Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Testvérbabakocsit meddig használtátok? fórum

Testvérbabakocsit meddig használtátok? (tudásbázis kérdés)


11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Bring12)
2013. máj. 22. 14:09
Akkor végül is teljesen mindegy ki és meddig használt babakocsit a gyerekének, a saját problémádat, ha ez oldja meg,akkor addig használj, amíg Te jónak látod.
2013. máj. 22. 13:34
Az nekünk húzós lenne:) mindegy.
2013. máj. 22. 11:04

Előbb írtam egy hosszút...

Röviden.Pár házzal arrébb van egy 3gyermekes család.

Kb.2-3-4 évesek a gyerekek.

Anyuka a kicsit viszi biciklin a két nagyobb megy külön kisbiciklivel.Nagyon ügyesek meg lettek tanítva mit szabad mit nem.Az utcánkban már versenyeznek ki ér haza előbb.Mi hozzánk sincs közel az ovi.

Úgy is itt a jó idő szerintem menjetek biciklivel oda és vissza is.Biztos tetszene mindkét gyerkőcnek.

2013. máj. 22. 10:16
Már megy 2 kerekű biciklin is. A mozgásával nincs gond. Vashiánya sincs. Voltunk vérvétrl én allergia miatt. Nagy az alvásigénye itthon délben 2 órát alszik az oviban általában egyet sem. Irtó fáradt délutànra. A játsziról hazafele nem rövid az út egyáltalán. Az ovi sem csak 2 utcával arébb van. Egyből enne inna utána azt motoron nem lehet meg annyira sosem szerette a motort . A bicikli után meg babakocsival nem tudok futni.ezek szerint mindenkinél más a helyzet.màr sokmindent kipróbáltam de csak a nyűglődés van de nem hiszti mert tènyleg fáradt!köszi
7. gkreka (válaszként erre: 1. - Bring12)
2013. máj. 22. 09:32

Babakocsit semmikép ne vegyél. Csak rögzítesz egy rossz szokást, hogy némi hiszti után nem kell gyalogolni. Kismotor, pedál nélküli bicikli nem lenne megoldás?

Én is ültetem a nagyfiam a kistesó babakocsijának elejére, de több kilométer gyaloglás után! Nem egy játszótér-otthon távolságon.

2013. máj. 22. 09:24
Én már nem vennék, inkább annak kellene utánanézni miért nem tud gyalogolni. Esetleg nem fáj-e a lába (lúdtalp, rossz cipő) Nem vérszegény-e, fáradt lehet. Nem lenne esetleg megoldás, egy műanyag motorral vinni hozni, amit a lábával lököd, vagy futóbicikli?
2013. máj. 22. 09:21

Szerintem sem kéne négyévesnek kocsi... Én a lányomnak kétéves koráig használtam, aztán azt mondtam, sétáljon, hadd erősödjön a lába. Bírja is több km-t simán legyalogol. A nagyobbik négyévesen többet tudott már gyalogolni, mint sok felnőtt, ezt komolyan mondom. Én erre fokozottan odafigyeltem, egy gyereknek óriási a mozgásigénye és hatalmas távokat képesek sétálva, futva megtenni.

Ha tényleg fáradt a gyereked, talán érdemes lenne kivizsgáltatni, nincs -e valami egészségügyi probléma mögötte, ekkora gyereknek simán bírnia kéne a sétát. Lehet persze, hogy csak nincs hozzászokva.

Én babakocsit semmiképp se vennék. Esetleg ha megoldható, vinnék az oviba rollert vagy kismotort, és azzal jöhetne haza.

2013. máj. 22. 09:14
4 évesen már bírnia kéne egy kis sétát. Ez nem,szeret-nem szeret kérdése. Teljesen felesleges lenne új babakocsit vennetek emiatt:)
2013. máj. 22. 09:13

4évesen szerintem nem kéne már venni,igaz nem tudom mekkora a gyermeked de már nem tudnátok kihasználni.Milyen fellépőtök van mert ha sima akkor cseréld le ülésesre,talán az jobb megoldás.

Nekünk amúgy Graco stádium duó testvérkocsink van. De csak a napokban születik a Kistesó.

Nekem nagyon tetszik,meg ajánlottak még hasonló típust is.

Nálunk kisebb a korkülönbség.

2013. máj. 22. 09:06
Sziasztok! Van egy 1 éves ès egy 4 éves gyermekem.a 4 éves annyira nem szeret gyalogolni:)az oviból hulla fáradtan hozom mindig haza és persze a játsziról is! Van testvérfellépőnk de nem nagyon szereti. Érdemes-e még hasznàltan egyet vennem és milyen típust ami nem olyan drága.tegnap is oviból úgy jöttünk, hogy ketten ültek az esernyőkocsiba ami úgye sokáig nem fogja bírni és nem is kényelmes nekik!köszi, ha megosztjátok velem a tapasztalatokat!
2013. máj. 22. 09:01
Testvèrbavakocsit meddig használtátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook