Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudok olcsón lejutni Siófokra Budapestről? fórum

Hogy tudok olcsón lejutni Siófokra Budapestről? (tudásbázis kérdés)


18. Vorarlberg (válaszként erre: 16. - Tavasz007)
2013. máj. 18. 12:19
Tehát csak akkor működik,ha bejelentett lakcímem van Siófokon? az nem megy,hogy mint gyakorlati hely a munkahely,akkor nem kapok támogatást Budapestről SIófokra?
17. Vorarlberg (válaszként erre: 14. - Állólámpa)
2013. máj. 18. 12:16
Én is erről tartok,hogy nem ad támogatást,szerintem sem fog,talált akkor melóst ott is,örülök,ha szállást ad.
16. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Vorarlberg)
2013. máj. 16. 15:55

a levelezo diakigayolvany a lakhely es az iskola kozott ad 50%-os kedvezmenyt.

masohva nem. Tudom, mert nekem az van. Tehat nem mehetsz akarhova az orszagban 50%-os kedvezmennyel.


Ha nincs Siofokon bejelentett lakcimed, akkor nem fog. (es gye a suli Bp-en van)


Remeleem, nem naponta akarsz SIofokra ingazni, ...

15. kiszvorosz (válaszként erre: 14. - Állólámpa)
2013. máj. 16. 14:00
Lehet, hogy nem arról híresek, de pl. anyósom is a legutolsó betűig mindent törvényesen csinált az alkalmazottaival (szezonban és azon kívül is Füreden), és adott utazási támogatást is (még a takarítónőnek is). Előfordulnak más "utolsóbetűigbecsületes" emberek is, egy próbát sztem. megérhet.
14. állólámpa (válaszként erre: 12. - Kiszvorosz)
2013. máj. 16. 13:17
Itt a Balaton parton a munkaadók nem arról híresek, hogy bármi támogatást adnának, főleg nem szezonális melósnak, h Budapestről lejöjjön dolgozni. Itt is van rengeteg munkavállaló, majd keres másikat hozzáállás van sajnos általában.
2013. máj. 16. 13:15

Ha nem minősül reklámnak ajánlom a következő oldalt: oszkar.com!

Egy barátnőm állandóan így utazik mindenhova.

Olcsó, kényelmes, és unalmasnak sem mondanám, hisz valaki tuti lesz akivel beszélgess, ha más nem, akkor a sofőr. :)

Írd be az útirányt, és kidob rengeteg autóst, aki üres kocsival megy. Megnéztem, és a Siófok-Budapest útra rengeteget kidobott. Nyáron meg szerintem még több autós lesz, aki Budapestről jön a Balatonra, és ha már lejön, akkor vissza is kell mennie....

Sok sikert! :)

12. kiszvorosz (válaszként erre: 1. - Vorarlberg)
2013. máj. 16. 11:51
A munkáltatód is támogathatná a bejárást, kérdezz rá. Viszont, ha ki akarod hagyni, akkor próbálj szerezni siófoki lakcímet, mivel levelezőn támogatják az utazást, így vonatra/buszra is megkapnád a diákoknak járó kedvezményeket. Veszel egy jó kis diákbérletet Siófok-Budapest távra, és harmadannyiba sem kerül, mintha lejárnál jeggyel. (én anno (5-6 éve)Nyíregyháza-Budapest-Gödöllő vonalon jártam diákkal ugyanígy)
2013. máj. 16. 10:55
hát oda vonat,h. leérj a munkába, vissza stopp:)
10. Vorarlberg (válaszként erre: 9. - Holdem)
2013. máj. 16. 10:55
Ez a baj.Akkor be kell,hogy jelentsem magam Siófokra pár hónapra?Igy akkor,hogy Budapesten tanulok kapok kedvezményt?
9. holdem (válaszként erre: 8. - Holdem)
2013. máj. 16. 10:52
Bár bocsi, az arra vonatkozik, hogy bejelentett lakcím és iskola között...
8. holdem (válaszként erre: 1. - Vorarlberg)
2013. máj. 16. 10:51
Ha levelezőre jársz, akkor is van kedvezmény... Diákigazolvánnyal 50%. Gondolom bérlet a legkedvezőbb. Dehát gondolom levelezőn nem naponta van órád, csak egy-egy hétvégén talán.
2013. máj. 16. 10:46
Köszi,jó ötlet,gyalog mire leérek,rég kirúgtak a melóhelyről
2013. máj. 16. 10:36
gyalog, stoppal...
2013. máj. 16. 10:36
Az biztos,hogy ebben az idióta magyarban minden rosszul működik,többek között ez is.AKi dolgozna,és lenne munkahelye,azt nem támogatják,de ezen kívül ezer féle más kedvezmény van utazásra.De itt az lenne a meglepő,ha normálisan működne valami.
2013. máj. 16. 10:29
Ha siófokon dolgozol, és Budapestre jársz majd suliba, arra nincs támogatás. Akkor lenne, ha Budapestről járnál naponta Siófokra dolgozni.
3. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Vorarlberg)
2013. máj. 16. 10:16
Bérlettel jársz a legjobban. Esetleg a munkáltatót meg kell kérdezni, hogy bele szállna-e az utiköltségbe.
2013. máj. 16. 10:05
Stoppal.
2013. máj. 16. 10:04
Például van jogosultságom munkába járási támogatásra?A munkaügyi központban regisztrált munkanélküli vagyok.Budapesti vagyok,de úgy néz ki Siófokon kapnék munkát.Mivel viszont még tanulok levelezőn,így sokat kellene Budapestre visszajönnöm az iskola miatt is.Tehát úgy tudnám elvállalni a munkát,ha valahogy megoldható lenne a kedvező áron utazás.Különben a most megemelt gyorsvonati pótlékkal 2375 FT a leutazás 1 út Siófokra!Oda-vissza majdnem 5000 FT.!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook