Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló tabletta váltása esetén nagyobb az esély, hogy teherbe estem? fórum

Fogamzásgátló tabletta váltása esetén nagyobb az esély, hogy teherbe estem? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 18. 13:47
Ha időben megjött szerintem nem vagy terhes, csak az új gyógyszerre így reagált a szervezeted.
2013. máj. 18. 13:35
Sziasztok! Most váltottam fogamzásgátlót, cypromix-ről, deciora-ra, rendesen 7 napos szünettel a két gyógyszer között, rendesen szedtem időben az új gyógyszert. Most vagyok az első bogyómentes 7 napomban, viszont a menzeszem nem a megszokott. Időben jött meg, de a megszokott mennyiségnél jóval kevesebb, és barnás színű. Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges, hogy terhes vagyok, vagy ez normális új gyógyszernél, hogy más a menzeszem, vagy mi lehet? Költözés miatt most nem tudok elmenni a nőgyógyászomhoz, amint tudok, felkeresek egyet, de addigis várom a válaszokat, hátha volt valakinél hasonló. Köszönöm!
2013. máj. 18. 13:33
Fogamzásgátló tabletta váltása (1. kommentben részletezem a kérdésem)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook