Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem Ausztriában 4. – A baj csőstől jön fórum

Életem Ausztriában 4. – A baj csőstől jön (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem Ausztriában 4. – A baj csőstől jön

9. Tittike1982 (válaszként erre: 6. - Moon79)
2013. máj. 22. 22:43

Moon79, köszi!


Már feltöltöttem az összes cikket, de gondolom eltart majd egy darabig, amíg a szegény szerkesztők átbogarásszák az összeset.

8. Tittike1982 (válaszként erre: 7. - Vova)
2013. máj. 22. 22:37
Ugye ugye, pedig milyen kétballábas vagyok!
7. vova
2013. máj. 22. 06:17
Tényleg nagyon jól néztetek ki Melindáék esküvőjén, mi azon csodálkoztunk, hogy még táncolni is beálltatok. :)
2013. máj. 21. 21:31
Már alig várom a következőt! :)
2013. máj. 21. 13:33

Köszönöm Zsannii!


Tényleg úgy jó, ha zajlik! Néha vannak igaz olyan gondolataim, hogy mindent megadnék öt perc nyugalomért, amikor éppen egyik gyerek sem üvölt semmiért, éppen nem esedékes semmi házimunka és csak lógászom a lábam. Aztán ha anyósoméknál alszanak a lányok pár napig, akkor a harmadik nap már csak nézzük egymást Marcival és unatkozunk!


Szóval inkább majd nyugdíjas koromban lógászom a lábam. Bár ki tudja, addigra hány unokám lesz :-)

4. Gicus86 (válaszként erre: 3. - Gszilvia)
2013. máj. 20. 11:49
www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=6217
2013. máj. 20. 11:02
A 3.rész merre talàlható?:)
2013. máj. 20. 09:22
Hát ez nem semmi!Mindig várom, mint egy folytatásos teleregényt a következő cikkedet...Köszönöm,hogy megosztod velünk! Azt kell mondjam, neked sem nagyon van nyugis időszak az életedben.De azt mondják, úgy jó, ha zajlik:)Minden jót!És persze várom a folyt.köv.-öt :)
2013. máj. 20. 09:08
Ahogy Zsófika nőtt, rögtön tudtam, hogy szeretnék neki még kistestvért, akár többet is. Eredetileg négy gyereket szerettem volna, a férjem kettőt, így végül megegyeztünk a matematikai átlagban! Az mindegy volt, hogy kislányok vagy kisfiúk lesznek, csak az volt a lényeg, hogy egészséges babáink legyenek.

Ugrás a teljes írásra: Életem Ausztriában 4. – A baj csőstől jön

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook