Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhtükrözés során végzett méhpolip eltávolítása "bezavar" a menstruációs ciklusban vagy nem? Megváltoztatja a következő mensi időpontját? fórum

Méhtükrözés során végzett méhpolip eltávolítása "bezavar" a menstruációs ciklusban vagy nem? Megváltoztatja a következő mensi időpontját? (tudásbázis kérdés)


19. inta (válaszként erre: 13. - Horakulum)
2013. máj. 14. 08:02
Nekem is tetszett :)
2013. máj. 13. 20:07
má értem :):):)
17. horakulum (válaszként erre: 16. - Majka14)
2013. máj. 13. 20:00

Kedves Majka!


Ezt erra írtam válaszként:

(válasz inta 10. hozzászólására)

16. Majka14 (válaszként erre: 13. - Horakulum)
2013. máj. 13. 17:29
Mi változott azzal hogy kivettek?mert írod hogy szuper valtozás.
15. horakulum (válaszként erre: 11. - Majka14)
2013. máj. 13. 14:46

Általában ez jóindulatú elváltozás, de mint nem oda való dolog, persze ajánlott kivenni. Az már más kérdés, hogy kevés orvos veszi a fáradtságot arra, hogy a kialakulásának okait is feltárja.


Rosszindulatú minden lehet...


A pm.-ben van egy göb, de nem vagyok hajnaldó megoperáltatni, amíg nem okoz különsebb gondot Az orvosok, főleg a sebészek, szeretnek kimetszeni. Van, amikor ezzel egyet is értek.


Szóval ne aggódj, nem kellene, hogy rákos legyen, de ha lehet élni nélküle, akkor vetesd ki.

14. horakulum (válaszként erre: 11. - Majka14)
2013. máj. 13. 14:43

Ha altatásban végzik, nem fájdalmas. Amúgy gondolom kellemetlen, mivel érzékeny részeken matatnak. Lásd méhszáj, stb.


Nekem - mivel kimetszik a polipot - altatásban végzik.

13. horakulum (válaszként erre: 10. - Inta)
2013. máj. 13. 14:43
Szuper változás. :) Tetszik a kimenetel. :)
12. Kiss Mária (válaszként erre: 11. - Majka14)
2013. máj. 13. 14:34
Engem altattak és azon kívül, hogy az altatás után egész este rosszul voltam más bajom nem volt csak 1-2 hétig nem nagyon emelhettem vigyázni kell kicsit. De azért vették ki, hogy ne legyen belőle később baj, nem részletezte a doki mire gondol de elég nyilvánvaló volt
2013. máj. 13. 14:11

Sziasztok!

Most nekem is találtak méhpolipot.Valamellyik forumon olvastam,hogy fajdalmas beavatkozás.Ti hogy voltatok ezzel?Meg volt e már valakinek,hogy elrákosodott?

10. inta (válaszként erre: 6. - Horakulum)
2013. máj. 13. 14:10
Én nem tudom,mert gy ciklussal később teherbe estem. Azóta még nem menstruálok.
9. Kiss Mária (válaszként erre: 8. - Horakulum)
2013. máj. 13. 13:31
Én szégyen gyalázat pár évig nem voltam dokinál, különösebb gondot nem okozott, bár így visszagondolva voltak rá utaló jelek, de sima vizsgálatnak indult és 2 hónapon belül megműtöttek nehogy gondot okozzon. Ja és vigyáznom kell, ne növesszek mégegyszer:) Mintha rajtam múlt volna :)
8. horakulum (válaszként erre: 7. - Kiss Mária)
2013. máj. 13. 13:04

Semmi gusztustalan nincsen benne, sajnos ez a vérzési zavar tény. Nálam extra gusztustalan kategóriáról bezsélhetünk akkor, mert már olyan mértétek ölt, hogy ha én azt részletezném... :o


Alig várom, hogy a kicsinyke polip kivételével a helyzetem rendeződjön, javuljon.


A ciklusok gyakoribbá válása Nálad szerintem is hormonális okkal függhet össze.


No, meglátjuk. Már várom, hogy megszabadítsanak tőle, ha tényleg ez az egyetlen oka a vérzészavaromnak...

7. Kiss Mária (válaszként erre: 6. - Horakulum)
2013. máj. 13. 12:45
Leírom bár nem gusztusos előre is bocsi. Nekem is darabos volt nem is kicsit na ez megszűnt, nem is olyan erős de nekem mostanában nem 28 hanem 24 napra jön, de lehet nálam már a klimax előszobája is. Fájdalmam nem nagyon volt akkor sem most sincs mensi alatt
2013. máj. 13. 12:19

Akinek elvégezték a méhpolip eltávolítást, annak rendbejött a vérzés minősége? Nekem elhúzódó, alvadékos, erős fájdalmakkal járó és bőséges a vérzésem...


A polip eltávolításával a vérzés rendeződését várom.


Ezirányú tapasztalatok?

2013. máj. 13. 12:02
Köszi az eddig válaszokat!
2013. máj. 13. 10:59
Nekem sem volt eltérés pedig nekem altatásos műtét során távolították el
3. inta
2013. máj. 13. 10:32
Lehetséges eltolódás, az orvosom szerint. Nekem nem volt, de ez eléggé egyéni dolog.
2013. máj. 13. 10:22

Tudtam, hogy elírom. :) Menstruáció. :)


Szóval azok tapasztalatát várom, akik már túlestek rajta. Az alapvetően 28 napos ciklushoz képest lehet eltolódás csakis a beavatkozás miatt? Tehát hogy a következő mensi előbb vagy utóbb jön meg, vagy semmi köze hozzá, nem zavarja meg a hormonális működést a fizikális beavatkozás?

2013. máj. 13. 10:20
Méhtükrözés során végzett méhpolip eltávolítása "bezavar" a mens.ciklusban vagy nem? Megváltoztatja a következő menstrucáió időpontját?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook