek el Hozzá, várjam meg a lakásában és töltsük együtt az éjszakát.


Egy darabig úgy gondoltam, nem szólok ezért, a kivárás technikáját alkalmazom és majd csak bemutat valakinek. Azonban ha túl sokáig kivárok és nagyon zavar valami, akkor csak tovább érlelődik bennem és előbb utóbb robban.


Kb egy év után kezdtem el neki pedzegetni, hogy jó lenne valami egész hétvégés társasági program stb.


Nem volt, és kapcsolatunk vége előtt, amikor betelt a pohár, megkérdeztem, tud -e rólam valaki a családjában. És .... azt hittem, leszakad az állam, kiderült, nem tudnak rólam. Állítólag tudják, hogy van valaki, de rólam semmit. Az anyja nem kíváncsi rám (ami nem gáz nekem) de legalább a testvérének bemutathatna. Nagyon jó programokat csináltak hétvégenként, úgy, hogy mindenkinek ott volt a kedvese, Ő meg vagy egyedül volt, vagy valaki mással, ami nyilván felmerült bennem. Van egy legális nője, hurcolja mindenhova, engem meg szeretőnek tart.

Ahhoz, hogy nyomozgassak, fáradt vagyok. Belefáradtam.


Az igazat a mai napig nem tudom, de szinte biztos, hogy van a szituban még egy nő (vagy több.)


A vége felé alig találkoztunk, nem néhány órás nő vagyok hétvégenként... és akkor bejött a képbe a harmadik, részemről, vagy részemről is, hiszen az ő életében valszeg voltunk ketten nők.


Ha minden ok lett volna, nem engedtem volna a harmadikat. Most már csak az újabbra koncentrálok, és reménykedem....egyébként felmerülhet, hogy valami miatt szégyell engem, de azt nem hiszem... adok magamra, ápolt vagyok és a haverjainak bemutatott.

62. hedike85 (válaszként erre: 61. - Hanna3x)
2013. aug. 8. 18:41
Szerintem sincsenek véletlenek. Na és nálad ez hogy ment? Találkozgattatok, ment az sms, email? Mire mondtál nemet? :) Nem mindegy. Azóta ezen rágódsz te is?:)
2013. aug. 7. 02:15
Egy cipőben evezünk..mondhatni... Én is párkapcsolatban élek, és a véletlennek ( bár azt tartják, hogy nincsenek véletlenek) koszonhetően bekerült egy 3 . Személy a kapcsolatba . Ártatlan beszélgetéssel indult, aztán elkezdett érdekelni a személy( pedig szeretem a barátom ) . Nemet mondtam, most meg minden percben bánom......
2013. júl. 25. 20:30

Syria akkor az nem véletlen hogy mindig belebotlassz :D

Ötös voltam nyelvtanból és voltam helyesírásversenyen is, szóval nem érdekel mit hadoválsz, ez nem nyelvtan óra. :)

2013. júl. 25. 13:26
Csak a jó szándékú gondolkozás vezérel ::))És mindig ide???XD
58. syria (válaszként erre: 35. - Hedike85)
2013. júl. 25. 13:11

Az a baj, hogy nem kell keresnem a kákán a csomót: simán belebotlok, gyakrabban a kelleténél. :(


Egyáltalán nem vagyok megkeseredve, csak az imádott matematikán kívül a magyar nyelvvel sem állok hadilábon; zavar a suk- sükülés a helytelen ragozás, és társai. Sajnálom, hogy félreértettél. Baromira nem okoz örömet, ha kötözködésnek tűnik, amit kommunikálok.


Egyébként pedig nekem mindig igazam van. :D Ha annyi ezresem lenne, amennyiszer ezt mondták, régen milliárdos lennék. :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook