Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretnék valakivel beszélgetni a párkapcsolatomról fórum

Szeretnék valakivel beszélgetni a párkapcsolatomról (beszélgetős fórum)


2013. máj. 21. 12:19
Nagyon szívesen! 17 éves vagyok mégszóval eléggé kezdő. e-mailre gondoltam, meg is adom, hátha sikerül valami :) annica.racz@gmail.com
2013. máj. 21. 12:16

szia Lugas!!


Nem tudom mennyire felelek meg neked , mint beszélgetőtárs???, Mivel én már nem vagyok mai gyerek nagymama korban vagyok, de épp ezért sok tapasztalattal rendelkezem.

Van 3 felnőtt gyerekem, nyolc unokám,+ 1férjem.A házasságomban történtek nem mindennapi dolgok, úgyhogy elég sokat tudok a párkapcsolatról.

Ha érdekel, elmesélem miről van szó??Írd meg hány éves vagy?? és nem haragszom meg, ha nem akarsz velem levelezni, de ha segíhetek, akkor szívesen.

Üdv: kata

2013. máj. 21. 11:58
Sziasztok! Azt hiszem vannak kérdéseim, aggályaim és eléggé friss a dolog, vannak dolgok amiket semmiképp sem barátnőkkel szertnék megosztani. Azt hiszem szükségem lenne valakire akivel levelezhetek. Ha valakinek van kedve hozzá(m) nagyonszívesen venném, természetesen privátban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook