Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Netes társkeresésről mi a véleményed? Próbáltad már? fórum

Netes társkeresésről mi a véleményed? Próbáltad már? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 17. 21:32

Nekem is bejött,és nemcsak azért,mert a mostani páromat ott ismertem meg,hanem rajta kívül is találtam értékes,normális embereket.(nekem ez a fajta ismerkedés jóval hatékonyabb:nem vaktára találkozom,v beszélgetek emberekkel,hanem csak azzal,akivel már tudom,h lesz közös téma,és kölcsönös a szimpátia)

csak nagyon kell figyelni:

1.találkozás előtt jónéhány tartalmas levelet váltani,vagy pár napot skype-n beszélni.

2. több,különböző alkalomkor készült képet kérni..

3.nem ringatni magunkat abba az illúzióba,ha másik 1 randi után lejön társkeresőről,és h 1 randi után már kapcsolatban vagyunk

4.érdemes megnézni a másiknak a levélforgalmát

5.utánanézni közösségi oldalakon

6. 2-3 randi után még nem képzelni szerelmet,és kapcsolatot.

Így jónéhány csalódás elkerülhető

2013. máj. 17. 17:16

nyilván azoknak van jó véleménye a netes/sms-es társkeresőkről akiknek bejött a dolog,és azok pedig nem fogják ajánlani,illetve negatív véleménnyel lesznek erről,akiknek nem jött össze így a társkeresés..

Biztos van olyan akiknek összejött,én is ismerek ilyet a környezetemben,szóval nem kizárt a siker e téren.

Nekem viszon nincs jó tapasztalatom,egyszer sms-ben ismertem egy pasit már van ennek vagy 12 éve, és csak a randin derült ki,hogy élettársa van,meg gyereke.. pff..

a másik pasit neten ismertem meg lassan 4 éve,teljesen normális,aranyos,kedves,komoly beállítottságú pasinak ismertem meg,össze is jöttünk,de egy hónap múlva kidobott.. mondván nem lett belém szerelmes.. ezután rájöttem mennyire szélhámos,mert ő meg arra jött rá,hogy a neten mennyi fincsi pipit feltud szedni,akiket eldugogat egy ideig,aztán lerázza egy "nem lettem szerelmes beléd" szöveggel.. és közben ugyanúgy fent van az oldalon és ismerkedik mindeféle pitsával..szóval van akiről eleinte jajj de szép az összkép,de aztán kis idő múlva kiderül,hogy csak lengetni akarja a lengetni valót.. azóta sem voltam társkeresőn,és nem is fogok soha többet. Emlékszem csak pár napig voltam fent anno is,de egy csomóan rám írtak levelet,és látszott azokon,hogy ez a tucat levél érkezett hozzám is,mint a legtöbb csajhoz.. gondolom amint megláttak egy friss pipit,egyből ment a sablon szöveg.. majd csak ráharap valaki..

nah.. szóval nekem nem jött be,de sokaknak meg igen,talán érdemes megpróbálnod,de légy óvatos,tényleg nagyítóval kell megközelíteni mindenkit,mert annyi sok a szemét :S

17. eliza02 (válaszként erre: 16. - Zsanci79)
2013. máj. 17. 16:13

köszi+elismerésem!


Nem azt mondom, hogy maga volt az óborzalom, de nem is tetszett annyira ez a módszer.

Volt két-három ultra gáz randim és volt pár emlékezetesebb.


A legbénább:

egy parkban sétáltunk már órákon át, mikor nekem már nagyon kellett pisilnem. Mondtam menjünk be a közeli kávézóba. Mondja a férfi, hogy nem szomjas. Mondom , nem baj, akkor egyen egy sütit, én iszom kapucsínót, csak menjünk. Mondja a férfi, ő nem éhes.

Mondom nagy zavaromban, hogy izé...az a helyzet, hogy nem kell meghívjon, csak menjünk, mert bepisilek. Mire a férfi: guggolj le egy bokornál, takarlak...

2013. máj. 17. 15:08

Sokat kell kukázni :)

De nekem jól működtek a szűrőim :)

Normális emberekkel találkoztam élőben. Igaz nem sokkal, de ez nem is baj.

De én is ott találtam meg a páromat, és van egy akivel barátságban maradtunk.


A mi történetünk érdekessége, hogy két különböző társkeresőn voltunk, de valahogy össze volt kötve a kettő :) Ez csak egy pár talákozás után derült ki :)

Szerintem nem ördögtől való, de véleményem szerint nem elsőre fogja megtalálni ott valaki a párját.

Sok sikert!


Ja, és én még pluszként egy gyerkőcöt is egyedül nevelek (neveltem).

15. eliza02 (válaszként erre: 14. - Zsebibabuska26)
2013. máj. 17. 14:45
igyekszem:-)
2013. máj. 17. 14:39
eliza persze hogy van pozitív tapasztalat! :) neked is bejön majd, nyugi!! Szűrni próbálj meg, akkor bajnem érhet! Hallgass a belső női megérzéseidre!! :)
2013. máj. 17. 14:38

sziasztok, eddigi válaszolók:-)

azért az biztató, hogy van pozitív tapasztalat is:-)nem is elvétve ráadásul!

12. 731e5b9ffb (válaszként erre: 7. - 731e5b9ffb)
2013. máj. 17. 14:31
Amúgy már a mostani párom előtt is volt 2 teljesen normális kapcsolatom (4 év és 2 évig tartó), ami társkeresőn indult, ők se hazudtak semmit, mindhárom első randi volt, viszont így 100%-os az egyenlegem:)
2013. máj. 17. 14:29

Vidám (férfi) adatlap egy a társkeresőről, azaz ilyenek vagyunk mi?:-)


"...hogy milyen a számomra ideális jelölt:

1.) Nem mondja meg, mit szeretne. Soha.

2.) Kétértelműen fogalmaz. Mindig.

3.) Hagyja, hogy találgassak, mire gondol. Dühbe gurul, ha tévedek.

4.) Sír. Mindenért. Gyakran. Csak hogy zsaroljon.

5.) Késik. Sokat. Mindenhonnan. Hisztizik, ha én kések 2 percet.

6.) Elvárja, hogy bocsánatot kérjek. Mindenért. A második világháborúért is.

7.) Kétóránként felhív. Dühös sms-t küld, ha nem veszem fel. Ha én keresem, soha nem hív vissza.

8.) A szemembe néz, és nevetni kezd. Ha megkérdem miért, azt mondja, nem nevetett.

9.) Megkérdezi, hogy kövérnek tartom-e. Aztán sír, a válaszomtól függetlenül.

10.) Éjjel-nappal az előző pasijáról beszél. Összehasonlítgat vele.

11.) Hónapokkal korábbi dolgokat emleget fel. Évtizedekkel korábbiakat is. Olyanokat is, ami még az előző pasijával esett meg.

12.) Kritizálja az öltözködésemet. A kedvenc zenéimet. Az egyetlen haveromat.

13.) Évfordulókat talál ki (pl.: "ma hat hónapja, hogy először mentünk együtt cipőt venni"). A szememre hányja, hogy erre sem emlékszem. Majd sír.

14.) Ha valami baja van, semmit sem mond, csak duzzog. Ha már hetedszer kérdem, hogy "Mi bajod?", mondja azt, hogy "Ha magadtól nem tudod, akkor nem fogom elmondani."

2013. máj. 17. 14:27
Nálam még a randi előtt derült ki,hogy mekkora hazudozó:-)
2013. máj. 17. 14:25
Bár én nem neten,de sms-es társkeresőn talâltam meg a párom.Nekem minden randi zsákbamacska volt,találkoztam pszihopatával is,de nagyrészt pozitív élményeim voltam,ráadásul rengeteg tapasztalattal lettem gazdagabb.És 7éve együtt vok a férjemmel és tökéletesen boldog vagyok.
2013. máj. 17. 14:25
Az én férjem az iwiwen talált rám 2008-ban. Ő volt az aki regisztrált társkereső oldalakra. Majd a végén -mivel ő sem talált rá ezeken ez oldalakon az Igazira- rászűrt az iwiwen az emberekre. Ha jól emkékszek 3-an voltunk akik a kép alapján szimpatikusak voltunk neki. Ugyanazt a levelet írta mindhármunknak, de csak én válaszoltam rá. Kb. egy hónapig csak msn-en beszélgettünk, utána volt az első randink. Onnantól kezdve együtt vagyunk. Szinte rögtön (2 hónap után) össze is költöztünk. 2009.08.01-én házasodtunk össze. Nagyon boldogok vagyunk!
2013. máj. 17. 14:25
Szerintem az a titka ennek a módszernek, hogy jól ki kell szűrni kivel áll "szóba" az ember. Ha csak a normálissal jut el a randiig, akkor nem fogja kellemetlen meglepetés érni. Bár én is kb. 1 hétig voltam csak fent, megtaláltam a másik felem, 2,5 éve vagyunk együtt és június elsején házasodunk:) Szerintem jó ez az ismerkedési mód, főleg olyanoknak, akik élőben nehezen ismerkednek. Engem pl. buliban csak a lúzerek mertek leszólítani, míg társkeresőn a sok lúzer között akadt normális is, akik közül lehetett válogatni.
2013. máj. 17. 14:22
Egyetértek az első hozzá szólóval,nekem is ez volt a tapasztalatom
2013. máj. 17. 14:21
eliza igen igazad van, azért aki egy kicsit jó emberismerő az azonnal levágjaha hazudnak neki!
2013. máj. 17. 14:20
Hát lehet, hogy te szerencsés kivétel vagy :)
2013. máj. 17. 14:19

Sziasztok csajok! :)


Az én tapasztalatom alapvetően pozitív, bár azóta már szétváltak útjaink, de majdnem 4 évig éltünk együtt!


Miénk elég viccesen kezdődött, mert róla nem is volt fenn kép. Az adatlapja szimpatikus volt, és elkezdtünk levelezni. A levelek alapján még inkább szimpatikussá vált, és ekkor kértem képet tőle. Küldött és még inkább megtetszett. :) Szóval így indult. Zsákbamacskával indultunk.

Nagyon szép kapcsolat volt, egyéb okok miatt nemrég szétváltunk, de alapvetően nagyon pozitív véleményem van a netes társkeresőkről!


Bár mivel csak 1 hétig voltam fenn, ugyanis megtaláltam akkori páromat, így szerencsére nem botlottam bele idiótákba! :)

2013. máj. 17. 14:10
Kb. az a tapasztalatod ami az enyém volt anno.
2013. máj. 17. 14:07

Tavaly regisztráltam egy ilyen helyre, és elég vegyes benyomásokat szereztem. Összességében nem bántam meg, de azt hiszem nálam ez a módszer nem vált be annyira.

Azért az megdöbbentő, hogy mennyien hazudnak, annak ellenére, hogy semmi értelme. A randinál (sok) minden kiderül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook