Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szálkásító Étrendem fórum

Szálkásító Étrendem (beszélgetős fórum)


8. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Friseurinnen)
2013. máj. 23. 10:44
Centizel is? Lehet kg-ra nem valtozol,de majd cm-ekben merheto lesz! Sok sikert!
2013. máj. 23. 06:50
Az edzés az alap! 4-6 L víz/citromos víz/ zöld tea megvan naponta. Uzsiból kivettem a rizst, bőven elég volt a csirke zöldséggel, meglátjuk mi lesz így.
2013. máj. 22. 07:20

Ez mandula és mogyoró nélkül is kb. 1800 kcal. Sportolsz mellé? Fizikai munkát végzel? Úgy még nagyjából rendben is lenne, persze nem tudjuk mit iszol.

Uzsonnát és vacsorát csökkenteném. Uzsonnából már elvenném a rizst és túróból is elég lenne kevesebb.

Elismerésem, hogy ezt a diétát tudod tartani, nekem a sok próbálkozásból, csak a mindenből kevesebbet módszer vált be.

5. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Friseurinnen)
2013. máj. 21. 22:53

Azt ertem,hgy "jobb" de pl. A GI-je jval magasabb, szval ha norbiekat veszem alapul 3 oraig lehet enni, asszem.

Tapertekben joval magasabb, nem azt vitattam. Ez sztem (is) sok! En szoptatoskismama vok es nem eszem ennyit, szval nem csoda,ha ettol nem fogysz/szalkasodsz.

4. Friseurinnen (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2013. máj. 21. 21:57
33 gr tízórai, 33 gr ebéd, 33 gr uzsi - miért írtad, hogy "pláne nem barnát"? Ezerszer jobb, mint a fehér!
2013. máj. 21. 21:35
5 tojás az rengeteg!!! ezt biztosra mondom neked
2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Friseurinnen)
2013. máj. 21. 21:31
Pl.a 33 g.rizs ( barna) az osszesen 33? ha szalkasitanek,pl.uzsira mar tuti nem ennek rizst,plane nem barnat. Ezt ki alkitotta neked igy ossze?
2013. máj. 21. 21:07

Sziasztok!

Pici segítséget szeretnék kérni attól, aki jártas a témában!

Leírnám az étrendemet, sokan sokallják az adagokat, én nem tudom eldönteni mitévő legyek. 5. hete csinálom, nincs sok változás :(

Reggeli

5 tojás ( 3 sárgájával ) , 1 natúr pufi rizs, 1 paradicsom

Tízórai-Ebéd-Uzsonna ugyanaz nyersen kimérve

150 gramm csirkemell

150 gramm zöldség ( kelbimbó,brokkoli vagy spenót)

33 gramm barna rizs

Vacsora

125 gramm zsírszegény túró fehérjeporral

Nasinak mandula vagy natúr mogyoró


Adataim 176/67/24 nő - endomorf

Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook