Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családi napköziről fórum

Családi napköziről (beszélgetős fórum)


12. 62ca4f0445 (válaszként erre: 10. - Cippora)
2013. máj. 14. 14:12

Így van egyedi eset! az estek 90%-ban nem így van!

Amúgy lehet panelban vagy lakóparkban jól szervezett csanát is nyitni. Szerintem!

11. 62ca4f0445 (válaszként erre: 7. - 17aadc1082)
2013. máj. 14. 14:11

A családi napközi mást jelent mint ami most jelenleg van. Azt jelenti hogy egy anyuka a saját otthonában a sajátján kivül vigyázz még 1-2 gyerekre! Jelenleg a csanák hálózatban működnek.

Az estek 90%-ban óvónők gondozónők szakképzett emberek foglalkoznak velük és egy csomó előírásnak kell megfelelniük.

Igen a törvényt megkerülve vannak zúg napközik is!

Lehetnek a gyerekek rosszak és képzettlen gondozók kezében koszos sötét helyen is és lehet olyan zug napközik ahol minden klafol szakképzett ember világos udvaros jól felszeret napközik. A szülő dönti el hogy hová íratja a gyerekét az ő felősége, ha nem jön jól ki a helyzetből.

10. Cippora (válaszként erre: 7. - 17aadc1082)
2013. máj. 13. 06:46
Azért ez egyedi eset szerencsére.Felénk ami van csana az 50.000/hó,és nagyon szuperül néz ki.
9. Cippora (válaszként erre: 5. - 62ca4f0445)
2013. máj. 13. 06:44
köszi :)
2013. máj. 13. 01:12
Nálunk van Óvodapedagógus a Csanába, igaz ők emelett csinálnak majd magán ovit is ami ősszel nyit.
2013. máj. 12. 23:04
A házunkban fél évig volt egy csana. Amíg ki nem penderítették őket a lakók, ugyanis engedélyük nem volt rá. A gyerekek állandóan bömböltek, sokszor a nevelők? is, napi fél órát lesétáltak a szomszédos játszótérre, a gyerekek orrából lógott a takony, pedig csak 8 gyerek volt, három felnőttel, egyébként egész nap bent voltak, akármilyen idő is volt. Én tuti, hogy a büdös életben nem adnám ilyenbe a gyerekem. Ja, panel, második emeleten, két szobás lakásban!
2013. máj. 12. 22:22

Vikó nagyon sokan pedagógusi óvónői ápólói gondozói védőnői diplomával nyitnak csanát!

De valóban van ilyen tanfolyam!

2013. máj. 12. 22:20
cippora: azért mert az iskolára csak óvódapedagógusok készíthetik fel a gyerekeket! NAT szerint
2013. máj. 12. 22:04

Lehet,hogy nem jól tudom,de a családi napköziben asszem nem dolgoznak pedagógusok (de nem kizárt) hanem lehet szerezni ilyen családi napközi vezető (csana) végzettséget!

Ilyen csanák figyelnek a gyerekekre!

Én így hallottam,de aztán lehet ez butaság!

2013. máj. 12. 22:03
Szerintem a családi napközi max a bölcsit válthatja ki.Valahogy nem szimpi az a megoldás,hogy 5 éves koráig oda járjon a gyerek,majd egy évet,sima oviba egy más jól össze szokott társaságba,majd megint váltás a sulira.Itt a csanákba is többnyire 1-2-3 éves gyerekek vannak.Amúgy nem értem azt az 1 évet suli előtt miért nem járhatja egy gyerek családi napközibe?
2013. máj. 12. 21:52

Inkább magánovi.Nagyjából anyagilag ugyanaz.

Az pedig biztos fejleszt.

2013. máj. 12. 21:50

Családi napközi

Kiválthatja e a családi napközi az óvodát 5 éves korig

Miért ezt válassza a szülő pró és kontra

Mennyibe kerül átlagosan egy családinapközi

Családi napközik fejlesztenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook