Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Erzsébet tábor Balatonberény 2013. június 17-22 megy valakinek a gyereke? fórum

Erzsébet tábor Balatonberény 2013. június 17-22 megy valakinek a gyereke? (beszélgetős fórum)


5. krozsu (válaszként erre: 1. - Flamingo78)
2013. jún. 4. 11:49

Szia!


Az én gyerekem ne pont oda megy,viszont nekem sincs infóm. Lehet,hogy Te azóta már többet tudsz.

Anno azt írták,hogy minden teendőről e-mailt küldenek. A legutolsó e-mail az önrész befizetésére vonatkozott. Van még valami tennivalóm,vagy majd a megadott napon és helyen jelenjünk meg. Van egy szállásfoglalós fül a honlapon,de azt írja a szállásfoglalást már a csoportos beadáskor kezdeményeztem.

Van még valami teendőm? Ti intéztetek mást is? Nem vagyok én annyira sötét,mint amilyennek most látszom,de szerintem már minden fület elolvastam,de pl. az sem derült ki,hogy hányra kellene leérni.

Kérlek segíts egy kis infóval,ha tudsz. Előre is köszönöm. :-)

4. Tibi1967 (válaszként erre: 1. - Flamingo78)
2013. máj. 23. 13:56
A lányom részt vesz a Balatonberényi Médiatáborban a jelzett időpontban. Vonattal viszem, Debrecenből megyünk a közvetlen járattal. Szerintem nem várják a táborozókat az állomáson, nekünk kell bevinni őket a táborba. Majdcsak odatalálunk valahogy :)
3. flamingo78 (válaszként erre: 2. - Esztuskó)
2013. máj. 17. 19:58

Az utazás része érdekelne elsősorban, hogy a vonattal érkezők könnyen megtalálják -e a tábort, vagy esetleg valaki várja -e őket az állomáson.

És persze, a véleményed is érdekelne, tetszett -e a tábor, ennivaló elég volt -e, szobák milyenek, hányan voltatok egy szobában stb...

2013. máj. 17. 19:25
én már voltam ott,esetleg ha van kérdésed,vagy érdekel a véleményem írj rám nyugodtan :)
2013. máj. 14. 17:50

Erzsébet tábor Balatonberény 2013. június 17-22 megy valakinek a gyereke?

Főleg a vonattal utazók jelentkezését várjuk :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook