Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Járt már közületek valaki kineziológusnál? Érdemes elmenni? fórum

Járt már közületek valaki kineziológusnál? Érdemes elmenni? (beszélgetős fórum)


1 2
42. moonlight13 (válaszként erre: 39. - Kata2013)
2013. máj. 22. 21:21
Mivel nem jósnőhöz mész, kénytelen leszel valamit mondani magadról! A benned lévő blokkokat kell neki feloldani, tehát ehhez használ többféle módszert.
41. moonlight13 (válaszként erre: 39. - Kata2013)
2013. máj. 22. 21:19
Én meg ilyet nem hallottam, hogy a kineziológus a bőrödet tapogatja. De lehet, hogy több módszer is van...
2013. máj. 22. 16:56

De gondolom ha kineziológushoz mész, ott is el kell mondani pár szót magadról, meg miért is mentél. nem úgy, mint a pszichológusnál, de attól még gondolom néma gyereknek az anyja se....

szóval azért másfél óráig nem hiszem, hogy eltart ez a beszélgetés.. de fogalmam sincs.

Aki nem hisz benne, annak tényleg nincs értelme elmenni ilyenre... Én úgy érzem 10e-t megérne , hogy mégis véleményt tudjak alkotni róla. Mert addig hiába mondom, hogy hülyeség, amíg nincs is tapasztalatom. nem igaz? Kíváncsi vagyok azoknak a véleményére, akik már jártak ilyen helyen. Légyszi írjátok meg a ti tapasztalataitokat!

39. Kata2013 (válaszként erre: 37. - 423f1a8115)
2013. máj. 21. 23:04

A kineziológia az egy vizsgálat-sor, amit a börön keresztül tapogat ki az alkaron... legalább is nekem ugy volt.

Ha neked kell meselni, akkor kineziológia fedönéven próbál pszichológust játszani.


Ingyen is nehéz benne hinni, nemhogy 10e forintért.

38. moonlight13 (válaszként erre: 37. - 423f1a8115)
2013. máj. 21. 21:44
Szerintem első alkalommal magadról kell mesélned, az életedről, és azon keresztül a problémáidról. Lehet, hogy arra el is megy az első 1-1,5 óra.
2013. máj. 21. 19:19

Sziasztok!

Bejelentkeztem én is egy kineziológushoz. szerintetek érdemes? 10e/ 1,5 óra.. Gondolom ez azért reális ár (vidéki város). De az alapján is néztem, hogy milyen diplomák, meg hány éve csinálja. Akárkihez nem szeretnék, csak tanfolyamot végzett. és aki nem is ért hozzá. Amúgy én nem úgymond betegség, vagy testi panaszok miatt mennék. Inkább lelki, stressz, hangulatválotzások, mostanában kicsit bonyolult az életem. Állást szeretnék váltani, költözni stb. Érdekelnek a pozitív gondolkodásról szóló könyvek, meg minden ezzel kapcsolatos , csak mivel mindennek az alapja az önértékelés és ezeknek a problémáknak leküzdése, úgy gondolom szükségem van valakinek a segítségére... és remélem, hogy ebben a kineziológus maximálisan tud segíteni, tanácsot adni.

Amúgy azt kérte tőlem, ha lelki dolgokkal megyek, akkor szedjem össze addig a gondolataimat, hogy ugye ne menjen el annyira az idő. Ti mikről meséltetek első alkalommal? Úgy érzem ezernyi dolgot el tudnék mondani magamról, a "problémákról",dehát másfél óra... Nálatok hogy nézett ki az első óra?

36. grizus (válaszként erre: 33. - Emese,)
2013. máj. 20. 18:29
Ezt mind a kineziológus mondta? Mert akkor veszek kupont. Egy ülés elég az áttörő eredményhez?
35. calena (válaszként erre: 32. - Moonlight13)
2013. máj. 20. 17:45
Így van! :)
34. Kata2013 (válaszként erre: 33. - Emese,)
2013. máj. 19. 10:32

Azért ebbe ne éld bele olyan nagyon magad.

Egyre kevésbé vannak echte nöies nök, sokkal több ma minden nöben a férfias vonás.

Èn se fésülgettem óraszám a hajam, festegettem a körmöm és sose tudtam hosszasan hajfestékekröl beszélgetni.

Tehát tipikus nö én sem vagyok. Ettöl még nyugodtan élhetsz vidáman. Egyébkén a "tipikus" férfi is egyre kevesebb, tele vannak nöies vonásokkal. Gyengébbek, érzékenyebbek... anyuci szoknyáján üldögélnek még 30 évesen is. Szépitkeznek, mindenféle krémmel kenegetik magukat..

Nekem is voltak görcseim, egy ismerösömnek ki kellett iratnia magát mindig az elsö 3 napra , mert ugy görcsölt neki. Ha szülsz, majd elmulik.

Ennek semmi köze a nöiességhez. Ez alkati dolog.


Egyébként mi az, hogy nöi energia?

Valami kisugárzás?

33. emese,
2013. máj. 19. 09:17

Párkapcsolataim nem igazán jöttek össze sosem, és önbizalom hiányom is van. A női energiám az, ami hiányzik belőlem. Ezt születési év alapján is megállapította.

Mikor magzat voltam, akkor valószínűleg a szüleim fiút vártak, ami igaz, mert előttem elhalt 2 fiú is anyukám hasában. Ezért nem tudom elfogadni magam, szeretni magam, mert akkor úgy éreztem hogy nem örülnek nekem, és ez maradt bennem.

Pluszban meg, azt mondta, hogy a menstruációs görcseim is emiatt vannak, mert nincs női energiám.

Nem fogadom el magam "nőként", ergo nem fogadom el a vele járó természetes folyamatokat sem, mint pl. a menstruációt.

32. moonlight13 (válaszként erre: 31. - Calena)
2013. máj. 18. 15:47
a lényeg, h úgy érzed, segített
31. calena
2013. máj. 18. 12:16

Voltam. Mindenkinek csak ajánlani tudom.


Konkrét dolog miatt fordultam, nem adott megoldást, de rájöttem mit kell tennem.

Fiamnak segített a tanulásban!

30. Kata2013 (válaszként erre: 26. - Moonlight13)
2013. máj. 18. 11:34

Igen, pont én is ezt akartam kérdezni, mondjon egy-két dolgot, amire rávilágitott, már amennyiben publikus és másoknak is elmondható.

Ha nem, akkor privátban is lehet, engem érdekel.

29. moonlight13 (válaszként erre: 28. - Gyula5606)
2013. máj. 18. 09:29
Te most szórakozol más problémáin?
2013. máj. 18. 02:51
Melyik kineziologust kedvelitek? A jokineziologust, vagy a rosszkineziologust? Hat mar itt tartunk? Jol kinezologunk!
27. grizus (válaszként erre: 24. - Moonlight13)
2013. máj. 18. 01:34
Igen, lehet, hogy eddig elvoltam így, de a mélyben kezd nyomasztani, hogy nem halad valami cél felé az életem. Egyéb gondjaim is vannak, meghíztam, nőgyógyászati probléma, a külsőmmel nem vagyok elégedett és lassan 37 évesen aggaszt, hogy mégis mi lesz velem így. De napközben nyugis vagyok, nem emésztem magam mint régen, konstruktívan gondolkodom arról, amivel elégedetlen vagyok, csak nincs még előrelépés és úgy látszik ez jön ki éjjel.
26. moonlight13 (válaszként erre: 25. - Emese,)
2013. máj. 17. 14:43
És azt leírod nekünk, hogy mi volt, amire rávilágított, és Te nem gondotál rá? Azt a terápiát tapasztalatból nem ismerem.
25. emese,
2013. máj. 17. 14:39

Na voltam kineziológusnál, és a Bach virágterápiát választotta nekem, összekeverte nekem személyre szabottan. Olyan dolgokra rávilágított, és olyan dolgokat mondott nekem ami valóban úgy van, csak néztem ...

Remélem hatásos lesz ez a bach virágterápia.

24. moonlight13 (válaszként erre: 23. - Kata2013)
2013. máj. 17. 11:04
Én is erre gondoltam, hogy esetleg most jön ki az, hogy nincs munka, és éjjel a tudatalatti beindul... Persze bármi más is lehet.
23. Kata2013 (válaszként erre: 17. - Grizus)
2013. máj. 17. 09:56

A belsö folyamatok gyakran függetlenek a külsö dolgoktól, tehát akármitöl szoronghatsz.

Ha nincs munkád, az elég a szorongáshoz böven.

Lehet, eddig nem zavart, hogy nincs munkád, mert pl. azt gondoltad, oh, hát majd találok én.

Aztán jött egy benyomás, valami inger,ami mélyen érintett és éjjel dolgozik tovább benned.

Ezt kéne megfejteni.

Stressz az a túlterheltség, a szorongás pedig gyakran az értelmes elfoglaltság hiánya, kilátástalan helyzet,..ilyesmi. Ez két különbözö dolog.

Hogy ezzel a kineziológus mit kezd, hát nem tudom...

Még az is megoldás lehet, ha felhivod a telefonos lelkisegélyt, az ingyenes és hátha feltesz néhány "rávezetö kérdést".


Majd írd meg, hogy alakult, hadd okuljunk belöle!

22. moonlight13 (válaszként erre: 19. - Bcicus)
2013. máj. 17. 07:24
De igazad van, a pszichológus is jó lehet! Bár szerintem a belgyógyásznál kellene kezdeni mindenféle kivizsgálásokkal, utána jöhetne a többi.
21. moonlight13 (válaszként erre: 19. - Bcicus)
2013. máj. 17. 07:23
Nem feltétlenül. Csak az, amelyik nem ért hozzá, és tényleg csak a pénzre hajt.
20. grizus (válaszként erre: 18. - Moonlight13)
2013. máj. 17. 01:20
Ősz óta. De én nem érzem, hogy stresszelnék, igyekszem nyugodt lenni.
19. Bcicus (válaszként erre: 1. - Emese,)
2013. máj. 17. 00:22
Inkább egy pszichológust keress. A kineziológusok csak lehúznak.
18. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Grizus)
2013. máj. 17. 00:19
Attól simán lehet stresszelni, ha nincs munkád! Mióta nincs?
17. grizus (válaszként erre: 16. - Moonlight13)
2013. máj. 16. 23:55
Jelenleg nincs munkahelyem, úgyhogy nem tudom, mitől stresszelhetnék? Talán éppen attól, hogy nincs? Kb. egy hónapja van ez, és akkor mikor kezdődőtt, semmi sem változott meg, úgyhogy fogalmam sincs, mitől van. Van, hogy alig 50 perc telik el két felkelés között. Aztán a végefelé már többet alszom egyszerre.
16. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Grizus)
2013. máj. 16. 23:45
Szerinted mitől ébredsz fel? Stressz?
15. grizus
2013. máj. 16. 23:39
Alvási problémára, ha másfél óránként felébredek, arra jó?
14. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Kata2013)
2013. máj. 16. 21:22
De hiszen az nem is abból áll, h mond pár általánosságot!
2013. máj. 16. 19:50

az ,aki azert kpezi magat kineziologusnak, mert konnyu penzkeresti modnak tartjka akkor meg fog lepodni.


En elvegeztem az elso 2 reszt a 10-bol, mar lehet, hogy 20, es nekem nagyon nehez.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook