Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Esmya tapasztalatok fórum

Esmya tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2250. rozmant (válaszként erre: 2249. - Kocka2)
2020. júl. 13. 11:21

Szia!

Köszönöm

Ami volt esmyàm azt oda adtam itt a csoportban egy hölgynek,mèg aznap èrte jöttek.

Sajnàlom😔

2249. Kocka2 (válaszként erre: 2244. - Rozmant)
2020. júl. 10. 01:28

Szia!

Örülök,hogy jobban vagy!!!!!!Az llenne a kérdésem nem maradt Edmyád?Átvenném!Nekem nagyon bejött,évek óta...most nem tudom mi lesz

.jajjj

Bármilyen maradék is megtenné

Válaszod köszi előre is@

2248. Kocka2
2020. júl. 5. 09:52

Sziasztok!

Talán az utolsók egyike voltam,aki még márciusban Esmyát vett.A mostani receptre nincs megint bevizsgálják.Orvos asszisztens csaj mondta ezt a fórumot,hátha valakinek van elfekvőbe otthon.Ha van köztetek ilyen,én átvenném,mert nekem nagyon jó ez a gyógyszer.Miómám van,és 2 havonta vérvétel ultrahang,2 éve...semmi gond.A gond,hogy elfogy,még e-receptre sincs.

Nagyon megköszönném "sorstársak"ha lenne valakinek...

Bármennyi jó,ha nincs egésu doboz az is mert hátha addig lesz valami,és kapható lesz újra

Köszi,hogy olvastatok,tudom,reménytelen,de hátha...

Szép napot Mindenkinek!!!!!

2247. pamela (válaszként erre: 2246. - Rozmant)
2020. júl. 3. 21:40

Szia Töprengő és Rozmant!

Nekem nagyon jó volt az Esmya, márciusban volt a 3. hónap Esmya szedésem, aztán kivonták a forgalomból. Azóta megjött már három alkalommal, ahol az első kettőnél semmi panaszom nem volt. Azt hittem, hogy ez így is marad... :( Múlt héten megjött, görcsölés, sok vérzés, alvadt darabok... Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, UH. Sajnálom, hogy nincs Esmyára lehetőségem, de bízom benne hogy van más kezelési módszer is.

2246. rozmant (válaszként erre: 2245. - Töprengő)
2020. júl. 3. 09:12

Csak nincs baj?

Annak idejèn tudod èn is sos mentem,ès az volt a szerencsèm

2245. töprengő (válaszként erre: 2244. - Rozmant)
2020. júl. 2. 22:57

Bocsi csak most értem ide...

Lehet hogy sos be megyek a dokihoz. július végére van csak időpont...

2244. rozmant
2020. jún. 26. 08:09

Sziasztok!

Règen voltam az oldalon. Remèlem mindenki jól van.

Az Esmyához tèmàhoz lenne egy hozzà szólàsom.

Èn szedtem 8 hónapig ugy ahogy az orvosom mondta. Kàr volt! Olyan szinten kàros volt,hogy ha nem vàltok orvost most nem irnèk. Gyógyszer melett elkezdtem vèrezni nem egyszerűen azt mondta szedjek napi 2000mg C vitamint. Na akkor váltottam. Azonnali műtèt kellett 20mm volt a mèhnyàlkahàrtya az Esmyàtól ami pont elèg az elvèrzèshez.

Majd sajnos nem tudtam meguszni a mèheltàvolítást amit utólag nem bánok. 46 èves vagyok. Azóta jobb a közèrzetem az èletem.

3 miomàt làtott az első orvos ami szerinte nem növekedett szerintem igen,a szàmok alapjàn. Közben 1 volt viszont az csecsemőfőnyi ezèrt nem lehetett megúszni.

2243. töprengő (válaszként erre: 2242. - Pamela)
2020. jún. 23. 22:49

Köszönöm hogy megkérdezted.

3 hét múlva csak a vérvétel. több mint 1 hónap, a nődoki, UH. nincs korábban időpont...


a bogyó utáni 1 mensi 3 hétre jött. a második mensi 5 hétre jött a 3 - k is 5 hét.


szerintem a 4 ik is meglesz, mire vannak az időpontok...

ami a lényeg, nem volt darabos. erős se. az előzőekhez képest.

illetve talán 1 alkalommal volt alvadt pici darab.


ezt figyelembe vesszük, van javulás. lehet hogy nem is a bogyó. csupán a banyakórnak köszönhető.

persze az lenne az igazi, ha nem lenne egyáltalán.

54 leszek én is hamarosan...

2242. pamela (válaszként erre: 2241. - Töprengő)
2020. jún. 23. 19:36
Elég idegesnek tűntek a bejegyzései. Veled mi van?
2241. töprengő (válaszként erre: 2238. - D23223d6cb)
2020. jún. 23. 09:28

Azt írja nem tag...

ha rákattintok a nevére.

Miért léptél ki, ha ennyire fontos lenne a gyógyszer?

2240. pamela (válaszként erre: 2207. - Biko)
2020. jún. 22. 21:32
Szia Biko! Mit kaptál Esmya helyett?
2239. b.emi (válaszként erre: 2238. - D23223d6cb)
2020. jún. 8. 13:51

Sziasztok,

orvosom szerint nem felfüggesztették a forgalmazását, hanem kivonták a forgalomból az Esmyát. Mindenki értse úgy, ahogy jónak látja! Nem szentírás. Sajnos én is belecsúsztam az Esmya kivonás - kórházzárlat együttesbe. Nemsokára műtenek, addig is hormontablettát kell szednem, hogy ne jöjjön a mészárszék.

Nekem az Esmya nem okozott problémát, de valószinűleg nem is használt, mert utána is extra erős, tenyérnyi darabos vérzéseim voltak napokon keresztül.

De ennek most már nemsokára vége!

Szerintem ember nem várt még olyan örömmel műtétre mint én. Kitartást lányok!

2020. jún. 4. 16:22

De ha csak fél adag maradt,nyerek 2 hetet...54 évesen,rossz helyen van a mióma a méhben,nemigen akarnák műteni...az volt a terv, most már bejön a változókor...akkor nem kell.Egy kúra választott volna el...éreztem a változást...de egy méhkivétel most...ezért keresem ennyire.Tényleg,ha csak pár szem maradt,fél doboz minden jó...mert aztán visszahozzák!

Tele lesz a kórház miómás,méhkivételre váró nővel,ez nem kell...ész kellene a nőknek!

2237. d23223d6cb (válaszként erre: 2224. - Veronika00729)
2020. jún. 4. 16:13

Kitartás!

Ugyanez!

Ha van Esmya,van élet...

Nekem nagyon jót tett...

Miért nem lehet teljes szigor alá tenni???És csak annak felírni,akinek tényleg évek óta jó volt,nem értem.Volt sok hanyag nő,azzal van a baj.Ezt szenvedjük mi,akik járunk 2 havonta mindenhova labor stb...és így biztonságos.

2020. jún. 4. 14:46

Sziasztok,próbálkozom..hiába évényes recept,semmi,felhívtam a Richtert,na ott a sok Esmya...nem bevonták újra,2018-ban is,mert néhány nő újjongott,és elfeledte,mennyire figyelni kell,labor,stb...

Most úgy tűnik van egy lánynak megmaradt Esmyája,feladja póstán,de reménykedem,lehet-e lehet-e?1 doboz élet...

Ha van valamelyikőtöknek fél doboz is számít!összegyűjtöm...persze térítek mindent!54 éves vagyok,most voltam laborban,UH-n,rákszűrőn,ok minden.Nekem ez a gyógyszer áldás volt,a nőgyógyászom szerint is!Ha van,maradt valakinek bármennyi is,várom!A műtőasztal ha megindul a vérzés a gyógyszer nem szedése miatt.Nagyon bízom,hátha maradt valakinek,és átvenném tőle...utolsó esely...

Köszönöm

2235. d23223d6cb (válaszként erre: 2221. - 2dcb748706)
2020. jún. 4. 09:21

Szia Anita!

Nincs véletlen meg az Esmyád amit nem szedtél be?

Átvenném.Nekem nagyon kellene

Köszi szép napot

2020. jún. 3. 20:23

Sziasztok!Teljesen sürget az idő.Itt van 3 Esmya recept...

Behívták megint...nem lehet kapni...

Ha lenne valakinek,átvenném,bármennyi is

Köszönöm,szép estét

Irt egy lány,neki van...nem jelentkezik.Pedig az én nevemen van a recept,még baja se lenne...ha valakinek van...Istenem...54 éves vagyok,kihúztuk volna az Esmyával,változókorban nincs mióma,elmúlik...várom,írjatok!!!!!

Köszi,szép éjt!

2020. jún. 3. 18:25

Májusi mensi késik.

több szakrendelésre kellene mennem. kérek időpontokat. remélem az UH - ra is eljutok.


majd írom, hogy mi lett a miomámmal, a februári bogyoszedés után. 3 hónappal...

2232. d23223d6cb (válaszként erre: 2215. - Finiske70)
2020. jún. 3. 11:12

Szia!

Dettó...

Ha 2 nappal előbb megyek patikába még ki tudtam volna váltani

Amit leírsz,ugyanez volt.Ez a gyógyszer volt a megváltó.Irt egy lány akinek van,visszaírtam...de ő nem ír azóta...

2231. d23223d6cb (válaszként erre: 2221. - 2dcb748706)
2020. jún. 3. 11:06

Szia!

Nincs meg véletlen az Esmyád?Nagyon kellene,átvenném!ritafoldenyi@

gmail.com

Nagyon köszi

2020. jún. 3. 10:27

Sziasztok

Nekem még mindig Esmya tabletta kellene,de nagyon.Jelentkezett egy lány,hogy neki van,megadtam az adataim,nem jelentkezett azóta sajnos...

Ha valakinek lenne,téríteném azonnal.Érvényes receptem van de megint bevonták bevizsgálni..


E-mail:ritafoldenyi@gmail.hu


Köszi szépen,várom nagyon,hátha

2020. jún. 2. 10:51
Sziasztok én is három honapos kúrát kapta március 25 tel hagytam abba mens még nincs és nem is volt a gyogyszer szedés alatt de fáj a mellem duzat érzékeny valakinek volt ilyen tapasztalata
2228. Takács1977 (válaszként erre: 2199. - Pamela)
2020. jún. 2. 08:10
Szia én 8 napja hagytam abba fáj a mellem duzatt és érzékeny neked van ilyen tapaztalatod
2227. GKataa
2020. máj. 15. 21:41

Sziasztok!


Ti hogy vagytok az alvással és a hőhullámokkal?


Én most járok a második kúra felénél. Ma voltam vérvételen mivel a vírus miatt csúsztam. Nekem a doki semmit nem mondott erről hogy felfüggesztették. De a véreredményem értékei magasak lettek. Majd hétfőn derül ki mit mond! Meg a doki az eredmenyeim nem látta. De nagynéném eü dolgozó aztán csak megmutattam neki és ő azt tanácsolta hagyjam abba! Pedig zsugorodott a mióma!

Kiváncsi vagyok hogy a doki fogja e mondani magától vagy mit fog ajánlani!

2020. ápr. 28. 23:51
Megjött 🙄 😯, ma még nem volt erős..
2020. ápr. 21. 06:33

Kicsit késik, nem jött még meg. A vírus miatt, a vérvétel is kilőve ☹☹☹.

Körzeti nem ad beutalót. várjuk ki a végét a vírus ( mizériának ).

Fel kellene hívnom a nődokit, hátha ad laborvizsgálatra beutalót. Mert úgy ítéli meg, fontos lenne a vérvizsgálat.


Ti hogy vagytok??

2224. Veronika00729 (válaszként erre: 2215. - Finiske70)
2020. márc. 29. 21:15
Sajnos nekem is a gyógyszer az utolsó esélyem. 2002-ben volt már miomaműtétem és az elmúlt években 4x kisműtét. Legutóbb amikor bevonták úgy emlékszem fél év körül volt, mire újból felírták. Nekem is azt ígérte az orvos, hogy a változókorig így kihúzzuk, egyébként meg vérzések alatt Exacyl, Ergam csepp, de az a baj, hogy nekem néhány hónapja el sem múlik, Norculutra sem teljesen, kész téboly..
2223. Veronika00729 (válaszként erre: 2217. - Töprengő)
2020. márc. 29. 20:56
Sajnos időközben felfüggesztették a felírását.
2222. b.emi (válaszként erre: 2204. - Töprengő)
2020. márc. 28. 17:23
Szia. 2 hétig tartott most a menzim, túlélhető volt, csak 4-5 napig volt erős. Most egy hét szünet után ismét elkezdődött. Beszéltem a dokimmal, hogy milyen lehetőségeim vannak. Hát semmilyenek. Próbáljam túlélni addig, amíg le nem megy a járvány, és újra elkezdhetik a tervezett műtéteket.
2020. márc. 27. 21:07
Nekem is 3 recept volt, de csak 1 lett kiváltva.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook