Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A zarándoklat ereje fórum

A zarándoklat ereje (beszélgetős fórum)


9. Tarkalepke (válaszként erre: 3. - Loge)
2017. aug. 17. 08:02

Utórezgés nálam is volt. Tavalyelőtt, amikor megjöttem a Caminoról még napokig az albergue-k, és a zarándoklat révületében éltem, feltűnt, hogy milyen zsúfolt a lakásom, hogy milyen kevés idő marad mindenre, amiből töltekezhetünk.


De sok embernél olvasom csoportokban, hogy visszavágynak, ismerek olyanokat, akik többször is megjárták...érdekes.

Nekem azóta nem jutott eszembe, hogy újra megcsinálnám. Büszke vagyok, hogy végigmentem, de ennyi.

2013. máj. 24. 18:16
A zarándoklatról rózi70 tudna mesélni. Legyalogolt vagy 900 km-t Santiago de Compostellába :)
7. Csipkerózsika (válaszként erre: 6. - Ittmost)
2013. máj. 23. 23:06
Egyetértek, ez így van.
2013. máj. 23. 16:40
Én nem zarándokoltam hagyományos értelemben,csak gyalogoltam tizenkilométereket,mikor válságos helyzetben voltam,vagy nagy fájdalmam volt.Utána mindig sokkal jobban éreztem magam:megérlelődtek bennem a döntések,illetve kiszállt a feszültség nagy része.
5. f1ed0b587a (válaszként erre: 1. - Loge)
2013. máj. 23. 14:32
Valami biztos lehet benne, ha ennyien csinálják, bár nekem fogalmam sincs hogy mi értelme. Öncélú. Én többre értékelem az értékteremtő tevékenységeket, kikapcsolódásnak meg a könnyed szórakozást.
2013. máj. 22. 23:32
Nem vagy vele egyedül, én kifejezetten az életem részének tekintem, valamennyi élményem frenetikus volt. Priviben szívesen, itt nem annyira szeretném mindezt kiadni, mert komoly és bensőséges.
3. Loge
2013. máj. 22. 22:39
Éppen nem készülök, tavaly voltam, és olyan erős az utórezgés, hogy szeretnék abban megerősítést, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2013. máj. 22. 22:34
..hova készülsz..:)
1. Loge
2013. máj. 22. 22:32
Keresem azokat a hozzászólókat, akiknek volt zarándoklattal kapcsolatos élményük, amelyet szívesen megosztatnának.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook