Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti hova vinnétek nyaralni? fórum

Ti hova vinnétek nyaralni? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 21. 17:11
Kassa?Idén Európa kulturális fővárosa.Szép is és rendezvényre is mehettek.
2013. máj. 21. 16:27
Szlovénia-Ljubljana, Bled. Sztem a tengerpartot, tűző napot nem bírná a vérnyomása miatt.
2013. máj. 21. 16:21

Esetleg meg is kérdezhetnéd, hogy mit szeretne látni. Ha meglepetésnek szánod, akkor burkoltan. Ó, milyen szép ez a tengeres kép, jaj, hogy elmennék oda, te hogy vagy ezzel, Anyu? :)

Mindenképp vedd figyelembe, hogy mennyire (nem) terhelhető. Birja-e a repülést, mert ha bárhova viszed külföldre, nagyon megerőltető végigkocsikázni az utat. Csak rövid városnézés, legfőképp pihenés, és tényleg, valami fürdő biztosan jó lenne.

2013. máj. 21. 16:19
Akkor közelebbi uticélt válassz,hogy az utazás ne legyen megterhelő.Autóval mész vagy szervezett útra gondolsz?
2013. máj. 21. 15:59
Gyógyfürd kell az idsebb korosztálynak.A vérnyomással a meleg vízre kell ügyelni,nem kell ott órákig benne ülni.Jót tesz az izületeknek.
2013. máj. 21. 15:56
Azért arra figyelni kell, hogy milyen összetételű a gyógyvíz, mert vannak kifejezetten olyanok amiket pl.magas vérnyomás esetén nem javasolnak
2013. máj. 21. 15:56
Ezek is jók de őszintén szólva külföldre gondoltam...annyi mindent nem látott még..
2013. máj. 21. 15:54
Hévíz jó ötlet, a Balaton közelsége miatt is, főleg, ha még nem látta. De akár Zalakaros, vagy Bükkfürdő, és amit Kukacc írt mind jók.
2013. máj. 21. 15:48

Magyarországon belül Hévíz, Egerszalók...

Az idősebbek ezt nagyon szokták élvezni. De Hajdúszoboszló is jó, illetve Gyula, szerintem mindegy, csak gyógyfürdő legyen :)

2013. máj. 21. 15:47
Édesanyám 70 éves,mostanában kissé megromlott az egészségi állapota,vérnyomásproblémákkal küzd.Mindig nagyon sokat dolgozott,nagyon szeretnék neki egy emlékezetes nyaralást szevezni,de nem tudom hova kellene menni,ami nem fárasztó mégis nagy élmény lenne neki.Esetleg ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook