Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szabadidőben értelmeset, akár egyedül fórum

Szabadidőben értelmeset, akár egyedül (beszélgetős fórum)


2013. máj. 22. 19:11

Köszi a válaszokat, az alapítványokat megnézem.

Arra is gondoltam már, hogy alakítok valamilyen klubot :D Vagy hülyeség? Kézműveskedni pl. nagyon szeretek.

9. miccer (válaszként erre: 6. - 02de97fdd6)
2013. máj. 22. 09:31
Onkentes Alapitvany, lehet, hogy ok is tudnak segtiteni, hogy hova mehetnel.
8. bc257fd221 (válaszként erre: 1. - 02de97fdd6)
2013. máj. 22. 09:04
Jobb Veled A Világ keresd meg a facén,hátha bejön:)
7. 39dbe380da (válaszként erre: 1. - 02de97fdd6)
2013. máj. 22. 08:56
Sportolj valamit, egy csomó embert megismerhetsz, ha eljársz valami parkba pl. futni.
2013. máj. 22. 08:24

Gondoltam már erre én is, írtam is egy szervezetnek, de nem méltattak válaszra.

Önkéntesnek hol tudnék jelentkezni? Vagy milyen más szervezetekre gondoltok?

5. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 4. - Miccer)
2013. máj. 21. 23:07

..jobb, ha megfontoltan.. és tudod hova..


:)

2013. máj. 21. 23:04
Jó, persze, ne egyből egy elvadult szektához menjen az ember :)
2013. máj. 21. 22:57
..azért a jó kis szervezetekkel, programokkal.. is óvatosan.. a magányos/élet sokszor meg/félre/vezet..
2013. máj. 21. 22:48
Mondhatni, hogy hasonló cipőben vagyunk, és nekem is tele lett a hócipőm azzal, hogy nem ismerek itt senkit, eljárni meg nincs pénzem ide-oda. Kerestem egy számomra szimpatikus szervezetet és jelentkeztem önkéntesnek, heti egy alkalommal megyek. Így aztán megvan az a jó érzés, hogy segítek, plusz társaságban is vagyok, beszélgetek elég sokat, szóval tényleg jó érzés. Szerintem érdemes kipróbálni!
2013. máj. 21. 22:31

Sziasztok!


27 éves lány.

A rövid történetem a következő :)

1,5 éve költöztem Budapestre, egyedül > a semmibe.

Van egy párom, jól megvagyunk,nem élünk együtt, neki sincs társasága, pár barátja van csak, velük együtt nem megyünk soha sehova, bár ezzel talán nincs is baj.

Több mint 1 éven át dolgoztam reggeltől estig egy olyan helyen ahol magam voltam, munkatársam nem volt, szombatonként is estig dolgoztam, a vasárnapot többnyire a párommal töltöttem, nem volt hol és mikor ismerkednem bárkivel is.

Mostani munkahelyemen már többen vagyunk, van egy lány is, vele jóban vagyok, találkoztunk is már munkán kívül is, de barátnők ilyen értelemben szerintem ( egyelőre ) nem leszünk, bár én már ennek a kapcsolatnak is nagyon örülök. Már nagyon elegem volt és igazából most is, abból, hogy az üres lakásból az üres lakásba érkezem, és igazából a páromon kívül nincs senki akivel komolyabb kapcsolatot ápolnék. Nem tudom mi az amit tehetnék, olyat amit magam is csinálhatok a lakáson kívül, ami olyan ahol másokat is megismerhetek. Persze vannak ilyen helyek, kondi, kreatív műhelyek, kül. csoportok, szakkörök, de ezek mind fizetősek, és nincs pénzem. Szomszédaim szinte nincsenek, belvárosban lakom, szóval még csak park sincs a tömb környékén ahol a helyiekkel találkozhat néha az ember. Néha reménytelennek tűnik ez az egész helyzet már, tipikusan társasági ember vagyok, és nekem ez eléggé megterhelő, ez a helyzet. Próbáltam már itt is barátokra találni, de az a tapasztalatom, hogy az olyan fórumok, amik arról szólnak konkrétan, hogy barátnőket keresnek, nem működnek, mert az emberek bizalmatlanok, és az ismerkedés nem spontán, kicsit erőltetett az egész. Annyi időt pedig nem töltök itt, hogy spontán kialakuljon valakivel valamilyen kapcsolat, valamilyen téma által. Valakinek ötlete? Mit csinálhatok szabadidőmben, a páromon kívül.

Szeretném végre magammal is jól érezni magam :D Mert addig amíg nem lesznek barátaim, jó volna nem belebolondulni a magányba :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook