Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az adóbevallásomat hogyan tudom kiszámolni? fórum

Az adóbevallásomat hogyan tudom kiszámolni? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 17. 20:01
Én nem értem hogy a munkahely miért kér el előző évi adóigazolást, amikor az nem kell nekik semmire. Akkor kérhetnék, ha ugyanabban az évben lett volna, mert akkor göngyölve kell számolni az adót és ugye ahhoz kell az előző munkahelyről kiadott adóigazolás, de előző évi teljesen felesleges.
10. Regin_a (válaszként erre: 9. - Regin_a)
2013. máj. 17. 19:38

Jahogy a bevallásod van postán!

Hurrá!

9. Regin_a (válaszként erre: 7. - 32fab46f2a)
2013. máj. 17. 19:37

Szoros lesz

Nem tudom a posta kihozza-e kedden

Ha ott voltál , miért nem kaptad kézbe, vagy emilben szkenelve legalább?

Eltolták a beadási határidőt, merthogy hétfőn van 20-a?

8. 10ee523fed (válaszként erre: 7. - 32fab46f2a)
2013. máj. 17. 18:39
Szia! Ügyes vagy, gratula!
2013. máj. 17. 16:14
Hát megjártam a munkaügyi központot, már postán is van a bevallásom. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2013. máj. 16. 19:37

Ó és ó :(

A volt munkahely azt mondja, ők kiküldték...a listában tényleg szerepel, hogy ott kellene lennie, de nincs...minden papír megvan a borítékban, de ez hiányzik...telefonon próbálom napok óta elérni őket, sajnos időm nem volt bemenni, mert dolgoztam...tudom hogy 21-e a határidő, hülye voltam, hogy az utolsó pillanatra hagytam - megint...

A végösszeget tudom - amennyi pénzt összességében utaltak nekem, csak sajnos azt nem tudom, hogyan kell kiszámolni belőle az adót...

2013. máj. 16. 19:33
Akkor hívd fel a volt munkahelyed, hogy mielőbb küldjék meg, mert már így is az utolsó pillanatban vagy. Nem kell kiszámolnod, mert ha a munkaügyi hivatal nem arra vonatkozó igazolást adott ki, mint amit kiszámolsz, akkor "megütheted a bokád". Mindenképp szerezd be az igazolást, van rá a holnap és a kedd!
4. syria (válaszként erre: 1. - 32fab46f2a)
2013. máj. 16. 19:31
Ha SZJA-ról van szó, sietned kell. Május 21 a határidő.
2013. máj. 16. 19:30

Sziasztok!


Tavaly júliusban mondtam fel a munkahelyemen, és utána kaptam álláskeresési járadékot.

Megkaptam az igazolást mindkét helyről az adóbevalláshoz, azonban most, amikor meg akartam csinálni a bevallást vettem észre, hogy a munkanélküli hivatal igazolása nincs meg.

Volt idén egy munkahelyem ahová leadtam, viszont a felmondásom után valószínűleg nem küldték vissza. Azóta - sajnos sikertelenül - próbálom elérni a munkaügyi központot.

Egy korábbi levelükben megtaláltam, hogy összesen mennyi pénzt fizettek ki nekem, viszont annyira nem értek hozzá, hogy ki tudja belőle számolni amit kell... ha valaki tud ebben segíteni nekem, akkor azt nagyon-nagyon megköszönném.

2013. máj. 16. 19:28
?
2013. máj. 16. 19:27
Adóbevalláshoz szeretnék segítséget kérni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook