Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A változás jó fórum

A változás jó (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A változás jó

1 2 3
2013. máj. 18. 15:40

Elizabeth! Boldog vagyok, hogy elolvastam a cikkedet, lehet, hogy életet mentettél vele...mintha rólam írtad volna!!!!

Szeretnék csatlakozni hozzád, nagyon nagyon hasonló cipőben vagyok én is!!!!! Holnaptól?

Mindent pontosan leírok, hogy velem mi a helyzet..nem kell túl sokat írnom, fogyni akarok, de főleg be kell tartanom egy nagyon szigorú Candida kúrát és egyszerűen pontosan ahogy írtad is, valamiért nagyon nehéz betartanom, pedig az egész életem és jövőm múlik ezen!

Szeretnék hozzád csatlakozni és sokat beszélgetni, és úgy érzem, ha támogatjuk egymást sikerülni fog mindkettőnknek!!!

2013. máj. 18. 15:36
Fiatal vagy,jo lenneha talâlnâl valami sportot,mert a mozgá hiányzik nagyon az életedből,na és a kitartás.Azét eléggé elkeserítő,h pl.a kutyák sincsenek megsétâltatva,ha éppen negatív hangulatban vagy,mert ennek nem attól kellene függnie.Azok élőlények és tőled függnek,de ha ez sem szâmìt,akkor nagy gond lehet az akaraterőddel.Gondolom nem sok dologét kelkett megküzdened eddig.Talán ha mások miatt képes leszel áldozatot hozni,akkor majd képesleszel magad miatt is.
6. bnoi7525 (válaszként erre: 1. - 0e1700c50d)
2013. máj. 18. 15:14

Ne éhezz, az a lehető legrosszabb. Nincsenek csodadiéták. Ha heti fél kilónál többet fogysz, akkor izomból fogod legfogyni, és vizet fogsz veszteni. Nem zsírt. Inkább egyél ésszel, napi 1500-1600 kalóriát, sok fehérjét (csirkemell, sovány sajtok, túró, tojásfehérje, ilyesmik), és sok zöldséget. Felejtsd el a fehér lisztet, fehér rizst, tésztákat, péksütiket, cukros löttyöket. Helyette zöldség, némi gyümölcs, sok fehérje, zabkorpa, barna rizs. Találd meg azt a mozgásformát amit szeretsz csinálni (torna, futás, akármi), és csináld. És ne várj csodát két hét alatt. Adj magadnak időt, csináld lassan, de biztosan, ésszel. Ez az egyetlen módja.

Én 70 kg-ról indultam februárban. Elkezdtem odafigyelni arra, amit eszek. Heti hatszor tornázom. 10 kg minusznál tartok, ami zsírból ment le. Több energiám van, jobban érzem magam. Programozd át a gondolkodásod, az agyad, és vágj bele.

2013. máj. 18. 14:34
Ha még nincs meg a módszer én ajánlom a 90 napos diétát! Hatásos, pocakbarát, nem éhezős! És működik! :) Sok sikert bárhogy is csinálod! Én már egyszer lefogytam 35 kilót! Meg lehet csinálni! Ha másnak sikerül akkor mi is képesek vagyunk rá! Ezt kell szem előtt tartani, eltökélni és csinálni! Az eleje nehéz, mocsok nehéz, de csak az első pár hét amíg elhagyod a már kialakult rossz szokásokat, és új szokásaid lesznek! Sok sikert :)
2013. máj. 18. 14:01
Sok sikert! És ne koplalj, inkább mozogj. Nyugodtan ehetsz 1600 kalóriát is, csak legyen valami rendszeres mozgásod. Meglátod, a végeredmény is sokkal szebb lesz úgy:)
2013. máj. 18. 13:54
Köszönöm!!
2013. máj. 18. 13:14
Sok sikert hozzá!
2013. máj. 18. 13:08
Fogyókúra előtt állok. Újra. Még fiatal vagyok, ennek ellenére azt hiszem tudok néhány dolgot a diétákról, ételekről, egészségről, fogyásról, bár ennek inkább a lelki részéről. A folyamatos bukásokról és a "felállásokról". Arról, hogy saját magamat teszem tönkre, pedig olyan egyszerű lenne...

Ugrás a teljes írásra: A változás jó
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook