Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clearblue digitális ovulációs teszt..., segítség! fórum

Clearblue digitális ovulációs teszt..., segítség! (beszélgetős fórum)


2013. máj. 22. 16:03

a digitálison egy mosolygó fejecske jelent meg, az jelzi a termékeny időszakot. (onnantól 1-1,5 nap a pé, mint utánaolvastam)

az ebayes csík meg tuti nega volt, mert csak gondolatnyi volt a 2. csík.

3. Márta82 (válaszként erre: 2. - CsillagTM)
2013. máj. 22. 10:49

Szerintem tegyél fel képet mindkettőről ha még meg vannak. Minden esetre érdekes.

Jobb nem kockáztatni és lemaradni, szerintem tényleg a 2 naponta dolog lehet a tuti befutó.

Mondjuk értem hogy látni akarod hogy bizti van e ovud, én is gondoltam hogy veszek megint ebben a hónapban.

2013. máj. 22. 09:00

akinek van tapasztalata, vagy bármi infója, az segítsen légyszi! előre is nagyon köszi!!


endometriózissal műtöttek (háromszor), négy havi hormonszurit kaptam. lombik vár rám 1-2 hónapon belül, de addig is próbálkozhatunk. ilyen Clearblue tesztet kellett vennünk, hogy ezzel figyeljük a pé-t. mostanában van a szurik óta a 2. pé-m. de hogy pontosan mikor...?!...


tegnap, a 10. cn-on UH-n voltam. a doki "sacperkábé" 1 centisnek saccolta a tüszőt, amit látott. (nem mérte le rendesen) nyálkahártya vastagságot nem nézett. gondoltam, akkor ha mondjuk 6-14 mm-es a tüsző (ez a szemre megmérés nem nyerte el a bizalmam, így nagy szórással számoltam), akkor még 3-7 napom van a pé-ig. ez egybe is vágott azzal, h a 10. cn-on vagyok. ja, a 7. cn-tól tesztelek olcsó ebayes ovu tesztcsíkkal, 7-9. nap csont negatív, tegnap már megjelent a halvány 2. csík. gondoltam, frankó, akkor tényleg olyan 4 nap múlva várható a pé (az eddigi tapasztalataim alapján).


emiatt ma reggel elkezdtem a Clearblue tesztet. erre rögtön POZITÍV lett...a tegnapi UH meg a tegnap esti negatív másik (olcsó) ovu teszt ellenére. teljesen összezavarodtam. ráadásul azt hittem, ez az első mérési napon nem is lehet pozitív, mert az előző napi eredményekből következtet az LH szint emelkedésére. ezek szt ezt is rosszul gondoltam...


szóval totál összezavarodtam. szerintetek most akkor

1. jó a teszt?

2. mikor várható a pé?


előre is nagyon köszönök minden segítséget!!

2013. máj. 22. 08:53
Clearblue digitális ovulációs teszt...SEGÍTSÉG!! (a kérdést kommentben írom le)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook