Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi van akkor, ha nem tudom első naptól elkezdeni a fogamzásgátlót?(a 7 nap szünet után) fórum

Mi van akkor, ha nem tudom első naptól elkezdeni a fogamzásgátlót?(a 7 nap szünet után) (tudásbázis kérdés)


8. Habospite (válaszként erre: 5. - A36415638d)
2013. máj. 13. 21:55
Reggel nem tudom bevenni, mert délután 4-re kell visszamenni a gyógyszertárba.:S
7. katie_rose (válaszként erre: 5. - A36415638d)
2013. máj. 13. 18:55
Ezzel azért vigyázni kell,mert ha a kimaradt gyógyszer napján esetlen épp úgy "dönt" egy pete,hogy megérik,akkor nem várt meglepetésben lehet része a családnak...
2013. máj. 13. 18:53
Kezd holnaptól,a mait meg dobd ki ne vedd be. És védekezzetek:)
2013. máj. 13. 18:32
Szia! Én ilyenkor azt tettem, hogy bevettem reggel az előző napit ami kimaradt, este a szokott időben a rendes szemet, és így védekezni sem kellett pluszban és gondot sem okozott és így ugyanúgy ért véget a gyógyszer, nem pedig 1 nappal később.
2013. máj. 13. 18:25
Igen, ahogy az előttem szoló is írja. Kezd holnaptól, nem kell pótolni a mai napot, de a hónapban ajánlott a kiegészítő fogamzásgátlás.
3. katie_rose (válaszként erre: 2. - Habospite)
2013. máj. 13. 18:18
Szedd rendesen,de ha nem akarsz babát,akkor azt szokták javasolni,hogy ebben a hónapban használjatok óvszert is.
2013. máj. 13. 18:14
Sziasztok. Egy olyan helyzet áll fenn, hogy ma kéne bevennem az első fogamzásgátlómat, de sajnos nem tudom, mert ma szerettem volna kiváltani, viszont nem volt a gyógyszertárban raktáron (pontosabban páromat küldtem el, több dolgot is kikellet váltani, többek közt egy gyógyszertári keverésű krémet is, amiért holnap kell visszamenni, és ahelyett, hogy elhozta volna a tabi receptet, kifizette azt is, hogy holnap megy azért is. elfelejtette, hogy nekem ma kell elkezdenem:( ). Azt kérdezném, hogy ha holnap elkezdem, akkor pótoljam be a mai szemet is, vagy csak szedjem úgy mintha az lenne az első nap? Szóval így 1 nappal tovább szedjem majd ebben a hónapban. A másik pedig, hogy meddig kell kiegészítő fogamzásgátlást is használni? Egész hónapban? Köszönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 13. 18:14
Mi van akkor, ha nem tudom első naptól elkezdeni a fogamzásgátlót?(a 7 nap szünet után)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook