Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sikeresen "leszedték" magukról a zsírt, megosztanátok hogy tettétek? fórum

Akik sikeresen "leszedték" magukról a zsírt, megosztanátok hogy tettétek? (beszélgetős fórum)


21. főnix01 (válaszként erre: 16. - Gkreka)
2013. máj. 17. 10:54
S fogynivágyás miatt kezdted el? Milyen eredménye van neki?
20. főnix01 (válaszként erre: 19. - 5712acd374)
2013. máj. 17. 10:53
Még engem is érdekel :)
19. 5712acd374 (válaszként erre: 15. - Porcica)
2013. máj. 16. 21:48

Szia!


Nagy vonalakban leírnád nekem, hogy milyen az a fegyencedzés?:-)

Köszönöm!

18. Skit
2013. máj. 16. 17:07
muszáj azt leszedni?én nem vagyok csontrakéta,sőt eléggé húsos,de jól érzem magam a bőrömben.
17. Zebra25 (válaszként erre: 5. - Ziizz)
2013. máj. 16. 17:05
így bizony
16. gkreka (válaszként erre: 14. - Főnix01)
2013. máj. 16. 12:37
Én kb 40 percet - 1 órát szoktam futni (vagy más kardióedzést csinálni) és utána erősítek. Ha marad még energiám :)
2013. máj. 16. 11:35

Én kalóriát és ch-t is számolok, és mellette alakformáló tornát csinálok, és fegyencedzek. Ez nekem nagyon bejön. Lassan, de biztosan már több, mint 15 kilótól szabadultam meg ( kicsit több, mint 1 év alatt).

Cukrász? Úúúú! :)))

2013. máj. 16. 09:05

Szép reggelt! Köszönömk az eddIgi hozzászólásokat! :)

Ma is voltam edzőteremben. Sajnos az ellipszis tréner volt szabad. Az édességről nem tudok teljesen elmondani, mert cukrász vagyok :D

KKipróbálom a kevesebb evést, mozgással kombinálva :)

Ebben a mozgásban csak aerob legyen, vagy pl. fél óra kocogás után edzhetem még az izmaimat? pl.: guggolás, felülés?

2013. máj. 16. 08:40
168 cm magas vagyok. Ehhez március 31-én 81,5 kg társult. Most május 13-án 5kg-mal könnyebb és átlag 8-12 cm-rel vagyok kisebb. Még nincs vége. Update-re esküszöm. Kezdetben napi 20 perc mozgással (DVD-s edzés, szobabicikli, Kinect) Mostmár ugyanezeket 40 percben nyomom,heti 1 max. 2 pihenővel.
2013. máj. 16. 07:42
Bocsabat...up1-es kivitelben
11. csorenehomororsi (válaszként erre: 10. - Monstro)
2013. máj. 16. 07:42

Nem tudom o mivel,de en norbi szenhidratcsokkentett lisztjet hasznalom!

Ugy fogytam 18 kilot,h gofrit,palacsintat,piskotatekercset,muffint,alnaspitet...es tarsait sutottem,csak kicsereltem az alapanyagokat!:-)))

Semmirol nem mondtam le,ugyanazt ettem mibt elotte....csak up2-es kivitelben

2013. máj. 16. 07:23
és akkor a lisztet mivel helyettesíted?
2013. máj. 16. 07:17

Semmi liszt-cukor-krumpli-rizs, minden más mehet!

Tudom miről beszélek, ezzel a "módszerrel" 58-ról 47-re mentem le és tartom.

8. vberni01 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2013. máj. 16. 07:13

Hát, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez az utolsó kg-k ragaszkodnak leginkább a testünkhöz! :D Saját tapasztalat, én is ennyit szeretnék már csak fogyni.


Ilyenkor kell még inkább megemberelni magad, és amit eddig tornáztál, kicsit megemelni a test-mozgás adagodat, mert a szervezeted már hozzászokott egy bizonyos fokú erőfeszítéshez, és az már meg se kottyan neki.


Ételben no liszt, no cukor. Vigyél magaddal otthonról salátát, teljes kiörlésű kenyérből szendvicset, és akkor nem kell a személyzetis menüt enned.

2013. máj. 16. 07:11

Szülés után napi legalább fél óra kardio, és odafigyeltem az étkezésre. Sajna megvonás nekem nem megy, inkább kevesebbet ettem a kedvenc adagomból.


Nem árt lecserélni a tányért is, pl én a főételt kis desszertes tányérból eszem, arra nem is fér annyi étel.


Sok folyadék, néha egy kis gyógyszeres segítség, ha már tényleg nem mozdul az erőfeszítés hatására sem a mérleg nyelve.


78 kg-ról mentem le 58 kg-ra.


Lehet igaz, hogy 80%-ban az étkezés befolyásolja a súlyt, de ha nem mozgok (legalábbis nálam nem vált be a koplalás), ha le is adok 1-2 kg-t, azonnal visszajön, ha nem több!


Úgyhogy itt a nyár, a jó idő, lehet a szabadban is mozogni!!!! Sok sikert és kitartást!

2013. máj. 16. 06:10

Hello!

En november elsejen 83,5 kilorol kezdtem az eletmodvaltast,(update)165 cm vagyok,30 eves...

Elso korben 18 kilotol akartam megszabadulni es erre 180napot adtam magamnak...most telt le majus elejen es sikerult...:-))

Az adatlapomon van elotte utana foto "bizonyiteknak":-)

En a kaja mellett csak szobabicozom napi atlag 2*30 percet es nekem ez azert valt be mert pont a kritikus helyekrol jottek le a centik...popo has csipo comb!

Most irany a 60 kilo!:-)))

Remelem segitettem...a motivacioban:-)))

2013. máj. 16. 04:57
Ellipszis tréner, kocogás nem sokat segítenek. Jó a futás, spinning, de nem a legjobbak. A zsírégetéshez (a valódihoz) komplex nagy súlyokkal végzett edzés és saját testsúlyos gyakorlatok kellenek. Kocogás és ellipszis helyett pedig intervall futás...;)
4. MMVZ
2013. máj. 15. 23:35

Figyelj a kalóriákra, és ahogy pl. az előttem szóló is írta...! :)


Ellenbne nem kell futni, mert ha gyalogolsz, már az nagyon sokat segít.

Sőt, tudod mit mondok? Menj le, gyalogolj amerre csak szeretnél (én 10km-t mentem oda-vissza, 1 hónap alatt kb. 10kg lejött, sajnos túl gyorsan is, persze oda kell figyelni arra, hogy mit eszik-iszik az ember!), itt a jó idő... semmi akadálya... amúgyis felfrissít, felébreszt! :)

3. nicole. (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2013. máj. 15. 22:44
semmi cukor, semmi liszt, sok mozgás (futás, görkori heti 3 spinning) sok víz..egy gramm felesleg nem lesz rajtad rövid időn belül...ja és a főnököm lelki terrorjából is küldök :) garantált tökéletes alak
2013. máj. 15. 22:40
Hány kilóval kezdtétek? Mit csináltatok? Mit edzettetek?
2013. máj. 15. 22:38

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

3-4 kg-ról van szó. Kaját nagyjából tudom csak összeválogatni, mert személyzeti kaja van, amiben nem nagyon lehet válogatni.

Tudom, nincs helyi zsírégetés, de főleg a combon és a popsimon van felesleg.

Annyi mindent olvastam az utóbbi pár napban, azt se tudom, hogy melyik az igaz :) A Ti sikersztoritokra vagyok kiváncsi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook