Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Esmya tapasztalatok fórum

Esmya tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
1050. viva70 (válaszként erre: 1048. - Bbea84)
2016. márc. 21. 19:39
Én még nem hallottam erről.
1049. viva70 (válaszként erre: 1047. - Zakkantcsajszi)
2016. márc. 21. 19:38
Nem érdekes, ha csak hónapok múlva lesz belőle valami. Ha valóban beválik nálad a talpmasszázs, akkor mindenképp megpróbálom én is. Én nem ismerek senkit, aki ilyesmivel foglalkozna. De, mindenképp olyanhoz szeretnék elmenni, aki mögött vannak már eredmények. Bár, jelen pillanatban azt sem tudom mekkora a miómám. Nem nézettem több, mint féléve már.
1048. Bbea84
2016. márc. 21. 18:47
Sziasztok lanyok. Lenne egy kerdesem ma olvastam egy csoportban hogy ha miomad van nem igazan szabad edzeni ? Nektek mi a tapasztalatok ? Nekem nem mondot ilyesmit a doki
1047. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 1046. - Viva70)
2016. márc. 21. 16:30
feltétlen megírom de ez hetek lehet h hónapok kérdése viszont ha jó akkor mehetsz máshoz is a lényeg,hogy talpreflexológus legyen.
1046. viva70 (válaszként erre: 1045. - Zakkantcsajszi)
2016. márc. 19. 20:04
Ha sikerül a miómádat eltüntetni, akkor elkérem majd a címét.
1045. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 1044. - Viva70)
2016. márc. 19. 11:21
Én is megyek talpmasszra ápr.ban előbb nem volt időpontja a természetgyógyásznak de azt mondta nem egy mioma eltűnt már és ilyen nagy is mint az enyém az illetőt ismerem és mindenki itt a városban rengetegen járnak hozzá hiteles nem engedheti meg magának hogy kamuzzon már rég kiderült volna és amúgyis..szóval én hiszek neki 3 hétre előre be van táblázva úgyhogy ápr. 6-án tudok menni először.meglátjuk én hiszek benne a gyógyszerekben orvosokban már nagyon sokat csalódtam miért ne hinnék benne hogy ez segíthet??
1044. viva70 (válaszként erre: 1043. - Töprengő)
2016. márc. 18. 14:29
Vannak praktikák, amik beválnak persze... De, hogy talpmasszázstól eltűnjön a mióma? Ebben valahogy nem tudok hinni...
1043. töprengő (válaszként erre: 1042. - Viva70)
2016. márc. 18. 06:43

Ez, nem hit, puszta tény.

Tenyéren, ujjpercen 2 " ponton " megnyomja, és nem lesz álmos, vérnyomást is szabályozza... Pl..

Rengeteg " trükk " és segít.

Más téma. Fölfájásra a meleg só, kövirózsa leveléből kinyomott lé, sima vöröshagyma lé... párszor megcsinálni. Felszúratni a fülem, ha nincs más megoldás, csak akkor.

Minden városba akad aki ért ezekhez. Esetleg kolléga / nő..

1042. viva70
2016. márc. 17. 17:40
A talpmasszázsban én nem hiszek. De, ha nektek beválik, biz isten elmegyek, bárhol is van az országban.:)
1041. Mackóbandi (válaszként erre: 1038. - Tamara10)
2016. márc. 17. 17:14
Miért nem engeded műtetni? Csak méheltávolítást javasoltak? Mekkora? Akár Budapesten Papp Zoltán prof. akár Pécsen Bódis József valószínű simán kivenné a méhed megmentésével, úgy mint nekem Győrben Mika Péter.
2016. márc. 16. 21:28

Tamara!

Talpunk meridián pontokkal van tele... Talpamon a női szerv pontokat keresem meg....

Teát palástfű, és pásztortáskát ittam. Cickafarkat, teákat jól ismerő kolléga javasolta, nem iszom.

Junius óta alig görcsölök. kop kop...

Gyengébb is valamivel, mint kb 1 éve volt.

1039. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 1038. - Tamara10)
2016. márc. 16. 16:34
Tényleg...a talpmasszőr de jó ötlet:)
1038. Tamara10
2016. márc. 16. 15:20
Sziasztok! Most, hogy abbahagytam az Esmya szedését, kb. másfél hónap után, (egy hete hagytam abba), már kevésbé jelentkeznek a tünetek, legalábbis az, hogy elönt a forróság, kevesebbet érzem. Remélem, nem csak beképzelem magamnak! Holnap megyek a dokihoz, megnézetem változott-e, de a gyógyszert ki is dobtam a francba! Ha tudom, hogy ennyir káros, el sem kezdem szedni. Iszom gyógyteákat, difófalevél és cickafark teát, éa ajánlottak egy talpmasszőrt is, aki már eltüntette valakinek a miómáját. Reménykedve indulok neki, holnap megyek hozzá, aztán meglátjuk. De reménykedem, mert műteni nem engedem!
1037. nituska79
2016. márc. 16. 12:20
Sziasztok! Én csak egy három havi kúrát csináltam végig az Esmya-val. Mellékhatásként vizszerű folyást tapasztaltam ami elég idegesítő, ezen kívül a hangulatváltozásaim voltak borzasztóak. Most hogy nem szedem már kezd normalizálódni a helyzet. Nekem az abbahagyástól számított harmadik hétre jött meg a vérzésem ami elég enyhe volt. Doki felírta a következő három hónapra való adagot amit majd a következő menzesz alkalmával kezdhetnék meg de még nem tudom, hogy kiváltom-e. Nálam nem csökkent a mióma mérete. Igaz, nem is nőtt. Az embolizáción gondolkodom. Jövő héten emiatt utazom Pécsre ultrahangra...
1036. viva70 (válaszként erre: 1035. - Mackóbandi)
2016. márc. 15. 20:39
Biztos, hogy nincs másik mióma. Sajnálom, hogy eddig még nem jött a babaprojekt össze, de, ami késik nem múlik...:)
2016. márc. 15. 19:16
Még mindig próbálkozunk. 2-3 hó alatt mindenképp megyek mert letelik az 1 év. Közben remélem nincs másik mióma.
1034. viva70 (válaszként erre: 1032. - Lizakallai)
2016. márc. 15. 12:00
Ez sajnos így van.:(
1033. viva70 (válaszként erre: 1031. - Mackóbandi)
2016. márc. 15. 11:59

Nem tudom, mert tavaly augusztus vége óta nem nézettem meg. Menni kellene nőgyógyászhoz lassan, de csak halogatom. Annyifelé kellene menni, hogy nem győzök mindent. De, kissé ciki is, hogy elmentem máshoz, más beavatkozásra. Na, majd egyszer ráfogom...

Veled mi újság? Rendben van minden? Babaprojekt gondolom halad...:)

2016. márc. 14. 20:47
Én három hónapig szedtem az Esmya gyógyszert. Mellékhatása számomra elhanyagolható volt, viszont a gyógyszer szedése után 30 napra megjött a mensesem és sajnos két hete ömlik is rendesen! A miómám úgy néz ki nem lett kisebb, (férfi ökölnagyságú volt a 2 db)viszont a gyógyszertől megvastagodott a méhfal ezért eü. kaparást kell végezni, ami szerdán lesz. Ha előre elmondták volna, hogy ilyen probléma is adódhat, akkor biztosan nem kezdem el kúrát. Szerintem több problémát okoz, mint "hasznot". A gyógyszergyártók biztosan jól járnak vele.....
1031. Mackóbandi (válaszként erre: 1029. - Viva70)
2016. márc. 14. 20:19
Mi újság a miómáddal??? Sajnos nem a dokim nyerte az év orvosa választást, hiába javasoltam, de mivel azt mondta így is óriási megtiszteltetés volt a javaslat, és hatalmas ismertséget szerzett vele, így megnyugodtam.
2016. márc. 10. 21:51

3 hónapig pihentetni ajánlott a teát.

Nem tudom meddig kéne inni. Sztem 3 hó tea ivás..

Palástfű, és pásztortáskát ittam...

( nyáron ittam, cickafarkot is vettem, azt nem tudom meddig ittam. vissza kereshető írtam itt valahol )

1029. viva70 (válaszként erre: 1027. - Zakkantcsajszi)
2016. márc. 10. 17:13
Ezt a cickafark füvet még esetleg kipróbálnám, de hormongyógyszer nekem nem kell.
1028. micimacko62 (válaszként erre: 1027. - Zakkantcsajszi)
2016. márc. 10. 15:47
Mennyi ideig kell inni a teát és hány napig ?Mert nekem is van miómám , már 2* 3 hónapos Esmya kurát végig csináltam.Most jött meg 31 napra gyengének mondható vérzéssel,és most az 5 napon barnázni kezdtem.Müteni nem szeretném magamat ,ezért érdeklödöm az altarnativ "kezelés" miatt.,104mm indultam és most 94mm tartok.Változó korban vagyok 54 évesen.
1027. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 1023. - Tamara10)
2016. márc. 10. 15:03
A cickafark teától múlt el egyik ismerősömnek is a mioma a nődoki nem akarta elhinni h miomája volt,ő itta minden nap és fürdött benne.
1026. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 1024. - Kata09)
2016. márc. 10. 15:01
Én is! Én kb 1 hétig szedtem, hála Istennek abbahagytam és még q.rva drága is inkább az embolizáció.
1025. viva70 (válaszként erre: 1024. - Kata09)
2016. márc. 9. 17:48
Tökéletesen egyetértek veled. Ahogy felírták már ment is a kukába a recept.
1024. kata09
2016. márc. 9. 15:22

Sziasztok! Annyit tudok még hozzá fűzni az ESMYA GYÓGYSZERHEZ,hogy a miómát nem befolyásolta,de a mellékhatások következményei azótai is tartanak,pedig tavaly augusztusban fejeztem be a gyógyszer szedését.

Az orvos ,aki felirta a gyógyszert,ő nem is ajánlotta második alkalommal a következő 3 hónapnyi adagott.Ez a mellékhatás nem forditható vissza ,a hormonokat teljesen be zavarja......


Inkább embólizácó vagy más kiméletes műtét,mellett döntenék.

1023. Tamara10
2016. márc. 9. 14:25

Sziasztok! Nemrég találtam rá a fórumra. Nekem is, mint sok mindenkinek itt, myómám van, 5,3 cm-es. Felírta az orvos az esmya nevű gyógyszert. A második havi adagot szedem, lassan a vége felé járok. Ezalatt azt tapasztaltam, hogy naponta, különböző időpontokban hőhullámom van, illetve van mikor hidegrázás is párosul hozzá, valamint székrekedést is előidéz a gyógyszer. Tovább pár napja azt is érzem, hogy olyan nehezek a lábaim, vagy nemtudom, hogy kellene leírni. Ez lehet a vizesedés, amit itt is sokan írtok?

Jövő héten készülök visszamenni a dokihoz, hogy nézze meg, változott-e valamit a myóma mérete, mert ha nem, vagy csak 1-2 mm-tert, akkor abbahagyon a gyógyszer szedését a sok mellékhatás miatt. Hangulatingadozásom is van időközönként, szóval nagyon rossz így a közérzetem. A hőhullám meg amikor elkap naponta többször is, nagyon kellemetlen a munkahelyen, csak tapad rám minden, mint nyáron a 40 fokban. Rendszeresen éjszaka is elkap, nemcsak nappal. Szóval nem éri meg beszedni a gyógyszert, ha lényeges változás nem következik be! Inkább iszom továbbra is gyógyteát. Javasoltak diófalevelet és cickafarkot, naponta váltva. De lehet a diófalevelet is akár naponta inni, hosszabb távon. Illetve az aloe vera gél. Az legalább egészséges. Nem beszélve róla, hogy a menstruáció is kimarad, aztán a gyógyszer abbahagyása után, ki tudja mikor fog megjönni, és meddig lesz, illetve milyen mennyiségben a vérzés? Szóval, nekem nagyon rossz a tapasztalatom ezidáig az esmyáról! Úgy érzem teljesen összezavarta a szervezetemet, a hormonháztartást. Ha van valakinek véleménye, javaslata, akkor örömmel fogadom. További szép napot Nektek! Sziasztok!

1022. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 1021. - Vivieen26)
2016. márc. 8. 13:26

Vivi én is fejér megyéből mentem pécsre Dr.Harmat Zoltán embolizálta a miomámat az esmyát én 2 hét után abbahagytam nem szenvedek ha nem muszáj.

[link]


itt mindent leírnak róla nem vészes ha ilyen nagy a miomád nagyon sürgősen menj el mert kiveszik a méhedet ha nem vagy résen nekem 11 cm volt és utána 2 hónap alatt 7-8 cm-re zsugorodott most telik le a 9 hónap és megyek kontrollra.TB-re műt a doki és egy tündér

1021. Vivieen26 (válaszként erre: 1020. - Töprengő)
2016. márc. 4. 10:54
Fejér megyében lakom,de mint írtam,Bp-re is elmennék,akár azért hogy ott műtsenek. Itt,Dunaújvárosban senki keze alá nem szeretnék feküdni.
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook