Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ültetett már valaki batátát-édesburgonyát? fórum

Ültetett már valaki batátát-édesburgonyát? (tudásbázis kérdés)


11. SDitti (válaszként erre: 10. - Ubi pretium)
2013. máj. 19. 17:54
Probléma megoldva, de hol kell váltani? Hol alul?
10. ubi pretium (válaszként erre: 7. - SDitti)
2013. máj. 19. 17:34
Alul válts vissza angol nyelvről magyarra. :)
9. nikeri (válaszként erre: 7. - SDitti)
2013. máj. 19. 17:22
Köszi :)Már nézem is.... munka időbe belefér :)
8. SDitti (válaszként erre: 7. - SDitti)
2013. máj. 19. 17:17
a szokozt vedd ki a hivatkozasbol.
7. SDitti (válaszként erre: 5. - Nikeri)
2013. máj. 19. 17:16

[link]


[link]

a fenti adasrol beszeltem. elallitottam a billentyuyetet, hogyan kell visszaallitani

z helyett y t ir

6. nikeri (válaszként erre: 4. - SDitti)
2013. máj. 19. 17:13
Utána nézek hátha rátalálok, köszi
2013. máj. 19. 17:11

Terveink szerint nem szeretnénk megenni, egyenlőre ezzel a gondolattal még nem barátkoztam meg :)-elég válogatós vagyok.... :(


Olvasgatok a neten, de egyenlőre ilyesztő számomra 3-gumóból kb 50-kg termett.... Én 8-tővel vettem :)


hallottam, hogy rézsü takarásra is alkalmazzák....

Óriási kertünk van, parkosítva... Szeretek minden évben újat alkotni,ennek megtetszettek a színes különleges levelei... van egy része a kertnek ahol nagyon jól mutatna....


Szóval aki esetleg ilyen céllal ültetett már, (nyilván meg is ehette aki szereti)jól jönne segítség mit, hogyan? Mire számítsak?


Ja és készítsem a baráti kört, hogy az idei télen csak édesbugonyát-édesburgonyával ehetnek.... :)?


Neten semmi nincs róla.

4. SDitti (válaszként erre: 2. - Nikeri)
2013. máj. 19. 17:09

Egy régebbi Gasztroangyalban volt szó a termesztéséről. Szinte az egész műsor erről szólt. (Kb. két hónappal ezelőtt.) Nem tudom, hogy ezek az adások elérhetőek-e neten.


Nem vagyok a téma szakértője, de nem hiszem, hogy szeretné a kis cserepet. (Mivel ez olyan növény, mint a burgonya.)

2013. máj. 19. 16:58
nagyon finom!!! Én szinte hetente veszek, annyira szeretem. Ha lenne kertem, ültetnék is.
2013. máj. 19. 16:46

Nem étkezési célra szeretném termeszteni, hanem egyszerűen balkon növénynek, vagy talajtakaróként funkcionálna.

Kertészetben nagyon megtetszett a levélzete, állítólag 1 m2 is képes "befutni".

Ha alacsony, nagyobb ládába ültetem, napos helyre vegyesen (lila-zöld levélzet)ott megmarad vajon?

2013. máj. 19. 16:41
Ültetett már valaki Batátát-édesburgonyát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook