Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás után mennyi idővel lesz újra telt a mell? fórum

Szoptatás után mennyi idővel lesz újra telt a mell? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. jan. 2. 13:18
Most már 30 hetes vagyok és vennem kellett a 75B melltartó helyett 80-asat. Szóval nőttek kissé, de remélem ennyi volt. Nagyobb mellnél nagyobb esély van a későbbi megereszkedésre...
49. Frosa (válaszként erre: 1. - 61e5310fec)
2010. dec. 26. 23:13

A műtéten gondolkodóknak annyit mondanék h egy ismerősöm felvarratta,mert nagyok voltak és lógtak(nem szoptatott, csak lefogyott.Nagyon szuper lett, mintha szilikon lenne ránézésre!

DE!kb 2éve volt a műtét.Ő rendszeresen jár edzeni,de már most nem olyan, mint a műtét után.És nem lehet 5-10 évente feljebb és feljebb varratni:D

A gének, azok akkor is gének maradnak. Ha műtét nélkül edzünk, legalább a lelkiismeretünk rendben lehet, hogy mi mindent megtettünk:)

2010. szept. 12. 08:11
Nem akarlak elkeseríteni de ha szoptatsz ha nem a mellek nem maradnak a régiek- és ez nem a terhességtől van, csupán az öregedéstől és az adottságoktól!! Én láttam már sosem szült nőt derékig lógó mellekkel harmincvalahány évesen. És pl. anyukám ötven évesen is nyugodtan felvehett felsőt meltartó nélkül (ha akart volna), pedig kettőt is zsoptatott. Adottság! Ennyi az egész.
2010. szept. 11. 21:35
soha
46. Nikyci
2010. szept. 11. 14:17
Én 70-eset hordtam, szoptatás alatt 95-et.De most ugyan olyan kicsi nem log,de nem is olyan kemény mint volt.Szerintem ez nagyon alkat függö.Pl. nekem a hasamon semmi nem látszik pedig nagyon vékony vagyok 46kg.De ismerek sok olyat akinek nagyon csunya a hasa.
2010. szept. 10. 11:05
Nekem 85/b melltartó kellett terhességem előtt,terhesség/szoptatás alatt 95/b,és most 75/b kell,eléggé összementek,de szerencsére még feszesek.....De tuti,hogy nem lesznek olyanok,mint rég!:(:(
2010. júl. 28. 17:21
Én most úgy 7 hetes terhes vagyok és gondoltam utánaolvasok egy-két dolognak...hát...most jól elkeserítettetek. Szóval nagyon kevés kivétel mondhatja el, hogy nem lett bokáig érő, kiürűlt "tejeszacsi" melle a szoptatás után. Óriási kilátások. :(
2009. jan. 9. 16:49
Véleményem szerint soha nem lesz olyan telt.Sőt az életkor előrehaladtával sorvadnak a mirigyek/már 30 éves kortól/,csökken a mirigyállomány és egyre kisebbek lesznek a cicik:(
2009. jan. 9. 16:45
A legközelebbi szoptatásnál!:)
2009. jan. 7. 07:50
Nem lesz!
40. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 39. - Czirczamircza)
2008. dec. 26. 11:07
Nem szeretnélek elkeseríteni, de ez kb. olyan, mint a striák. Hiába kenegettem a hasam mindennel mégis olyan lett...
2008. dec. 26. 09:52
Lézezik mellnagyobbító masszázs, de ezt csak szakemberrel szabad végeztetni. Kérdezz meg masszőrt, hogy tudja-e, hogyan kell csinálni. Valószínűleg, a feszesség is visszaáll. A mell tartóizomzatát is tudják masszírozni, hogy ne lógjanak.
2008. dec. 23. 20:46
Telt? :) Én két évig szoptattam az első lányom, a másodikat pedig 6 hónapig. Szerintem fizikai képtelenség, hogy telt legyen....sajnos...bár mondják a plasztikai sebészek csodákra képesek :)
2008. dec. 23. 19:23

Őszintén kérdezed?

Ha igen, akkor a válasz: soha

2008. dec. 23. 18:50
szerintem attól függ, mennyi folyadékot iszol és mennyit eszel.
2008. szept. 21. 18:41
Sosem lesz már olyan a melled sem,mint volt a terhesség előtt+öregszünk.
2008. aug. 26. 00:27
De a sok mellizom torna is fogyassza a melleket, nem? De mértékkel csinálva biztos segít. És van olyan mellkorrekciós műtét, hogy no inplantátum, csak felvarrás? Az is csúnya heggel járhat? És mennyibe kerül kb?
33. Ndia (válaszként erre: 32. - Virág666)
2008. aug. 6. 14:14
két hónapja hagytam abba a szoptatást. nem fogyózom, csak heti 3-4 x tornázom. az első hónapban nagyon kétségbe estem. De most rohamos javulás kezdődött. mandulaolajjal masszírozom minden este. Most hétről hétre szebb.
2008. aug. 5. 13:19
Például én 23 kg hiztam, amiböl csak 10 kg tudtam leadni, most volt egy éves a kislányom még mindig szopizik ugymond egész nap, igy én sem tudok még fogyozni, ami persze bánt nagyon de ez van! A cickoim is akkor teltek ha tele van tejcsivel , viszont ha a babám jóllakott hát biza nem dicsekedhetem vele!! Olyan már biztos nem lesz mint volt!
31. Ndia
2008. júl. 23. 12:23
Szerintem az is baj, hogy a szoptatás után mindenki azonnal elkezd fogyókúrázni, idétlen koplalásos diétákba kezdeni. akkor mitől teljen fel újra a mellszövet ? fogyi tablettától ? zöld teáktól , hát attól nem fog. ugyan úgy enni kell, mint azelőtt, / nem sült oldalast, és nem este 22 órakor :)persze )sok sok teljes kiőrlésű gabonát viszont igen !és kétszer annyit mozogni mint azelőtt ! és igenis használ a mellizomtorna! Nem kell egy hónap alatt 8 kg -okat lefogyni, akkor aztán nem kell csodálkozni hogy nincs cici.
2008. jún. 26. 18:48

Van, akinek már sosem lesz olyan telt- akinek nem erősek a kötőszövetei.

Van aki meg megtöri közte a diót... alkat kérdése..

29. 274c9996b8 (válaszként erre: 28. - 70feba11fd)
2008. máj. 22. 15:53

Igazad van ! Van olyan kislany aki alig 18-eves es mar lognak a mellei ! ? Megpedig gyerekszules nelkul , talan csaladi örökseg ? !/ a gyenge mellizomzat./

Viszont egy IGAZI ferfi , el van , lessz ragadtatva attol hogy csodaszep gyerekeket szultel neki ! Es nem törödik vele hogy , hogy nezel ki AKKOR IS SZERET ES MEGBECSUL, hogy ha 120-kg-ossan gurulsz mellette ! Erre is tudok peldat.

28. 70feba11fd (válaszként erre: 25. - 274c9996b8)
2008. máj. 22. 10:49
Nem értek teljesen egyet Veled! Ugyanis Nekem mint ahogy írtam ikreim vannak és csak 20 kg-ot szedtem fel a terhesség alatt! De a két pici baba több volt mint 6kg, szóval ha kiszámoljuk akkor szinte alig hiztam pár kg-ot! 9 hónapig szoptattam Őket, és hiába a kevés hízás a mellem mégsem a régi, sőt! Igen van olyan három gyerekes anya akinek szépek a mellei, sajnos Én nem abba a kategóriába tartozom!
27. Anita123 (válaszként erre: 19. - JázminBarnuska)
2008. máj. 21. 23:49

Kedves Jazmin!


Gyonyoruek az ikreid!Edesek!

Milyen szerencsesek azok az emberek akiket ikrekkel ald meg elet!

Nekem egy lanyom van aki mar 7 eves.A melleim viszont meg mindig olyan semmilyenek. :(

Mar nem is lesz maskepp ezert akarmennyire rossz el kell fogadni magam igy.Csak nehez...

2008. máj. 21. 22:36
Szoptatás után már soha többé nem lesz olyan telt a mell,mint a terhesség előtt. Ez tény. Az is tény, hogy a szoptatástólis megereszkedik a mell. gondolj bele,valaki hónapokon át nyúzza... :)))
2008. máj. 8. 12:45
En ugytudom , hogy NEM a szoptatastol ereszkedik meg a mellunk ! ? Ha nem a terhesseg alatt felszedett 50-kg-oktol ! Testunk ,izomzatunk egyszeruen NEM birja kivedeni,elfogadni a hirtelen kapott sulytöbbletet!/egy egeszseges kisbaba burokkal,vizzel stb...egyutt NEM több mint max 13-15-kg/ A nöi testnek atlagossan 2-evre van szugsege hogy visszakapja eredeti formajat 1-szules utan ! Termeszetessen ehezessel,kemeny dietakkal stb csak rontunk a helyzeten!Viszont egyszeru odafigyelessel , arra hogy mit es mennyit eszunk sokat tudunk segiteni azon hogy visszakapjuk eredeti formankat ! Mert egyalltalan nem ritka az a 3-gyerekes anyuka akinek igenis szepek a mellei a szulesek es szoptatasok utan , nehany evre ! Azt is mindenki tudja /majdnem !/ hogy egy mell - csinosito beavatkozas RIZIKOVAL jar ! Ne is beszeljunk arrol hogy az ilyenfalyta draga operacio 4-5-evig tart , aztan meg rondabb lehet mint elötte !
2008. márc. 6. 13:00
Köszönöm a kedves hozzászólásokat,bizony akkor már bele kell nyugodnom nekem is hogy "ilyen"maradok.Egyébként engem is az zavar a legjobban ha a párom elött kell mutatkoznom,igaz,ő azt mondja nem csúnyák de hát én tudom hogy azok:))Sajna műtétre pénzem nincsen,úgyhogy az elvetve.
23. bb52f751dd (válaszként erre: 21. - 3d5b901f2d)
2008. márc. 4. 09:20

Háát igen... ha a gravitáció már elvégezte a dolgát,kenegethetem meg masszíroztathatom...:))

Eső után köpönyeg...

A lényeg,hogy a párunknak így is tetszünk :))

És ezekért a drágákért tényleg megérte! :))

2008. márc. 4. 09:11
Sajnos nem lesz a régi sőt, Nekem is ikreim vannak, szopi alatt annyi tejem volt hogy még egy harmadik és néha egy negyedik gyereket is elláttam! Gondolhatjátok mekkora mellem volt! Ám ahogy abba maradt a szopi a mellem is összement! A 85 B-és melltartót simán elfelejthetem! Olyanok mint két üres zacskó csúnyák, azóta Én is takarom magam! Kipróbáltam sok mellnövelő szert nem használ semmi! Egy a tuti a műtét, de arra meg nincs pénzem! Bár ikrek után a hasam se szép, de az hagyján a melleimhez képpest!
2008. márc. 4. 09:09

A mellek sosem állnak vissza az eredeti szép feszes formába. Az első gyermekem 2,5 évig nyúzta a melleimet, mikor abba hagytuk a szopit, 10 kg leadtam.......hát kerestem a melleimet én is.

Pár tanácsot adnék, ami nálam bevállt:

1. nagyon jót tesz a hideg-meleg váltózuhany a mellekre (először nagyon rossz, de hamar meg lehet szokni)

2. babaolaj! Esténként a gyerkőcöket kenem, aztán magamat is. De nem csak a mellemet, mindenem.

3.megfelelő melltartó használata

4. hagyni kell az apukának masszírozni......:)


Lelkileg megviselt a dolog, cserélhettem a melltartóimat jóval kisebb méretre, no meg a gravitáció.....


Aztán jött a második babus. Azóta szoptatok, nagyok lettek a melleim, de melltartó nélkül igen megereszkednek. Sokat kenem most is és a hasamat is, amin az utolsó!!! héten jelentek meg striák:(

Azóta sem múltak el. A párom szerint úgy szép a testem, ahogy van.....imádja, csak én nem, mert abba fog maradni a szopi, akkor meg hajjajh.

De bárki bármit gondol, MEGÉRI! Immár 3,5 éve szolgálnak a melleim és boldog vagyok.

Ami a továbbiakat illeti, szeretném megcsináltatni, ha eljön az ideje, nem másért, magamért. Márha lesz rá keret :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook