Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Új Generáció fórum

Új Generáció (beszélgetős fórum)


2020. aug. 25. 01:28

Amikor egy szellemileg magasan kvalifikált, fizikai testben élő lélek megszólal 2020-ban:


"Ha lehetne választani melyik korszakban élnék, kb. sehol. Nekem a Föld egy állatkert volt és lesz, hiszen a Főemlősök nem tudnak mást mutatni. Ha lenne Isten, sírna szégyenében."


"Lehet ágálni, de a nem létező Nők miatt nincsenek Férfiak."


😢

10. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 8. - Mese)
2013. máj. 16. 01:18
Semmi konkrét célom nem volt ezzel a topikkal, csak azt akartam szemléltetni, hogy vannak MÁS-abb emberek az átlagnál. Sokkal érzékenyebbek a világ rezdüléseire, problémásak (úgymond: NEHÉZ ESET), és olyan impulzusokat, felismeréseket, képességeket hordoznak a lelkükben, amelyek másokban talán nincsenek. Mégis őket közösítik ki, nézik bolondnak, zárják pszichiátriára, verik össze, gyógyszerezik be, mert nem illeszkednek a rendszerbe. Nem az egó-elvárásoknak hódolnak. Sőt! Lázadnak ellene. Ez az Új Generáció! Köztünk vannak.
9. mese (válaszként erre: 8. - Mese)
2013. máj. 15. 21:43
bocs, a gépelési hibákért..
8. mese (válaszként erre: 6. - D7ba7bf7ff)
2013. máj. 15. 21:43

Ezzel semmi gond nincs. De talán pont azért nem népszerű a fórumod, mert nem írsz le benne gyakorlatilag semmit.

Ha linket teszel be, akkor legalább ügyelj arra, hogy mindeki számára érthető nyelven legyen. (magyraul!!!)

Amúgy hasonló, vagy ezzel foglalkozó fórumok vannak már a hoxán, érdemes ott megosztanod a véleményed az indigókkal, kristályokkal kapcsolatban.

2013. máj. 14. 23:00

Szedj össze tíz embert akit érdekel...


Vagy legyen inkább öt...


:))

6. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 5. - Mese)
2013. máj. 14. 22:58
Nem számít, az egész csak egy agymenés volt, számomra sokat jelent és EZ A LÉNYEG!
5. mese (válaszként erre: 4. - D7ba7bf7ff)
2013. máj. 14. 07:38

Akkor meg miért írtad ki a fórumot? Nem vagyok "hülye" tudom mi a téma, de azért.. Kissé idétlen dolog egy nem magyar videóval bemutatni, mert a szöveg a lényeg, amit mondanak.

Talán ha te magad írnál a dologról, sokkal jobb lenne.

4. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 3. - Mese)
2013. máj. 13. 20:47
Mit számít a téma. Aki érti az úgyis érti. De nem hinném hogy túl nagy bratyizás lenne itt.
3. mese (válaszként erre: 1. - D7ba7bf7ff)
2013. máj. 13. 06:37
Ezt ha magyarra lefordítanád, talán bővebben ki lehetne fejteni a fórum témát.
2013. máj. 13. 00:10
Thank you Emese!
2013. máj. 12. 23:36

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook