Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inzulinrezisztenciás, pcos kismamák, vagy már anyukák, ti mennyire vagytok/voltatok rosszul a várandóság alatt? fórum

Inzulinrezisztenciás, pcos kismamák, vagy már anyukák, ti mennyire vagytok/voltatok rosszul a várandóság alatt? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 21. 21:30
Azt elfelejtettem leírni engem az xr-ről állítottak erre át, mert az xr-rel sajnos romlottak a leleteim...elkezdett a cukrom is kilengeni, azért kapom ezt, mert egy percre voltam a diabétesztől. :( a dokim az egyik legjobb, megnyugtatott, hogy lehet szedni, de max eddig a 12. hétig, nem mondaná ha nem így lenne. Én is azt hittem nem lehet...
2013. máj. 21. 21:22
Köszi a válaszokat. Ma kiderült semmilyen méhszáj nem volt nyitva ( az első doki azt mondta ujjnyira nyitva, a második, hogy csak a külső ujjbegynyire) pontosabban nincs nyitva, eddig feküdtem vele, na mindegy a dokim nagyon jó, benne megbízok. Eucreast is lehet adni a 12. Hétig én is addig fogok kapni. Valszeg a pajzsmirigyemnél lett valami gubanc...gyulladás stb....megnézik a hormonokat. A baba szépen fejlődik, jól van, ficánkol, ez a lényeg. :) és most már én is mozoghatok, talán attól helyrejövök.
2013. máj. 21. 15:23
semmi bajom nem volt
7. zzsuga (válaszként erre: 2. - Napocskaszemű)
2013. máj. 21. 15:21
az eucreast szerintem nem is lehetne szedni terhesség alatta. ismerőseim körében, amint kiderült, hogy az illető terhes átváltottak XR-re!!! az eucreas egy nagyon erős cukorbetegségre adott gyógyszer!
6. youlcsi (válaszként erre: 3. - Napocskaszemű)
2013. máj. 21. 14:16
de azért nagyon drukkolok ám!!! :D
5. youlcsi (válaszként erre: 2. - Napocskaszemű)
2013. máj. 21. 14:15

ja, hogy ilyen... semmiképpen nem volt.


egyébként a 9. héten nyitva lévő külső méhszájjal nem pihengetni kellene, hanem szigorúan feküdni! max vécére felkelni.

4. youlcsi (válaszként erre: 1. - Napocskaszemű)
2013. máj. 21. 14:12

semennyire nem voltam rosszul, már ha a tipikus terhességi rosszullétre gondolt. 12. hétig görcsöltem, görcsoldón és pipolphenen éltem... 16-17. héten volt talán 2-3x hányás, majd 22. héttől keményedés és újra pipolphen végig.

de tipikus rosszullét semmi :D

2013. máj. 20. 18:15
Még annyi érdekesség egy hete ágynyugalomban kell lennem, mert picit nyitva látta a doki a külső méhszájat, mióta többet fekszek egyre rosszabb....:( régen is gyakran volt a pajzsmirigyemnél folytó érzés, de a hormonjai mind jók voltak, csk kicsit cystás. A hármas kezelés hatására enyhült, majd elmúlt, de péntek óta megint folytogat...:(((
2013. máj. 20. 18:12
Kb. 4 napja kegyetlen rosszul vagyok....folyton jön a hypoglikémia, gyenge vagyok, a végtagjaim leginkább, nyom a gombóc érzés a pajzsmirigyemben... Nagyon aggódok. Jelenleg 9 hetes a terhesség 12. Hétig Eucreast szedek. De miután beveszem reggeli és vacsi közben, rá egy fél egy órára eléggé hypozok....:( holnap megyek kontrollra, úgy keresem fel az endos dokim. Van aki hasonlóan rosszul volt?
2013. máj. 20. 18:09
Inzulinrezisztenciás, pcos kismamák, vagy már anyukák, Ti mennyire vagytok-voltatok rosszul a várandóság alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook