Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Energia diéta fórum

Energia diéta (beszélgetős fórum)


2013. júl. 8. 13:59
Viccparádé..:D
10. Qksika
2013. júl. 7. 11:23

Szerintem is ez egy nagy kamu, egy jó kis pénzlenyúlás. Engem több hónapja üldöznek vele, hogy ki lehet számítani a szervezet rezgésszámát, majd 5ezerért megmondják hogyan és akkor olyan kajákat kell enni ami annak a rezgésszámnak megfelel és eljő a csoda.

Amíg csak a kábítás időszakát élték és csigázták fel az érdeklődést egy Anikó nevű 44éves csodafogyásával, aki többnyire az ő rezgésszámához lucernát, olajbogyót és csírákat evett állítólag, addig tele voltak kommentekkel, de azok nem valódi kommentek voltak, hanem megírták maguknak naponta, kérdezősködtek és válaszoltak maguknak. Én többször próbáltam hozzászólni, kérdezni dolgokat, nem lehetett. Egyetlen hozzászólásom sem jelent meg. Kiírta a rendszer, hogy moderálnak, utána nem jelent meg semmi. Soha, egyszer sem.

Eleinte ez a lucernás csodafogyó Anikó üldözött még videoval is, most egy Laura molesztál naponta, hogy adjak postára legalább 1.999,-Ft-ot és a maradék 3ezret, majd ha lefogytam.

Gondoljatok bele, ha csak 1-2-3ezer ember beugrik és elküld nekik 1.999Ft-ot, az több millió bevétel és gondolom küldenek elektronikus úton egy nagy semmit vagy azt sem. Jó üzlet!És honnan lehetne visszakérni a pénzt?! Cégnév van, ha egyáltalán létező, de cím nincs! Legtöbben meg úgy gondolnák, hogy 2ezerért nem érdekes, több is veszett Mohácsnál.Óvatosak legyetek!

9. f1ed0b587a (válaszként erre: 8. - Signorina)
2013. máj. 28. 16:31
Ezért kár 5 ezret fizetni, én most ingyen megmondtam.
8. Signorina (válaszként erre: 6. - F1ed0b587a)
2013. máj. 28. 07:10

Köszönöm de azt hiszem nem egyről beszélünk.


Ez egy könyv ami letölthető közel 5 ezer Ft.ért, pontosan már nem emlékszem.

2013. máj. 24. 16:56
minimál (vagy semmi) hús, sok hal, sok zöldség, gyümölcs, barnarizs, köles, hajdina, zab, bulgur, lencsefélék, babfélék, kevés tönkölyliszt, semmi tej, szinte nulla tojás, olívaolaj- szerintem
6. f1ed0b587a (válaszként erre: 5. - Signorina)
2013. máj. 24. 16:47

A helyes arány:

Fehérje: 15%

Zsír: 30%

Szénhidrát: 55%

2013. máj. 24. 16:21

Sajnos én sem hiszek benne.Nem kis összegért forgalmazzák, ami miatt nem megyek bele eme csoda fogyókúrába mert félek, hogy a táplálkozás alapja a sok fehérje és alig-alig Ch.Abból meg elegem van.


Valaki megrendelte várom a beszémolóját:)

2013. máj. 22. 17:26
Én hallotam rõla,de nem nagyon hiszek benne.Igaz,h minden ember más,de annyira azért nem.És nem hiszem,h pl.egy alma valakit hízlal,valakit fogyaszt csak azét,mert még ha ugyanazok a paramétereik is,csak azért lehet más hatásal rá,mert az egyik pl.okt.18-án,a másik május 2.-án szüetett.
2013. máj. 22. 15:20
végülis minden diéta alapja, értelme ez... (hogy többet égess el, mint amennyit beviszel, így lehet fogyni)
2. f1ed0b587a (válaszként erre: 1. - Fuszulka)
2013. máj. 22. 15:10
Igen, ez az egésznek a lényege: több energiát kell leadni, mint bevinni.
2013. máj. 22. 15:01

sziasztok

most találtam

valaki probálta vagy hallott róla ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook