Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van köztetek olyan, aki saját maga vágja a haját? fórum

Van köztetek olyan, aki saját maga vágja a haját? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 17. 10:44
A sajátomét? Isten ments! :)
12. 1a9791a753 (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2013. máj. 17. 10:42
Vannak neten videók, ott is nézelődhetsz, ha jobban bele szeretnél merülni a témába.
11. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2013. máj. 17. 10:29

Ha eddig kibírtad, akkor még kibírsz egy hetet, mert ugye nem egyik pillanatról a másikra lett ilyen.


Egyébként ezt nem lehet elmondani, hogy kezdj neki. Ehhez kell jó kézügyesség és egyebek is.

Én a fiamat, férjemet és még jó pár ismerőst nyírok, lányr is. Nekem ez már nem nehéz.

2013. máj. 17. 09:44

En vagom a magamet es a csaladtagjaimet is.

Szerintem vard meg a fodraszt.

9. f758a7200f (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2013. máj. 17. 09:38

En csak ketfele fazont ismerek amit egyedul is meg tudsz csinalni otthon, annak idejen az ifjusagi magazinban voltak de mondjuk csinalnak most is ilyet Aldo Coppola-nal Milano-ban:)


Lenyege, hogy kell hozza sok hajgumi mert mivel egyedul csinalod, nagyon fixen kell hogy legyen a kezed.


A hosszu fazon ilyen:

Az egyik fultol a masikig kepzeletbeli vonal a fejteton keresztul, gyakorlatilag a fele hajadat elorefesulod es begumizod szorosan kozepen a hajtonel a homlokod kozepen. A gumitol egy kicsit messzebb teszel egy masik gumit (5centi tavolsagban). A ket gumi kozott egy hatarozott nyisszal levagod:) ne bontsd ki a gumit

Hatul is csinalsz 1 lofarkat kozepen, megint gumi, 5 centire masik gumi es kozepen levagod, kibontod.


A maradek hajat elfelezed es csinalsz 2 copfot, a gumit szorosan a hajtonel (hatul ellenorizd tukorre), es megint 5 cm tavolsagban masik gumit. A gumik kozott szinten hatarozott vagas.


Ezek utan kibonthatod az osszes gumit es szaritsd meg!


A copfokat mindig minel lejjebb kell tenni, szoval oda ahol a hajad kezdodik, remelem ertheto, minel magasabbra teszed a copfot, annal rovidebb lesz a hajad felul, de egyebkent fantazia kerdese, nagyon jol el lehet szorakozni vele es ezek mind mind fokozatos vagasok, akinek tetszik az ilyen, annak bejon barmelyik varians:)

8. 342402de6d (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2013. máj. 17. 09:27
Ha van kézügyességed nyugodtan próbáld meg,ha nem sikerül majd kijavítja a fodrász:)
2013. máj. 17. 09:22
Van.
2013. máj. 17. 09:14
Szoktam én is. Még nem rontottam el annyira soha, mint némelyik fodrász. ;)
5. szafaripók (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2013. máj. 17. 09:12

Szerintem inkább várj, egy hét nem akkora idő.

De ha meg véletlenül úgy belevágsz, akkor mehetsz át rajta géppel, jó rövidre...

Meg jobb, ha a fodrászod látja az "eredeti" problémát - persze ő is le fogja vágni, de legalább majd tud ajánlani valamit, hogy hogyan kerüld el legközelebb...

2013. máj. 17. 09:11

Kiváncsi vagyok, hogyan is kellene hozzáfogni:)

Nekem kb. vállik ér a hajam, de annyira töredezett a vége, hogy fújjjjj..

Fodrászhoz kértem időponot, de köv. héten tudna csak fogadni, én addig nem akarok ezzel a szárazkóró hajvégekkel létezni. Gondoltam levágnám:D

2013. máj. 17. 09:07

Én szoktam.

Miért?

2013. máj. 17. 09:05

Olyanra is gondolok akinek rövid a haja, de olyanra is akinek hosszú.

Pl. 'otthoni' hajvágás hajvégtöredezés miatt, vagy csak úgy.:)

2013. máj. 17. 09:04
Van köztetek olyan, aki saját maga vágja a haját?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook