Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen nőket vesznek komolyan a pasik? fórum

Milyen nőket vesznek komolyan a pasik? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. máj. 21. 22:44

Én pl. emlékszem minden beszélgetésre, arra is hogy a kisfiát hová szokta vinni játszótérre, meg ilyenek, annak a nőnek akibe bele vagyok habarodva, azt is hogy merre voltam vele, a csókjaira (sajna ma is kaptam tőle párat), mindenre, mert nekem kellene, és ezt ő ki is használja (elég gerinctelen módon), pedig szex sem volt vele (nem is lesz, nem fogja engedni). Ha ezt te is eléred valakinél (végét töröld ki), és tényleg kell a pasi, nyert ügyed van, mert odafigyelt rád nem csak azért hogy ágyba vigyen, kellesz neki, és ugye magamból kiindulva mindenki azt akarja hogy valakinek kelljen.

Más kérdés hogy ő az aki szívat 2 hónapja közben meg azt szajkózza hogy nem, méghozzá elég durván.. :D már csak röhögök rajta, mert nem lehet komolyan venni, ma is olyan próbálkozásai voltak miközben hozzám bujkált meg engem csókolt, pl. mutatta a társkeresős profilját, meg hogy mennyi ember ír rá, aztán közben velem smárolt.. szánalom.. no ilyen ne légy soha!!

34. b486c9cf7d (válaszként erre: 11. - Emese,)
2013. máj. 21. 20:52
Lehet rossz korokben mozogsz.
33. a2571c53fb (válaszként erre: 1. - Emese,)
2013. máj. 21. 20:47

Ismerd meg jobban és beszélgess vele sokat! ha azt látod, hogy emlékszik dolgokra, akkor jó eséllyel figyelt rád és nem csak az alakodat látta! Figyeled, hogy mit mond el magáról és mi érdekli őt, beszélj te is önmagadról. Ha látod, hogy érdeklődik még mindig utánad, akkor lehet, hogy nem csak a külsőd érdekli. Ha nem vagy biztos a dolgodba, akkor ne menj olyan helyre, ahol várhatóan megtörténhet. Tehát figyelj rá és nézd azt is, hogy ő mennyire érdeklődik utánad!


...de sajnos igazából nincs jó recepet, ezt valahol érezni kell!

32. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - Emese,)
2013. máj. 21. 20:35

"Sokan állítják hogy nagyon erős szexuális kisugárzásom van, talán ezért is akarna a legtöbb pasi megfektetni, és bármiféle folyatás eszükbe sem jut."


Ezzel önmagában nincs gond.Én is tolom kifele magamból,pedig nem akarom.Nem is tudok róla,csak a visszajelzésekből.Mármint konkrétan közlik velem.De én is látom,hogy vért izzadnak körülöttem szegények.Most mégis mit kéne tennem?Néha jól jönne az a csador mégis csak.De:én csak egyet kérdeznék:És?Mit számít,hogy így van?Erről mégis ki tehet...Arról viszont te,hogy igent mondasz.Miért kéne bárkivel is ágybabújni csak azért,mert elalél tőled?Oh,van még egy pár másik akárhány aki szintén...És?Akkor mi van?Aki befektet:na az jöhet.Majd.Abba is fektessen be.Ebből tudod,ha komolyan vesz.Plusz:amibe befektetett,ahhoz ragaszkodni is fog.Megbecsüli.Szóval semmi egyebet nem tudsz lekomunikálni,ez így ennyi.De szűrnöd neked kell.Minél többen vannak,annál magasabbra tenni a lécet.Nem lehet mindenkivel összejönni,aki leakad,mert meglátott...

2013. máj. 21. 16:41
Általánosságban: szerintem az önálló nőket veszik komolyan,akiken látszik,hogy a boldogságuknak nem alapfeltétele a férfi,hanem kiegészítője.
30. f1ed0b587a (válaszként erre: 1. - Emese,)
2013. máj. 21. 16:37

Az ellenállhatatlan, és elérhetetlen nőket olyan értelemben komolyan veszik, hogy több energiát kell belefeccölniük, ha meg akarják kapni.

Ezt néhányan kihívásnak veszik, mások meg inkább hagyják a fenébe, és keresnek könnyebb prédát.


Akiket viszont igazán komolyan vesznek, azok az okos és magabiztos nők, akik mellette még szépek is. Csak az meg őket nem veszi komolyan.

29. ittmost (válaszként erre: 27. - Emese,)
2013. máj. 21. 16:24
Aki közelebbről megismer,az meg fogja látni ezt az oldaladat is.A felszínes ismerősök meg továbbra is így fognak kezelni,ha nem leszel visszafogottabb.
28. ittmost (válaszként erre: 26. - Emese,)
2013. máj. 21. 16:23

Szerintem is ez lehet.Érdemes csak azokkal közvetlennek lenni,akik barátok(nem haverok),és aki tetszik. Viccelődni lehet,csak idegenekkel ne sikamlós témákban.

és szerintem ne menj bele minden viccelődésbe,mutasd ki,hogy van egy határ-előtte persze keresd meg magadban ezt a határt.

27. emese,
2013. máj. 21. 16:18

Soha senki nem fog komolyan venni, ha ilyen maradok?


Tudok komoly is lenni, és a barátaim szerint okos vagyok.

26. emese, (válaszként erre: 25. - Eliza02)
2013. máj. 21. 15:19
Lehetséges hogy félreértik a nevetgélést és a viccelődést.. :/
2013. máj. 21. 15:15

hát Emese:-)

ha játszunk a szavakkal, akkor, a "pasik" nem vesznek senkit komolyan:-)

Ha megpróbálok komolyabban válaszolni, akkor valószínűleg azért, mert remélik, hogy sikerül laza kapcsolatba bonyolódniuk veled, és lám, milyen jó fejek, hiszen, az elején megmondják, hogy ők ennyit akarnak. (végül is valahol egyenesebb...)A munkahelyemen van egy olyan kolléga, aki se nem jóképű, se nem okos, se nem vicces, túlsúlyos, de az összes nőnél bepróbálkozik, mint egy macsó, hátha szerencséje lesz...

Egy haverom mondta anno:"a világ összes nőjét nem tudom megdugni, de törekedni kell rá". Szóval sok minden benne van a pakliban.

A férfiak hajlamosak a nevetgélést, viccelődést felhívásnak venni egy keringőre, persze nem tudom, hogy nálad ez mennyire "félreérthető kategóriás".

A fő ok talán, hogy egyszerűen még nem találkoztál azzal, aki jobban meg akart volna ismerni.

24. emese, (válaszként erre: 23. - F758a7200f)
2013. máj. 21. 15:14
Az érett viselkedés meg konkrétan a tulajdonságaim ellentéte?
23. f758a7200f (válaszként erre: 11. - Emese,)
2013. máj. 21. 15:10

Na, ez nekem fura, mert rendszerint senki sem kezdi így. A szépeknek dícsérik az okosságát (ami lehet, hogy nincs, de egy szép, az tudja magáról, hogy szép, ezért hülyeség mondogatni), a csúnyáknak meg a szépségét.


Szóval ilyen indítás, hogy megdugnálak, de ha nem jössz csáó, ez nekem nagyon fura...És te mondtad, ha éretlenül viselkedsz, nem vesznek komolyan, ez magától értetődő, nem?:)

22. emese, (válaszként erre: 21. - 25800e2d09)
2013. máj. 21. 15:09

És az hogy mosolygós, kedves, "cuki", meg a többi tulajdonság amit leírtam tényleg azt sugallná hogy komolytalan vagyok?

Ez rossz hír, mert én mindig ilyen voltam, ez vagyok én. Ezen nem tudom hogy tudok e változtatni.

De megpróbálok távolságtartó lenni picit mindenkivel.

21. 25800e2d09 (válaszként erre: 20. - Emese,)
2013. máj. 21. 14:54
egyfajta egészséges bizalmatlanság és távolságtartás jót tesz. még kissé titokzatossá is tesz. de hidd el még nagyon fiatal vagy ahhoz hogy túl komolyan vegyél bármit is. a tojáshéj épphogy leesett a popódról, ne akarj rögtön nagybetűs NŐVÉ érni legyél ehelyett egy olyan fiatal nő aki élvezi az életet és nem veszi komolyan a komolytalan ajánlatokat ;)
20. emese, (válaszként erre: 15. - 25800e2d09)
2013. máj. 21. 14:52
Pedig sajnos nagyon közvetlen vagyok. De nem tudom hogy tudok e ezen változtatni a jövőben?
2013. máj. 21. 14:48
Jah és nem minden arany ami fénylik, lehet cuki arcú kedves srác akiért nagyobbat dobban kettővel a szíved, de lehet emberileg meg nulla, ezt is ki lehet szűrni. Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni :) Ha minden második szava az hogy szex, az már gázos :)
2013. máj. 21. 14:47
Azt így nagyon nehéz megítélni. Ahhoz tényleg látni kellene, sőt egy darabig egy légtérben kellene veled lenni, hogy meg tudjuk ítélni - hogy ez miért van. Valószínűleg a viselkedésed és a kisugárzásod "tehet róla", de ezt így látatlanban nem lehet kideríteni :)
2013. máj. 21. 14:47

Jaj, hát egy 30-40hez képest az is vagy. :)

Én is 22 vagyok, a párom 32. Ő is szokta mondani, hogy kicsi vagyok még :) Amiben van igazság: nem éltem még annyit.

Azt nem kell annyira a szívedre venni.

De, ha nekik nem jó egy fiatal fruska, akkor keressenek maguknak idősebb hölgyet. :)

16. 25800e2d09 (válaszként erre: 13. - Emese,)
2013. máj. 21. 14:46
Én most már mindent értek :)
15. 25800e2d09 (válaszként erre: 11. - Emese,)
2013. máj. 21. 14:45
valószínű akkor itt van a probléma kulcsa.. nem vagy komoly, nem tudnak komolyan venni ellenben a lábad nevetgélve is szét tudod tenni nekik (gondolják ők, ha nincs is így) aki túl közvetlen az mindig könnyű préda, ezt jegyezd meg, ez minden pasi agyában így van beégetve..
2013. máj. 21. 14:45

Légy kedves, értelmes, normális, humoros, aranyos, öltözz úgy hogy ne akarjon minden pasi rád ugrani, meg tényleg szanáld a szemetet, én pl. akit szeretnék, lehet nem is tudja ezt magáról, mert én normálisan viselkedek vele is és amikor úgy alakul akkor mondom meg neki hogy tetszik, mikor látom rajta hogy ez kölcsönös, ha meg azt látom hogy nem, hát így jártam és kész, kivárok. Biztos a kisugárzásod olyan amilyen, én pl. 1,5 hónapig szívtam egy tök átlagos kinézetű, tőlem 6 évvel idősebb egy gyerekes anyuka miatt, aki visszafogottan öltözik, de fülig beleszerettem, és nem csak "megtolni" akartam volna.. a többit hagyjuk mert ő meg jól meg is szívatott de ez az én butaságom, meg a bolond szívem miatt volt...


Meg lehet hogy jelezned kéne hogy te nem csak egy numerára tartasz minket is hanem komolyak a szándékaid ha tetszik valaki:). Meg ha esetleg van valakid, akkor azt ne titkold el. Mindjárt tetemesen csökken a téged piszkálók száma. :) Meg mondom, a normális férfiak akik többet akarnak tőled, azok nem fognak ilyennel jönni hidd el. Nem tenyészbika meg alfa hím az aki az arcodba vágja hogy megfektetne mikor még nem is vagytok együtt, hanem egy lúzer.

13. emese, (válaszként erre: 12. - 18e79e1970)
2013. máj. 21. 14:45
22 vagyok. Ezt a fruskás beszólást 30-40-es pasik mondták nekem.
12. 18e79e1970 (válaszként erre: 11. - Emese,)
2013. máj. 21. 14:43
Hány éves vagy, hogy fruskának tartanak? Általában azok még igencsak tinédzserek.
11. emese, (válaszként erre: 8. - F758a7200f)
2013. máj. 21. 14:41

Úgy megy, hogy már az elején letisztázzák hogy ők nem akarnak tőlem semmit, csak hogy .... érezzük jól magunkat néhány éjszaka ..

Van aki flörtölni próbál velem, miközben már van párja ......


Egyszerűen zavar, hogy a férfiak nem vesznek komolyan engem.


Szinte mindig jókedvű, mosolygós, sokak szerint "kis fruska" vagyok még. Viszont nem vagyok tisztában ennek a jelentésével. Sokat nevetek, szeretek viccelődni, játékos vagyok.

Lehet hogy túlságosan éretlennek tartanak?

2013. máj. 21. 14:37

Velem is volt ilyen. Volt olyan srác, akivel évekig húztuk egymást. ("szerelmesek" voltunk, de egyéb okok miatt nem tudtunk járni - eltiltottak tőle a szüleim), de tiltás ellenére is egymás mellé kavarodtunk. Egy darabig bírta ezt a se veled se nélküled dolgot, aztán lett neki egy hivatalos barátnője. Aztán akkor kaptam észbe, hogy velem van a baj én akartam a rendes barátnője lenni. Hitegetett, hogy nem jó a kapcsolata a csajjal, stb. Persze, amikor a lánynak vizsgaidőszak volt, akkor jó voltam neki. Aztán felébredtem ebből az egész rémálomból. Rájöttem, hogy egy utolsó ganély, akinek a gatyájában az esze. Hiába figyelmeztettek a bnőim. Azóta rájöttem, hogy nem is voltam igazán szerelmes.

Ezután jött a következő pofára esés, egy bulin összeismerkedtem egy sráccal. Neki két éjszakára voltam jó. Aztán lett neki is egy rendes barátnője, én meg végigsírtam a nyaramat.

Akkor kaptam észbe, hogy "hé, ha én nem értékelem sajátmagamat, akkor miért várom el másoktól?!"


Aztán akkor októberben megismertem az én jelenlegi páromat, már 3éve együtt vagyunk. :) De akkor is csak óvatosan kezdtem vele ismerkedni, próbáltam nem elkövetni azokat a hibákat amiket előtte. Neked is csak ezt tudom ajánlani: amíg nem vagy tisztában azzal hogy mennyit is érsz, amíg nem tiszteled saját magadat, addig ne várd el, hogy mások tiszteljenek.

2013. máj. 21. 14:34
valószínűleg olyan a külsőd amire a tesztoszterongörcsösek ugranak. nos ezekkel a bazári majmokkal nem is kell foglalkozni. :) meg lehet nem jó körökben mozogsz. Ettől függetlenül nem kell csadorba öltözz de tarts egy ízléses szintet, lehessen beszélgetni veled bármiről. és olyanok is felfigyelhetnek rád akikre nem is gondolnál.
8. f758a7200f (válaszként erre: 4. - Emese,)
2013. máj. 21. 14:34
De ez hogy zajlik, bepróbálkoznak és te elutasítod és odébbállnak és ez az ami zavar? Vagy az, hogy rögtön bepróbálkoznak, vagy mi?
7. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Emese,)
2013. máj. 21. 14:32

Attól még, hogy valaki egyéjszakás kapcsolatnak indít, nem biztos, hogy nem fogják komolyan venni, úgy értem, ha van feeling, és tetszetek egymásnak és jó volt és agyilag is egy hullámhosszon vagytok, nyugi, komolyan vesz utána is.


Ha rossz élményeid vannak a dologgal kapcsolatban, az azért volt, mert nem a megfelelő pasival volt az egyéjszakás kapcsolat, de ezt betudhatod a véletlennek, a rossz emberismeretnek, bármi másnak is.


A férfiak rendszerint visszatérnek egy nőhöz, aki megfogta őket. És ez nem attól függ, hogy megvolt minden az első randin, vagy csak az ötödiken. Még a szex is elég egy hosszabb kapcsolat fenntartásához, vannak csak szexen alapuló hosszú kapcsolatok, ha ilyened sem volt, akkor azt mondanám, nem te voltál a megfelelő partner, vagy ő neked, mert különben visszatért volna hozzád.

6. emese, (válaszként erre: 5. - Geranna7)
2013. máj. 21. 14:31
Neeem .. fotót semmiféleképpen sem tennék fel! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook