Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Hit Gyülekezetéről? fórum

Mi a véleményetek a Hit Gyülekezetéről? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
912. 80ASIQ
2016. okt. 15. 08:29
Az Amerikai Népszava (vvvvvv.nepszava.us) rendszeresen közöl cikkeket (Nagyrabecsült) Bartus László "tollából".
911. 549be03e80 (válaszként erre: 910. - Andilaci)
2016. okt. 13. 01:20
Pedig nekem nagyon jo velemenyem van rola,de mivel kisebbsegeben vagyok itt = elhallgattam. :)
2016. okt. 12. 12:48
Eddig itt jót nem olvastam róla:)A hit nem pénz kérdése,az biztos.
2016. febr. 23. 14:57
A pénzről szól. Ja meg agymosás.
2016. febr. 23. 14:47
említésre sem érdemes,kerülendő,befolyásolható emberek gyülekezete
907. hjaniko
2016. febr. 20. 21:04
hülyítés gyenge embereknek
2015. jún. 6. 07:01
SZEKTA
2015. jún. 6. 00:16

En voltam hit gyulis.

Az neveteges, hogy gazt engenek a levegobe, hogy trnszba essenek :D

Nagyon jo a tanitas ott, a pasztor es a diakonus renesen ismerik a bibliat es atlatjak, hogy mit kell alkalmazni belole az ember eleteben, de sajna, ha nem mutatsz feltetel nelkuli lojalitast, akkor haar tudtora adjak, hogy nm vagy odavalo, hacsak nem vagy azdag, befolyasos ember.

Kicsit beszukult a latasuk a kornyezetukre es nem nyitottak a tobbi felekezet fele.

Minent hazon belul oldanak meg, meg a strandolst is. Ez azert durva. Teny, hogy nem sok szabadagot egednek eg az embereknek, es sokmindenbe beleszolnak, sokmindenrol elmondjak a velemenyuket, ami nem i rajuk tartozik.

Osszessegebe en nem jarnek oda!

904. Fellélegzés,döbbenet (válaszként erre: 903. - E66d15eb56)
2014. aug. 30. 00:10

Miért?


Tudod,hogy az ítélet és a megítélés között,különbség van?

2014. aug. 26. 20:18
Csak egy mondat jut eszembe a hozzá szólásokról. "Ne ítélj hogy ne ítéltess! "
2014. aug. 8. 21:40
Bocs mindenkitől a helyesírási hibákért...
901. Fellélegzés,döbbenet (válaszként erre: 899. - C6c8f36348)
2014. aug. 8. 13:05
Ez is egy reakció,de érthető.
900. Fellélegzés,döbbenet (válaszként erre: 898. - Pzm3)
2014. aug. 8. 13:04

Szia!


Én elolvastalak,és ha nem zavar,egy pár dolgot korrigálnék,illetve kigészíteném,javítanám a hozzászólásodat.

Én nem szeretek senkivel vitázni,különösen hitbeli dolgokban,de az igazság mellet ki kell állnunk.

Tudom,nagy szavak ezek,de én úgy gondolom,hogy megéri.


Az a helyzet,hogy azokat az embereket tudják kihasználni,akik sérültek.

Az a vonzerő a hágyében,hogy szép és jó dolgokkal csábítgatnak.

Szép zene,például,de valóban professzionális a hangzás,köszönhető a több milliós felszereltségnek. (a hívők dobták össze)

Én is sérült voltam (és most sem vagyok tökéletesen normális :D)

Szerintem mindenki sérült valahol,csak valaki beismeri,valaki meg nem.

Aztán it van még a pénz kérdése is.

Akkor vagy áldott ha gazdak vagy hitgyülis hamistanítás szerint.

Ha szegény vagy,akkor átok van rajtad és mint a Ghost Busterben,jönnek a fanatikus tagok és igyekeznek megtisztítani.



Nagyjából csak annyi,hogy a tizedfizetés ószövetségi dolog az újszöv.ben SEHOL nincs erről szó.

Ismerem és még mindig a fejemben konganak N.S. vezető lelkész üvöltözései.

Például,ha nem adakozol,meglopod az Istent.

Vagy akkor leszel áldott,ha adakozol,fizeted a tizedet.

Az adakozás valóban jó dolog,olyannyira,hogy ezt hívják Istentiszteletnek.

Itt egy versszakasz erről:


Tiszta és szeplő nélkül való istentisztelet az Isten és az Atya előtt ez: meglátogatni az árvákat és özvegyeket az ő nyomorúságukban, [és] szeplő nélkül megtartani magát e világtól.

Jakab levél,1:27


Ezeket nem reklámozzák a hágyében.

Én biztos elhajtottam volna az erőszakos tolakodó tagokat,de gondolom anyukád biztos,hogy ezt nem tudta megtenni.

Amit nyagyjából gyorsan eltudok mondani az az,hogy nem vezetnek semmilyen gázt semmilyen helyiségbe.(legalábbis amíg én jártam ilyen nem volt)

Itt másról van szó,sajnos sokkal rosszabb.

Én azért vagyok szomorú,mert így nagyon sok embert elhajtanak az Isten személyétől a hittől.

Én nincs is mit ezen csodálkozni,hisz kinek van kedve egy ilyen isten követni?


Az az igazság,hogy az az isten nem az az Isten,

akiről még oly nyájasan is beszél N.S.

A hitgyüli egy pénzimádó rejtett okKult elemekkel átszőtt szervezet.

Kivülről szép,bájolog a világ előtt keresi a világ elismerését.

És megtalálta,mert történelmi egyháznak lett nyílvánítva.

Nekem sokáig kellett vívódnom,míg a hamis tanítások elmúltak az agyamban.

Mitől kerülnek önkivületi állapotba a hívők?

Nekem az volt a furcsa,hogy N.S. utasítgatta az Istenszellemét,

-Menj,töltsd be!

Tele van a jutub ilyen videókkal.

Meggyőződésem,hogy N.S nem a Szentszellemet hajkurássza!

Istennek nem lehet parancsolni,ugráltatni.

Átkozódás:

Istenfia az mondta,hogy az ellenségeinket áldani kell!

Tudom ez sem könnyű feladat,de ezt mondta.

A hitgyüliben ha nem is nyílvánosan,de pont az ellenkezőjét teszik mint amit kéne.

Három olyan tagot tudok akik azt mondják,hogy a negatív beszédeket vissza kell mondani!

Hoppá!

Ne az Istenben csalódjunk,hanem azt kell megérteni,hogy vannak hamistanítók,hamis felekezetek,ahol becsapják az álkereszténységgel az embereket.

A magukat kersztényeknek való embereket a legkönnyebb becsapni.séles ez az út és sokan járnak azon.

Azt hiszik,hoyg minden rendben van.

A tagokat nem engedik önnálóan gondolkozni.

Például ha te megmered kérdőjelezni azt,hogy miért ilyen gazdag N.S.,miért rohangál másfél millás karórában,akkor te lázadó vagy?!

Érdemes megnézni ezt a videót:

Nekem itt kezdett leesni,hogy valami gáz van:


[link]


ezen a videón a Kundalini jóga van.

Ez van,volt a hitgyüliben is.

N.S.véleményem szerint,jóga technikákat alkalmaz.

Nem kell félni ki kell mondani.

Én évekik nem mertem.

Ez a könyv is utólag került hozzám:

[link]

Anyukádnak üzenem így ismeretlenül is,hogy ne féljen (ha fél)


Örülök,hogy kijött onnan és nem csalódik Istenben,de tudjon választó vonalat húzni!!!

Még szeretném én is megosztani a tapasztalataimat,gondolataimat és kábé egy hét múlva leszek újra.

Üdv!

2014. júl. 24. 14:53
Sokkal erőszakosabbak mint a jehovások. Azokat legalább el lehet küldeni a lakásból, ha csengetnek. Egyszer leszólított két faszi a buszmegállóban. Hit(vány)gyülisek voltak. Nem akartam velük bratyizni, de csak nem tolták el a biciklit. Na erre berágtam, nem értenek a szép szóból. Udvariasan közöltem velünk, hogy kénytelen leszel pofánvágni őket ha nem húznal el a p.....a. Na erre megszabadultam tőlük.
898. pzm3
2014. júl. 24. 10:17
Nem tudom olvassa e még valaki ezt a fórumot,de hátha...Anyukámék elég nehéz körülmények közt élnek,és anyum keresett valamit,valamit amibe tudna kapaszkodni,ami tudna hitet adni...Szerencsétlenségére rátalált a Hit gyülire.A gyüli két tagja elment hozzájuk,vittek élelmiszert,meg segítettek nekik apróbb dolgokban.De már az elején pontosan le kellett diktálni,hogy mennyi a család bevétele,szemrevételezték a körülményeiket.Elvitték anyum bibliáját,és falon lógó egy két szent képet,hogy a pásztor megnézze őket.Sem a bibliát,sem a képeket nem kapta vissza,mert azok nem voltak valamiért jók.Elkezdtek célozgatni arra,hogy apukám nyugdíjából lehetne a tizedet beadni.Közben én és húgom furcsálni kezdtük anya miért nem mesél semmit a gyülekezeti alkalmakról.Kicsit utána olvasgattunk,és rendesen megijedtünk.Olvastunk átkozódásokról,sátánista dolgokról,arról hogy gázt vezetnek a helyiségbe ahol az alkalom van,hogy a hívek önkívületi állapotba kerüljenek....és persze arról,hogy mennyire anyagias világ is ez a gyülekezet.Nem tudtuk mit tegyünk...De szerencsére anyum is elkezdte érezni,hogy nem klappol itt valami...Az életük minden területébe bele akartak szólni...milyen zenét hallgathatnak,mit olvashatnak stb.A legröhejesebb,hogy szerintük Jézus nem is decemberben,hanem októberben született.Végül is mivel anyukámék nem tudtak adakozni,elkezdték hanyagolni,nem keresték....elengedték úgymond,mert nem volt a hasznukra.....és anyukám ekkor megnyílt,és elmondta,hogy a gyülekezetben mi is volt.Az alkalmak szépen dalolászással kezdődtek,az éneklés végén a gyerekeknek ki kellett menni,rájuk valaki vigyázott.Aztán a tagok közül néhányan teljesen önkívületi állapotba kerültek,a földön fetrengtek,vonyítottak,zokogtak és valami ismeretlen nyelvezettel kántáltak.Teljesen ijesztő volt.Én ennyit tudok a témához hozzátenni.Szerintem érdemes elkerülni a HGY-t!!!
897. Fellélegzés,döbbenet (válaszként erre: 895. - Ina87)
2014. jún. 27. 12:32

Én jártam a hágyébe és értem,hogy miért lehet agymosodának hívni a hitgyülit.

De én nem akarom megbántani az odajárókat.

2014. jún. 26. 11:12
Ártalmas.
895. ina87
2014. jún. 26. 10:59

az h ki miért bizzik meg benük biztos meg van az oka,atol h van mibe kapaszkodniuk nem agymosotnak mondanám azokat az embereket egyszerü a dolog csak soakn nem értik

dehát pont ez a oj mert isten igy termtet meg benünket nem egyformának:-)

2014. jún. 25. 23:16

Szia!

Én ezt a 515-ös fürdéses dolgot sehova sem tudom rakni,pedig jártam a folyondárba is.

Tulajdonképpen mire gondolsz ezzel a kérdésel,mert ez így eléggé meredek,értelmetlen kérdés?

Kifejtenéd bővebben?

2014. jún. 25. 23:14
Ébresztő van!
2014. jún. 15. 16:48
Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Apukám kapott egy olyan üzenetet, hogy "remélem nem az 515-ben fürdesz" ez mit jelent? Tudja vki? Vagy egyáltalán van e köze a hitgyülihez? Köszönöm
891. 25b103246c (válaszként erre: 890. - 1e75b9596c)
2014. máj. 2. 17:25
Számomra meg az a megdöbbentő, hogy egy-két cikk alapján tudsz ítéletet hozni valamiről, vagy valakiről, főleg, hogy egyoldalú cikkek, az érintettek nem lettek megkérdezve. Hallottad már a másik oldalt is? Mármint tudod, hogy mi az álláspontja a gyülekezetnek, mik a hitelvei, miket tanítanak?
890. 1e75b9596c (válaszként erre: 889. - Csillubaba)
2014. jan. 23. 18:19
Igen, én is olvastam több cikket is ebben a témában. Megdöbbentő, hogy hogy át tudják mosni az emberek agyát, és az a legszörnyűbb, hogy rengeteg ember be is dől nekik :(
889. csillubaba (válaszként erre: 880. - 1e75b9596c)
2014. jan. 23. 17:29
óóó, most látom ez ugyanaz a cikk!!! :-O, akkor te is olvastad. :)
888. csillubaba (válaszként erre: 886. - 1e75b9596c)
2014. jan. 23. 17:18

Erának átküldtem, neked is akartam de 2-szer egymás után nem küldhetek privit :/

Mihelyst tudom, küldöm.

887. era06 (válaszként erre: 883. - Csillubaba)
2014. jan. 23. 16:26

kíváncsi lennék én is erre

köazi

886. 1e75b9596c (válaszként erre: 883. - Csillubaba)
2014. jan. 23. 16:16

Szia!


Átlinkelnéd nekem priviben az oldalt?


Köszi :)

885. era06
2014. jan. 23. 14:44

Egy ürgét ismerek. A véleményem róla, úgy 1000 méterrel a béka feneke alatt.

Öntelt, lusta, car keverő. Ezekből adjunktusi diplomája van

884. Timky
2014. jan. 23. 14:38
Semmi jó véleményem nincs!!
2014. jan. 23. 14:31
úristen, találtam egy oldalt nagyon dúrva dolgok vannak rajta erről a gyüliről! Félelmetes, de minden szót elhiszek!!!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook