Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kell szünetet tartani 7 év fogamzásgátló szedés után? fórum

Kell szünetet tartani 7 év fogamzásgátló szedés után? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 22. 06:49
Szerintem nem jó huzamosabb ideig szedni szünet nélkül (bár szerintem egyáltalán nem jó szedni).Amúgy abban igaza van az orvosnak,hogy ezek már modern bogyók és nem baj,ha sokáig szeded.A környezetemben is mindenkinek ezt mondta a nőgyógyász.Igaz,hogy ő az orvos,de azért én inkább a saját érzéseimre hagyatkoznék.Ha úgy gondolod,hogy szünetet akarsz tartani,akkor tarts.Ha nem szeretnél és az orvosban is megbízol,akkor ne tarts.
2013. máj. 20. 17:08
Szerintem már másfél-2 év után illenék ...
4. simple (válaszként erre: 2. - Panda_88)
2013. máj. 20. 17:02
Szerintem menj el még egy orvoshoz, és aszerint dönts. Ilyen kérdésekben nem jó egyvalakire hagyatkozni.
2013. máj. 20. 17:01
Erre én is kíváncsi vagyok! Én 5 éve szedek én is többször elgondolkodtam már ezen.
2013. máj. 20. 16:54

17 évesen, 7 évvel ezelőtt kezdtem gyógyszert szedni, háromfázisú kombinált cuccot. Minden évben járok rendesen orvoshoz, és többször is megkérdeztem, tartsak-e szünetet. Azt mondta, csak akkor kell, ha gyereket akarok. Mert ezeket a modern gyógyszereket már lehet hosszútávon szedni. Kb. egy éve sokat fájt a fejem, meg egyéb gondjaim voltak, kivizsgáltak, és egyik-másik orvos mikor megtudta, mióta szedek fogamzásgátlót, teljesen kiakadt, hogy hagyjam abba.

Mit tegyek?

2013. máj. 20. 16:52
Kell szünetet tartani 7 év fogamzásgátló szedés után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook