Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A zöldtea segít? fórum

A zöldtea segít? (beszélgetős fórum)


10. 105.75 (válaszként erre: 9. - Szuzi87)
2018. jún. 19. 06:15

Az biztos, hogy a 2es diabeteszt visszafordithatod !

...az inzulinrezisztenciat is !!

2013. máj. 19. 15:22

Köszi mindenki válaszát!Kedden megyek dietetikushoz!

Tudom alapból hogy magas a cukrom,sajnos a családban van három cukorbeteg ezért alapból mérem a cukrom.

A reggeli cukorral van a bajom az éhomi 6,0 vagy 6,3 mmol déltől már jók szoktak lenni.

Reggel gondoltam inni 1 csésze zölteát hátha az segitene valamicskét...

2013. máj. 19. 14:32

A diéta a legbiztosabb a módszer.Nem javasolt semmit a dietetikus??Nem küldtek rendszeres megfigyelésre hozzá?Nekem 160g. ch. volt a napi adagom öt részletben.Én nem próbálkoznék mással a helyedben...

Jó babavárást és egészséget kívánok!!!!

2013. máj. 18. 23:18
Nekem annak idején kifejezetten ajánlotta a zöld teát a várandósságaim alatt az orvosom, a magas antioxidáns tartalma, és a sejtszaporító tulajdonsága miatt is. A koffein miatt pedig nem kell aggódni, ugyan van neki, de jóval lassabban dolgozik, mint például a kávé. Hogy a cukorra bármilyen hatással lenne, arról még nem hallottam. Azzal kapcsolatban az aloe vera az első gondolatom, talán annak lenne érdemes utána járnod, hátha segít!! További kellemes babavárást, jó egészséget Nektek!!
6. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Szuzi87)
2013. máj. 18. 19:36
Terhesség alatt szerintem maradj mindenben annál, amit az orvos és a dietetikus mond, amit javasolnak. A gyógynövények sem feltétlenül ártalmatlanok, még ha gyengédebbek is, mint a gyógyszerek. Szigorúan kerülendő például minden közepes vagy erős vízhajtó, márpedig a legtöbb gyógynövénytea az!
5. d71ef05a8e (válaszként erre: 4. - Lacuslacus)
2013. máj. 18. 19:34
csak terhesség alatt nem ajánlott a fogyasztása sajnos! Amúgy tényleg kiváló szer a cukorbajra.
2013. máj. 18. 19:14
Én viszont BIZTOSAN tudom, hogy a babhéj tea segít! Persze most elég nehéz hozzájutni, mertznincs szezonja! De ha kapsz valahol gyógynövényboltban akkor abból készíts teát. Nagyon jó! Az ismeretségi körömben már legalább 5, vagy 6 embernél bevált!
3. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Szuzi87)
2013. máj. 18. 18:57
Króm tabletta segít az inzulinháztartás rendben tartásában, DE kérdezd orvosodat, gyógyszerészed!! ;)
2013. máj. 18. 18:18

Konkrétan ezt nem tudom, de épp ma olvastam, hogy terhességnél, csak 1 zöld teát lehet inni naponta, mert magas a koffeintartalma.

Ha jól tudom a gyömbérből készített tea jó a cukorszint csökkentésére.

2013. máj. 18. 18:10

Azt hallottam,hogy a zöldtea segit a cukor normalizálásában.Igaz ez?!Tapasztalatok?

Én most 27 hetes terhes vagyok és előjött a cukor :(

Aki tud kérem segitsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook