Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kaptam ajándékba propolisz krémet. Hogyan és mire használhatom? fórum

Kaptam ajándékba propolisz krémet. Hogyan és mire használhatom? (tudásbázis kérdés)

6. Sibetti (válaszként erre: 5. - 1ecc381eb1)
2013. máj. 13. 10:39
Köszi! :)
5. 1ecc381eb1 (válaszként erre: 3. - Sibetti)
2013. máj. 13. 09:58

Szia!

Én ezeket találtam róla:

A propolisz krém arcra, problémás bőrre különösen jó. A bőrön a száraz és zsíros egyenetlenségeket megszünteti, a bőr üde és bársonyos lesz.

A propolisz tisztító hatással van a bőrre: pattanások és egyéb bőrgyulladások esetében enyhülést hoz.

Használható nehezen gyógyuló sebek kezelésére, nyálkahártya-és bőrgyulladásokra. Hatékonyan enyhíti a horzsolások, vágások okozta fájdalmat, megakadályozza a gyulladás kialakulását.

Elsőfokú égési sebekre is kiváló, olyan esetekben is, amikor növényi eredetű és szintetikus gyógyszerek már nem hatnak.

A propolisz baktériumölő, fájdalomcsillapító hatásai révén alkalmazható ekcémák, bőrgombásodás, égési sebek és gennyes sebek kezelésére vagy egyszerű fertőtlenítő krémként.

Kiváló a gyulladt, ekcémás, pikkelysömörös bőr tüneti kezelésében, de mint “télikrém” is megállja a helyét, ha cserepes, kiszáradt a bőrünk.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2013. máj. 13. 09:39
Bármire, de keress rá a neten, rengeteg információt kidob a kereső.
3. Sibetti (válaszként erre: 2. - Randika)
2013. máj. 13. 09:39

Sajnos nincs ráírva, különben nem kérdezném.

Házi készítésű krém, kicsit bonyolult lenne most leírni de nem ismerem, aki készítette. Ezért kérdeztem itt, hátha valaki jártas benne.

2013. máj. 13. 09:36
rá van írva gondolom.....én tablettát vettem anno,azt meghüléses bajokra ajánlották de semmitse értem el vele.
2013. máj. 13. 09:32
Kaptam ajándékba propolisz krémet. Hogyan és mire használhatom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook