Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Urszán Albert fórum

Dr. Urszán Albert (beszélgetős fórum)


1 2
2023. nov. 6. 11:39

Sziasztok.

Engem többször mütöt az UA az elsö gyönyörü volt a csere után jöttek a problémák-a korrekciot is csak ugy csinálta meg hogy azt mondtam akkor legyen egybe másik mütéttel. (természetesen teljes árban)

Már akkor is mondtam hogy valami nem jo. Most már fáj tehát ujra mütét viszont nem tudok benne megbizni.

Tud valaki megbizhato jo orvost ajánlani?

Judit

2021. febr. 19. 20:23
Sziasztok, mellfelvarrast tervezek es Dr Urszan egy jeloltem. Van kommentar uj? Koszonom:)
31. Dorottya4 (válaszként erre: 17. - W.evajudit)
2020. febr. 6. 07:40
Szia! Meg tudnád írni, hogy mi volt a gond? Előre is köszi!
30. Dorottya4 (válaszként erre: 12. - Kakukkfű)
2020. febr. 6. 07:38
Szia! Miért volt rossz választás? Engem is Ő műtött és vannak gondjaim. Egyenlőre teljesen tanácstalan vagyok!
29. Dorottya4 (válaszként erre: 25. - 7680e2bc20)
2020. febr. 6. 07:34
Szia! Engem is dr Urszán műtött és sajnos van gondom (ma írtam posztot erről). Megkérdezhetem, hogy nálad mi volt? Illetve megnézhetem a képeket?
2020. febr. 6. 07:32

Sziasztok!

A tanácsotok, véleményetek érdekelne. 4 hete volt a felvarrás+ Implantációm (300-as). Műtét után gyönyörűek voltak a cicik, de az egyik mellemben volt egy kis savósódás. Párszor tisztítani kellett. Most ez a cicim alja szinte teljesen egyenes és a mellbimbó legalább 1 cm-rel lejjebb van, mint a másik. A másik mellem gyönyörűen gömbölyű és hetykén áll. A problémás kicsit lefelé és kevésbbé gömbölyű. Azt mondta a doki, hogy az alja vissza fog gömbölyödni és még változni fog. Várjuk meg a 8. hetet. Nektek mi a véleményetek, tapasztalatok ez a mellem is olyan szép lesz, mint a másik és körülbelül egyforma lesz? Tényleg rendbe jön? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! Most nagyon el vagyok keseredve!!!! 😪

2019. júl. 21. 20:44
Friss infók?
26. 7680e2bc20 (válaszként erre: 24. - VPA)
2019. márc. 23. 08:59
Nagyon csúnya maradt a heg az első felvarrás utan . Azért nem látszik mert rálóg a mellem. A másik műtét után vékony csíl látszik csak.
2019. márc. 19. 17:39
Tettem ki képet a mellplasztika forum oldalára. Nyilvános
24. VPA (válaszként erre: 23. - 7680e2bc20)
2019. márc. 18. 12:39

Szia!

Szeretném megkérdezni,hogy milyen technikával csinálta a felvarrást az első orvos?

Semmilyen heg nem látható 😶

Döbbenetes a különbség a két orvos munkája között.

2019. febr. 18. 09:54
Nekem tavaly csinálta a mellem. Implant csere +felvarrás. Nem sikerűlt neki úgy felvarrni ahogy megbeszéltük. Konkrétan dekoltázst kértem. Nyilvánosban kint van az elötte utána kép. Iden más orvostol megkaptam amit szerettem volna. Velem nem volt korrekt azt mondta a korom miatt és szöveteim miatt nem lehet úgy megcsinálni ahogy én szeretném. Érdekes módon más orvosnak sikerűlt.
2018. márc. 25. 18:08
Sziasztok, nekem Urszán Dr műtötte és nagyon elégedett vagyok. Fontos volt számomra hogy természetesen szépek legyenek a cicik. A méret helyett ez volt az elsődleges szempont. Örülök, hogy őt választottam. Az első műtétemnél nagyon vékony voltam, akkor 260 implantátumokat helyezett be. Azóta eltelt 12 év most 360 asra cseréltük őket. Így sem lesznek feltűnően nagyok, hanem inkább természetesek, szépek. Azt gondolom a férfiak is inkább ezt részesítik előnyben. Pontosan kimérte a mellem szélességét, ami 12cm úgy emlékszem. Ebbe természetesen ennél nem szélesebb implantátum kerül. Ez pedig a 360-as. Ebből a magasabbat választottuk viszont. Lehet találni a neten táblázatot, hogy milyen szélesek az implik, milyet ajánlanák a különböző szélességű mellekbe.
2017. máj. 9. 22:23
Sziasztok :)Mostanában volt valaki dr . Urszannal?Tapasztalatok?Elore is köszönöm a válaszokat
2016. aug. 7. 23:02

Sziasztok,

Esetleg van vkinek friss tapasztalata dr Urszannal? Felvarras es meretbeli kulonbseg (nagy!) kiegyenlitese lenne, ot ajanlottak, de nem tudom, h aki lentebb nem javasolta, ott mi volt a gond. Segitsetek kerlek!


Koszi!

2016. jún. 22. 13:23
Sziasztok!Esetleg mostanában valaki műtette magát Dr. Urszán-nál?Köszönöm válaszotok!
2016. jan. 27. 10:18

Köszi a figyelmeztetésedet … :))

Szerencsére csak most vettem észre, azóta meg is operáltattam magam nála, minden tökéletes, mindennel nagyon meg vagyok elégedve, nagyon szépek lettek a melleim.

17. w.evajudit (válaszként erre: 16. - Krisssztike)
2015. dec. 8. 07:41
Jobb ha nem hozzá mész....
2015. júl. 29. 11:33

Szia! Én a múlt héten volam Urszán dokinál konzultáción, szakmailag meggyőző volt, emberként kicsit "nyers". Gondoltam nem is megyek már máshoz, szeptemben szeretnék műtétet, le is fixáltuk az időpontot, bár most eléggé rámijesztettél :(


Ajánlották ismerősök is akik elégedettek de képeket nem láttam róluk.

Én csak 158 cm vagyok, 220 cc-ben állapodtunk meg a véleményed olvasása után félek kicsi lesz, lehet lemondom az időpontot. A honlapon elég jó képek vannak, bár oda csak a legszebbeket teszik fel. Nagyon sokat segítene a döntésben ha elküldenéd a képedet és láthatnék a dokinak olyan munkáját is ami nincs a weblapon.

15. Veila
2015. júl. 15. 14:05
Sajnálom, hogy ez történt a Te esetedben. :( Nekem ő csinálta a mellműtétemet (felvarrás+implantátum), nagyon-nagyon szép lett.
2013. dec. 21. 13:21
Sziasztok ,Urszán Doki álltal szeretnék érdeklődni , a közeljövöbe tervezem a műtétet .Tudnátok segiteni ?Esetleg képek , vagy vélemények érdekelnének .Előre is köszi
13. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 1. - Anetteshp)
2013. okt. 25. 18:03

Gyönyörűek lettek, néztelek, jól döntöttél én is tervezem a műtétet.

Ezek szerint a doki jó választás volt.

12. kakukkfű (válaszként erre: 11. - Mezsu66)
2013. okt. 25. 17:37
Engem Urszán műtött, sajnos rossz választás volt.
2013. okt. 25. 11:40
Sziasztok !Én Dr. Urszánról szeretnék véleményt. Mell műtéttel kapcsolatban. Akinek van tapasztalata, kérem írjon. Köszönöm !
10. enci61
2013. máj. 19. 22:41
Ismeri vki Mohammed T. Jaberansari doktort?
2013. máj. 19. 16:50
A szomszédja Dr.Krasznai
8. Anetteshp (válaszként erre: 7. - A36415638d)
2013. máj. 19. 15:03

Huuu koszi, nekem is ez a velemenyem. Ugy tunt hogy a tobbi orvos tul baratsagos de o inkabb professzionalisnak tunt, csak a munkajara koncentral es ugy is kell lennie mert nem havert keresek hanem egy sebeszt.

Neked o csinalta? Van keped?

7. a36415638d (válaszként erre: 5. - Anetteshp)
2013. máj. 19. 14:57
Annyi van, hogy nem bratyizós orvos és sokaknak ez nem tetszik.Mondjuk engem a természete hidegen hagy, mert hiába bratyizik velem valaki, ha nem olyan a munkája. A szomszédja Bognár doktor, szerintem ő hasban kiemelkedő, de mellben ha nem hatalmas ciciket szeretnél akkor inkább Urszán doktor, de ez csak az én véleményem. Bognár doktor is jó és ő betesz nagy impliket is, de Urszán nagyon nőies, természetes melleket "készít" még akkor is ha implantátum.
2013. máj. 19. 13:33
Ki a szomszedja?
2013. máj. 19. 13:33
Koszonom, en implantatumot szeretnek felvarrni nem kell, mar alig varom csak egy ket forumon hallottam rola furcsakat es mivel nem otthon elek csak gyorsan hazaugrottam korulnezni egy ket dokit volt idom megnezni sajna. Nem egyszeru dontes....
4. a36415638d (válaszként erre: 1. - Anetteshp)
2013. máj. 19. 13:13

Szia! Engem ő műtött, felvarrásom volt és azért választottam Őt, mert nem szabdalt szét, csupán bimbó körül és függőlegesen vágott kb. 5 centit, ami már nem is látszik, mindez volt két éve.

Alul nem vág és gyönyörűen dolgozik, senki nem mondja meg, hogy műtve vagyok.

Barátnőmet szintén ő műtötte , de őt kb. 10 éve és még mindig állnak a cicijei pedig neki is csak varrás volt.

Ha tudok teszek föl képet, mert van valahol egy mappám a műtéttel kapcsolatosan, ha megtalálom teszek föl.

Azt tudom, hogy természetességre törekszik ő nem csinál műhatású, felfújt luficiciket.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook