Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra "ész nélkül" fórum

Fogyókúra "ész nélkül" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
97. widett
2013. jún. 13. 22:41
jelenleg semmit :-(...de jövő héten veszem meg a bérletemet a fitnessterembe...utána heti három kardioedzés...
2013. jún. 6. 11:00

...ja és persze mikor? Utána esztek még?


Sajna a sportokhoz totál hülye vagyok, nem tudom mit szabad mit nem sport előtt, után, közben?

2013. jún. 6. 10:59

Kicsit leálltunk a fórumozással, ezért gondoltam feldobok egy kérdést:

Ti mit és mennyit mozogtok???

94. Lefogyok és pont! (válaszként erre: 93. - Sweetie-pie)
2013. máj. 29. 16:25
Jó az ilyen sikerekből erőt meríteni! :o)
93. sweetie-pie (válaszként erre: 92. - Lefogyok és pont!)
2013. máj. 29. 12:46

Joool van, kicsit ironikus voltam, de ott a 3 mosoly utana! :-)

En eleg jol haladok, = lassan, de biztosan

Regebben sokat jojozott a sulyom, hol visszajott hol lement amit fogytam, de most orulok, hogy nem ingadozik. Ha nincs is epp fogyas par napig, vagy csak dekak, akkor is jo, hogy legalabb nem megy feljebb. Vigyazok az adagokra, plussz kerulom az ures kaloriakat, es ez ugy tunik, mukodik. Ha lassan is.

92. Lefogyok és pont! (válaszként erre: 86. - Sweetie-pie)
2013. máj. 28. 16:28
Olvasd el az első hozzászólásaim. Ott nagyjából kiderül, hogy nem szó szerint értem az "ész nélkül" kifejezést, hanem átvitt értelemben. Vagyis fordítva: épp, hogy szó szerint értem!!! Ugyanis nem egy okosan kitalált fogyókúra alapján szeretnék fogyni, hanem saját kútfőből, és saját elképzelések szerint (persze az alaptörvényeket betartva). :o)
2013. máj. 28. 16:24

Sziasztok!

Lemaradtam, mint a borravaló. Magára hagytam édes egyszem fórumomat, szégyen és gyalázat!

Jó hírem is van kárörvendők részére (bár nem hiszem, hogy itt lenne olyan): nem sikerült fogynom egy dekát se!

Becsületemre legyen mondva, hogy én nagyon AKARTAM! Szóval nem én vagyok a hibás, hanem a hamburger meg a torta. ;o)

Viccet félretéve: érdemesnek látom belevetni magam a sportolók világába, illetve gondolkozom egy amolyan méregtelenítő kúrán.

Van itt olyan, aki már bevállalta?

Hogyan kell, s legfőképp: érdemes?

90. sweetie-pie (válaszként erre: 88. - Widett)
2013. máj. 28. 16:22

Ne viccelj, neked is szuper az eredmenyed :)

Beleneztem a naplodba, felnezek rad latva milyen elszant vagy, tenyleg komolyan veszed a fogyast es "becsuletesen" :) vezeted a kaloriakat! Ilyen lendulettel nem lepne meg, ha elerned a celod a kituzott datumra, vagy meg elotte is :)

89. Lynx70
2013. máj. 28. 11:21
Sziasztok! Nálam annyi változás van, hogy múlthéten vettem egy mérleget, azóta minden reggel mérem magam. Tényleg rá lehet szokni. :-) Mondjuk fogyni már nem akarok, de legalább ellenőrzöm magam. 60,9 és 61 kg között ingázom. :-) Az étrendem változatlan, sajnos a nagy zabálásoknak vége. :-(
88. widett
2013. máj. 25. 06:56
Én március 3-án indultam 92,7 kg-ról, tegnap 84,4 kg voltam. Elég lassan megy, de nem adom fel....Nagyon ügyik vagytok, hogy pár hét alatt fogytok annyit, mint én hónapok alatt...:-D
2013. máj. 23. 16:23
Ja egyebkent a vegetaranus etrend nem a fogyas miatt van am, csak alapbol nem kedvencem a husi, foleg egy ideje.
2013. máj. 23. 16:19

Sziasztok. 5 napja nem irt senki??? Ugy tunik, nem csak en vagyok ilyen rendszertelen forumozo :) En egyebkent fogyok, csak nagyon lassan, semmi ertelme napi szinten ide irogatnom. Alapvetoen egyfajta vegetarianus etrendre alltam ra nemregiben, es ahhoz plusszban figyelem az adagokat, meg a cukrot, lisztet. Arra vigyazok, h sok feherjet fogyasszak (az en esetemben a heti 2-3 alkalommal fogyasztott hallal nincs semmi gond, plussz bab, magvak, stb.) es van egy kis mozgas is az eletemben, szoval ez nem valami "fogyokura esz nelkul", lehet nem jo forumhoz csatlakoztam :)))

Na de mindegy. VELETEK MIZUJS? :)

85. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 84. - Nissi)
2013. máj. 18. 19:27

Szia!

És milyen gyakorlatokat végzel?

84. Nissi
2013. máj. 18. 17:50

Sziasztok

En is csatlakoznék. 161cm 74kg:(

En is most a mozgásra álok rá. Minden nap minimum fél óra.

83. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 82. - Lynx70)
2013. máj. 18. 14:43

Azt hiszem ma maradok a karfiollevesnél :D

Kellemes hosszúhétvégét kívánok nektek!

82. Lynx70 (válaszként erre: 81. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 17. 20:41
Nálunk mindenki utálja, nekem az egyik kedvenc kajám. :-) Végtelenül puritán étel, kevés olajon sok fokhagymát pirítok, rá az összetépkedett saláta, só, pár perc után tejes-tejfölös habarás (mostanában zabliszttel), összerottyan és kész. Tízből kilenc ember nem szereti. :-)
81. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 80. - Lynx70)
2013. máj. 17. 19:42

Köszi:)

Jobb is ha nincs mérleged,függőséget okoz :D

Saláta főzelék?Annyi helyen olvastam már,de én nem tudom elképzelni.Mondjuk a sóskáért,spenótért se rajongok.

Hogyan kell készíteni?Finom?

80. Lynx70 (válaszként erre: 79. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 17. 19:36

Tyű, gratula! :-)

Ma húslevest főztem, és saláta főzeléket. :-) Ez legalább két-három napi kaja.

Súlyom nem tudom, jövőhéten lehet veszek egy mérleget.

2013. máj. 17. 17:03

Sziasztok!

Na ez a fórum is behalt? :)

Hol vannak a fincsi kaják? :)

Hogy haladtok a fogyival?Nálam 12 nap = 5.5 kiló.

Még hátra van 16.9 :D

Én ma körözöttet készítettem.

Finom lett :)

78. Lynx70 (válaszként erre: 73. - Widett)
2013. máj. 14. 21:44
Ja, azt tegnap elfelejtettem mondani, hogy én a "nagy" fogyásom alatt folyamatosan fogorvosi kezelésekre jártam, ez is sokat segített. :-D Hol itt fájt, hol ott fájt, volt 4 nap, mikor annyira, hogy azt kívántam, bár egy fogam se lenne. Sokszor előfordult, hogy tényleg csak azért erőltettem az evést, hogy ne haljak éhen. Szerencsére a nagytatarozásnak vége, nagyon nagy megkönnyebbülés. :-)
2013. máj. 14. 21:41
18 hónapja szültem. Nem szedtem fel csak a megengedett 12 kg. Ez le is ment mire hazajöttünk. Viszont itthon nagyon hamar felszedtem 10 kg. Most ezt próbálom ismét ledobni.Meg ha még megy akkor +5 kg még.
2013. máj. 14. 21:38
Én már egyszer lefogytam 100kg-ról 75-re. Akkor az volt a taktikám, hogy nem ettem kenyeret. Ebédre és vacsira párolt hús és zöldség volt. De ettem paradicsomos krumplit amibe édesítőszert tettem. Meg spenótot krumplival,de ugye ezekbe nem raktam lisztet, mert eleve a főtt krumplihoz tettem és főztem még pár percig.Ezekhez viszont nem ettem sem tojást sem húst.
75. Lynx70 (válaszként erre: 72. - Widett)
2013. máj. 14. 21:29
Remek ötlet, kipróbálom! Egyébként én is olvaslak ám. :-)
74. widett
2013. máj. 14. 21:18
Én már annyira megszoktam a számolgatást, sokat segít a kalóriabázis. beszereztem egy pici digitális mérleget, ami folyamatosan a konyhapulton van. Minden este szertartászserűen megtervezem és beírom, hogy mit eszek másnap. ha mégis valami nem tervezett becsúszik, akkor az a z uzsonna és a vacsora rovására megy. nekem sokat segít az ebéd rendelés is, meg az, hogy minden nap összecsomagolom az aznapi kajám.
73. widett
2013. máj. 14. 21:15
Olyan ügyesek vagytok, hogy ilyen rövid idő alatt ekkora súlyoktól szabadultatok meg!
72. widett (válaszként erre: 68. - Lynx70)
2013. máj. 14. 21:13
Próbáld ki egyszer, hogy rizs helyett zabpelyhet teszel bele! Nálunk a családnak nagyon bejön!
71. widett
2013. máj. 14. 21:12
Köszönöm, hogy olvasol! Sokat segít! Ma falási rohamokkal küzdöttem, de ellenálltam. A 11 hét alatt most tört rám először. Ilyen nehéz még nem volt megálljt parancsolni magamnak! :-(
70. Lefogyok és pont! (válaszként erre: 68. - Lynx70)
2013. máj. 14. 20:51
Spéci! mentem!
69. Lefogyok és pont! (válaszként erre: 67. - Lynx70)
2013. máj. 14. 20:50
Ahhoz mi kell? Szájfekvőtámasz? :oD
68. Lynx70
2013. máj. 14. 19:44
A mai kaja töltött paprika, diétás változatban. Fél kiló húshoz 5 azaz öt dkg rizs :-), reszelt hagyma és fokhagyma, 1 tojás, só, bors. 2 db friss + 3 db fagyasztóból előkapart tv paprika. Fél liter paradicsomlé és kevés víz keverékében megfőztem, mellé dobtam még két zellerszárat, csak az íze miatt. Sűrítés semmi. Kicsit hígabb lett, de ugyanolyan finom. Paradicsomlét direkt olyat kerestem, amiben nincs hozzáadott cukor. Valami olaszt cucc, és csak 130 HUF volt fél liter, úgyhogy nem is drága. Sertéshúsból készült (sovány comb), hogy azért valami kalória is legyen benne. :-) Holnap is ez lesz az ebéd, és még a fagyasztóba is jutott egy adag. :-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook