Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a kispesti SZTK nőgyógyászairól? fórum

Mi a véleményetek a kispesti SZTK nőgyógyászairól? (beszélgetős fórum)


2016. nov. 25. 19:20
Dr. Gombos is egy ősbunkó. SZTK rákszűrésen voltam nála (egy órája) Szentendrén (ezek szerint Kispestet is "boldogítja") és neki "köszönhetem" életem legkellemetlenebb nőgyógyászati vizsgálati élményét. Borzasztóan ápolatlan, első pillanattól kezdve kötekedett, az összes (részben szokatlanul indiszkrét) kérdésére adott válaszomra gúnyos megjegyzéseket tett és szinte számon kérte tőlem, hogy miért nem a magánorvosomhoz mentem ezúttal. Nem részletezem az összes megalázó megjegyzését, de egy példát leírok: 46 évesen nincsen gyermekem és tőle, egy vadidegen orvostól(!) - anélkül, hogy az okok iránt érdeklődött volna - ironikusan megfogalmazott durva szemrehányást kaptam ezért. Ilyen orvos...
5. d327369c45 (válaszként erre: 2. - Luna93)
2013. máj. 21. 14:23

Köszi...


Én akit felhívtam nekem is elvette a kedvem,bár a weboldalról tudtam csak meg a nevét,de hozzá nem megyek...

4. d327369c45 (válaszként erre: 3. - 728bc799e2)
2013. máj. 21. 14:22

Szia!

Pont be is telefonáltam,mert lett volna kérdésem,vele beszéltem,tényleg egy ősbunkó!Azt sem tudtam eleinte kivel beszélek,a kispesti sztk oldaláról tudtam meg,hogy melyik orvossal beszéltem és semmire sem mentem vele...


Dr Molnár Imre a héten nem rendel,én hozzá jártam eddig.Clostilbegytet írt fel,a héten mentem volna,hogy uh-val megnézzen,de így nem fog...És amiket olvastam a többi orvosról az sajnos 90%ban negatív vélemény volt...

2013. máj. 21. 13:43

Szia!


Hajdú Zsoltot nem ajánlanám, egy ősbunkó! Ita doktorúrhoz járok én, megvagyok elégedve, bár különösebb bajom még nem volt, gyógyszert íratni szoktam nála, meg nekem ilyen visszatérő problémám a gomba...

Egy barátnőm szült nála, ő is teljesen elégedett volt vele.

Nem olyan fecserészős, de szerintem kedves.. bár nyilván mindenkinek van jobb és rosszabb napja...

A harmadik dokit nem ismerem.

2013. máj. 21. 13:24
Én még 3 éve voltam ott, nem tudom melyiknél, de egy életre elvette a kedvem az sztk-s nődokiktól...... Azóta magánorvoshoz járok, egy kedves, idős nénihez.
2013. máj. 21. 12:34

Érdekelne mi a véleményetek a kispesti sztkban dolgozó nőgyógyászokról.Tapasztalatok velük kapcsolatban.Nem vagyok még terhes.Az orvosom szabadságon van,de a héten gyógyszer szedés miatt ultrahangra kell mennem és nem tudom kihez menjek...


Dr Ita Jenő

Dr Hajdú Zsolt

Dr Gombos Sándor

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook