Agytályog (beszélgetős fórum)


2013. aug. 6. 22:28

Szia! Ha érdekel, akkor nekünk (lányomnak)friss élményei vannak a témában.

Már jól van, de megjárta a poklot. Most 1,5 cm-es.

Reméljük pár hónap múlva eltűnik.

Volt minden. Jobb oldal bénulása (amiben már nem is bíztak, hogy visszatér) másfél órás görcs, (ami azt hittük soha nem ér véget)2,5 hétig nem ható Antibiotikumok, (egyszerre pedig négyet kapott vénásan).

6. Szidy85 (válaszként erre: 5. - Nadia07)
2013. máj. 27. 20:20

Szia!

Hűű, hát több kérdésem is lenne, nem is gondoltam, hogy tényleg bejön, hogy találok még egy sorstársat.

Kérdések:

Hogyan derült ki ez az egész, milyen tüneteid voltak?

Milyen terápiát kaptál, hol műtöttek?

És milyen volt utána, mennyire gyorsan épültél fel, és van e esetleg azóta valami vissazamaradás, vagy nehézség, vagy minden olyen, mint azelőtt volt?

5. Nadia07 (válaszként erre: 1. - Szidy85)
2013. máj. 27. 19:23

Szia!

Örülök, hogy indítottál egy ilyen fórumot. Nekem is volt agytályog műtétem 9 évvel ezelőtt.

Nem is tudom, miről szeretnél beszélgetni?

2013. máj. 15. 13:17

Válasz: zsuzsa76xx-nek és Napsugár.... -nak:

Sziasztok, nem volt könnyű, nem könnyű, de nem akarom magam sajnáltatni, a topik célja a tapasztalatcsere lenne.

Ha valaki kiváncsi, pontosan mi ez, az nézzen utána, nem szeretnék erről kiselőadást irni, ne haragudjatok. Az jelentkezzen, aki tudja miről van szó! Köszi!!

3. 051809cc90 (válaszként erre: 1. - Szidy85)
2013. máj. 14. 22:11
juj...nem lehetett könnyű....:-(
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Szidy85)
2013. máj. 14. 22:02
az, milyen? tünetek?
2013. máj. 14. 21:56
Sziasztok!Egy évvel ezelőtt agytályog műtétem volt.Kerestem fórumot a témában, de még nem találtam, ezért inditottam el én. Olyan embereket keresek, akik vagy átélték ugyanezt, vagy van hasonló élményük. Jó lenne beszélgetni, ki hogyan élte ezt meg.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook